logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

XIV tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2022''

Legendinė grupė ''Man–go'' po daugiau nei dviejų metų surengs planuotus koncertus ''Vėl kartu!''

Legendinė grupė „Man–go“ prieš pat pandemiją, minėdama savo veiklos 20 – metį, gerbėjams pažadėjo staigmeną – surengti koncertus, kuriuose ne tik nuskambės visų laikų geriausios grupės dainos, bet į sceną sugrįš ir Viktorija Emanuel, gerbėjams geriau žinoma pavarde Perminaitė. Šiandien grupė džiaugiasi, kad jau spalio mėnesį pagaliau galės surengti seniai planuotus koncertus.

Inga Jankauskaitė pristato kūrinį skambiu pavadinimu ''Gulinčių nemuša'' bei atskleidžia koncertinius planus

Viena populiariausių pastarojo meto šalies atlikėjų Inga Jankauskaitė nuolatos savo gerbėjus džiuginanti naujienomis, šiandien pristato singlą „Gulinčių nemuša“. Apie ką naujasis kūrinys, intriguojančiu pavadinimu, atlikėja nelinkusi detalizuoti ir teigia, kad laukia klausytojų versijų. Be to, atlikėja jau kitą savaitę leisis į koncertinį turą, kurio metu aplankys dar seniai suplanuotus miestus.

Elektroninės muzikos diva Róisín Murphy pavasarį koncertuos Vilniuje

Oficialiai patvirtinta - Airijos elektroninės muzikos žvaigždė Róisín Murphy grįžta į Lietuvą.

Ruduo – pats tinkamiausias metas poezijai, dainoms bei jaukiam festivaliui ''Tai – aš''!

Vilniaus mokytojų namų organizuojamas dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ džiaugiasi atėjusiu spalvingu rudeniu ir kviečia geruosius vitaminus žiemai kaupti ne kur kitur, o festivalio koncertuose, kurie vyks jau spalio 18-24 dienomis!

Legendinės lietuviškos dainos. Martynas Kavaliauskas ir Šiaulių bigbendas

Nuoširdus, talentingas, charizmatiškas atlikėjas Martynas Kavaliauskas ir profesionalus bei ambicingas Šiaulių bigbendas aplankys Lietuvos miestus

Papildomas koncertas Vilniuje!

Skelbiamas papildomas pasirodymas Spalio 9 d. 16h „Šv. Kotrynos bažnyčioje“!

Amerikiečių dainininkė LP koncertuos Kaune

2022 m. vasario 20 d. į Kauno „Žalgirio“ areną kviečiami visi charizmatiškos JAV dainininkės LP gerbėjai!

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Oficialiai pristatytas miesto festivalis ''Parkas LIVE Klaipėda'': Jazzu, I. Jankauskaitė, G. Vilkickytė ir V. Bareikis pasidalijo, kas laukia klausytojų

Jau šį sekmadienį uostamiestyje startuos daugiau nei dvi savaites truksiantis pirmasis miesto festivalis „Parkas LIVE Klaipėda“. Rugpjūčio 1 – 15 dienomis vyksiančiame festivalyje savo koncertus surengs per 10 grupių ir atlikėjų, o taip pat įvyks ir 4 filmų vakarai. Jau anksčiau organizatoriai atskleidė, kad programoje netruks žinomiausių šalies atlikėjų, o šiandien ir patys atlikėjai papasakojo, kas laukia klausytojų Klaipėdoje.

Ankstyvą pirmadienio rytą gamtos apsuptyje susitikę atlikėjai nestokojo gerų emocijų ir šilto bendravimo. Į festivalio „Parkas LIVE Klaipėda“ pristatymą susirinko keletas iš programoje numatytų atlikėjų. Apie būsimus pasirodymus uostamiestyje papasakojo atlikėjai Jazzu, Inga Jankauskaitė, Gabrielė Vilkickytė bei Vidas Bareikis.

Jau rugpjūčio 1 dieną startuosiantį festivalį atidaryti patikėta vienai ryškiausių pastarojo meto atlikėjų, prieš keletą dienų Trakų pilyje surengusiai įspūdingą pasirodymą, dainininkei I. Jankauskaitei.

„Visi muzikantai, kurie dalyvauja šiame festivalyje, tikiu, kad man paantrins – ačiū Dievui, kad žmonės imasi tokių iniciatyvų organizuoti ir auginti naują idėją. Man, kaip 10 metų gyvenančiai Klaipėdoje atrodo, kad čia to labai, labai trūksta. Tikrai trūko tokio festivalio, kur gali ateiti vakarais ir vakaroti kokybiškoje aplinkoje, klausytis kokybiškos muzikos. Kur nereikia brautis, stumdytis, o gali kokybiškai praleisti vakarą“, – apie artėjantį festivalį pasakoja I. Jankauskaitė.

„Ruošiu save pačią, ruošiu turinį, su kuriuo susitvarkyčiau. Labai mėgstu jūrinius miestus, tad tikiu, kad šiame festivalyje laukia įsimintinas koncertas“, – pasakojo pozityviai nusiteikusi atlikėja G. Vilkickytė.

