logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Oficialiai paskelbti „Red Bull SoundClash“ muzikinės dvikovos vedėjai

Oficialiai paskelbti „Red Bull SoundClash“ muzikinės dvikovos vedėjai

Pasaulinio garso muzikos šou „Red Bull SoundClash“ po trejų metų pertraukos grįžta į Lietuvą. Nepakartojamas muzikos reginys jau spalio 30 dieną bus surengtas didžiausioje šalyje „Žalgirio“ arenoje Kaune. Dviejose scenose šįkart susitiks garsūs mūsų šalies dainininkai Moniqué ir Justinas Jarutis, kurių dvikovai vadovaus Radistas Rolandas Mackevičius ir aktorius Mantas Stonkus. Žinomi šou verslo atstovai neslėpė, kad žiūrovų lauks ne tik atlikėjų kova – scenoje konkuruos ir vedėjai.

Bilietus į „Red Bull SoundClash“ dvikovą, kurioje susitiks Moniqué ir Justinas Jarutis, galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete: www.bilietai.lt. Bilietų skaičius ribotas.

„Esu labai sujaudintas, kad vėl galėsiu būti šios muzikos kovos vedėju. „Red Bull SoundClash“ renginiai visada išsiskiria aukšta kokybe, todėl džiaugiuosi, kad jau antrą kartą teks stoti už šio renginio vairo“, – sakė Rolandas Mackevičius. „Džiaugiuosi, kad į sceną lipsiu su Mantu Stonkumi. Nors dirbsime kaip komanda, tačiau abu sirgsime už savo favoritus. Ką gali žinoti, gal dvikova vyks ne tik tarp Monique ir Justino, bet ir tarp mūsų“.

„Džiaugiuosi, kad su Rolandu sulaukėme tokio pasitikėjimo – vesti šį renginį mums bus didžiulė garbė ir atsakomybė“, – teigė Mantas Stonkus.

Vedėjams talkins ir publiką užves garsiausios visų laikų Lietuvos hip-hop grupės „G&G Sindikatas“ didžėjus Artūras Matkevičius-DJ Mamania.

Paskutinį spalio mėnesio penktadienį „Žalgirio“ arenoje Kaune vyksiančiam „Red Bull SoundClash“ šou besiruošiantys Moniqué ir Justinas Jarutis susitiks keturiuose raunduose. Dvikova prasidės abiejų atlikėjų apšilimu. Vėliau abu dainininkai kovos „Perdainavimo“, „Perėmimo“, „Susirėmimo“ ir „Kviestinio svečio“ raunduose.

„Perdainavimo“ raunde kiekvienas dainininkas pristatys vieno ir to paties populiaraus hito versiją. „Perėmimo“ raunde sužinosime, kaip gerai atlikėjams seksis dainuoti vienas kito kūrinius. Raunde „Susirėmimas“ žinomos atlikėjų dainos nuskambės naujame muzikos žanre, pavyzdžiui country, reggae ar electro. Finaliniame „Kviestinio svečio“ raunde abu atlikėjai į sceną žengs su kviestinėmis žvaigždėmis.

„Red Bull SoundClash“ kova pirmąkart mūsų šalyje buvo surengta 2012 m. Prieš aštuonerius metus kovojo nugalėtoju tapęs Marijus Mikutavičius ir grupė „G&G Sindikatas“. 2017 m. vykusioje „Red Bull SoundClash“ muzikos dvikovoje susitiko nugalėjusi Jazzu ir Donny Montell.

Didžiulės sėkmės sulaukusios „Red Bull SoundClash“ kovos vyksta daugelyje pasaulio šalių. Jose jau dalyvavo Snoop Dogg, „Major Lazer“, „Metalheadz“, Magnetic Man, „Disclosure“, „Rudimental“, „Chase & Status“, „Shy FX“ „A$AP Mob“, Wiz Khalifa ir kitos muzikos žvaigždės.

Nepraleiskite istorinio dviejų populiariosios muzikos grandų Moniqué ir Justino Jaručio susitikimo „Red Bull SoundClash“ dvikovoje, kuri vyks jau spalio 30 d. „Žalgirio“ arenoje Kaune.

„Red Bull SoundClash“ su Moniqué ir Justinu Jaručiu pristato energinis gėrimas „Red Bull“.