„Klaipėdą labai myliu, todėl, kad ten praleista visa mano vaikystė. Kiekvienas grįžimas į šį miestą man yra labai jautrus, kita vertus labai fainas ir linksmas. Reikia palikti viską, kas buvo užnugaryje, nežiūrėti labai į priekį, nes gali labai užsiparinti. Tai tiesiog švęsti šiandieną, švęsti vasarą, todėl aš dainuosiu „Vasarą“. Noriu visus pakviesti į jautrią šventę. Skamba pakankamai kalamburiškai, bet taip mano koncertuose ir būna. Bus labai faina, jautru ir labai sveikinu, kad atsiranda naujų iniciatyvų“, – juokaudama teigė viena žinomiausių šalies atlikėjų Jazzu.

„Kadangi atsitiko taip, kad mes, atlikėjai, tampame labai sezoniški, tai labai kviečiu pasinaudoti proga ir apsilankyti šiame festivalyje. Laukia atsinaujinusi grupė, keletas naujų dainų“, – teigė V. Bareikis.

Jau šį sekmadienį prasidėsiantis festivalis „Parkas LIVE Klaipėda“ pačiame miesto centre, į parko estradą prie Klaipėdos koncertų salės pakvies į 10 koncertų bei 4 kino vakarus. Pasak organizatorių, tai bus itin jauki vieta maloniems susitikimams bei puikiam laiko praleidimui.

„Kuriame erdvę, kurioje netruks kokybiško turinio, parkas pavirs jaukia vieta, apšviesta tūkstančiais lempučių. Čia bus galima išgirsti puikius koncertus, išvysti gerus filmus bei skaniai pavakarieniauti ar atsigerti. Pažadame, iš festivalio lankytojus išlydėsime tik su pačiomis geriausiomis emocijomis!“, – tvirtino festivalio sumanytojai.

Į festivalio „Parkas LIVE Klaipėda“ sceną bei atidarymo renginį rugpjūčio 1 d. pirmoji žengs viena populiariausių šalies atlikėjų, romantiškoji I. Jankauskaitė. Žinoma kūrėja pristatys išskirtinę programą, kurioje nuskambės ir ne vienas naujas kūrinys.

Rugpjūčio 2 d. festivalyje įvyks nemokamas renginys – „Sidabrinių gervių naktys“, kurio metu bus parodyti net trys kino apdovanojimų laureatų darbai bei Dovilės Filmanavičiūtės pokalbiai su filmų kūrėjais.

Rugpjūčio 3 d. vakaras bus dedikuotas vienai garsiausių Meksikos dailininkių, realizmo, siurrealizmo ir simbolizmo atstovei – Fridai Kahlo. Čia įvyks teminis kino vakaras „Kino fondas pristato: Frida. Viva la Vida“.

Rugpjūčio 4 d. įvyks prieš keturis metus susikūrusios ir spėjusios išpopuliarėti matematinio roko grupės „jautì“ koncertas.

Rugpjūčio 5 d. vakarą festivalio „Parkas LIVE Klaipėda“ scenoje pasirodys jautri ir visuomet tikra – atlikėja Alina Orlova.

Rugpjūčio 6 d. parke suskambės grupės „Saulės kliošas“ dainos, be kurių neįsivaizduojama vasara.

Rugpjūčio 7 d. pirmąjį vasaros koncertą uostamiestyje surengs viena garsiausių šalies atlikėjų, jausmingoji Jazzu.

Rugpjūčio 8 d. savo užburiančiu balsu parką džiugins sparčiai populiarėjanti atlikėja Gabrielė Vilkickytė.

Rugpjūčio 9 d. į festivalį sugrįš nemokamos „Sidabrinių gervių naktys“, kur bus pristatyti 4 filmai – laureatai, o D. Filmanavičiūtė kalbins jų kūrėjus.

Rugpjūčio 10 d. įvyks dar vienas teminis kino vakaras – čia „Kino fondas“ pristatys daugybės liaupsių sulaukusį režisieriaus Jean – Paul Salomé filmą „Dylerė“.

Rugpjūčio 11 d. žaliasis Klaipėdos centre esantis parkas nusidažys geltonai, nes savo jaukų koncertą surengs visą Lietuvą suvienijusi grupė – The Roop.

„Visą laiką yra džiugu koncertuoti Klaipėdoje. Tai yra ypatinga vieta, neabejotinai. Džiaugiamės, kad tapsime šio festivalio dalimi, o mes pažadame – surengsime jaukų koncertą“, – teigia grupė The Roop.

Rugpjūčio 12 d. į festivalį atvyks tokių hitų kaip „Mėlyna Mėlyna“, ar „Taip Jau Gavosi“ auotoriai – grupė „Sisters On Wire“.

Rugpjūčio 13 d. įvyksiantis renginys kol kas neatskleidžiamas, tačiau organizatoriai tikina, kad tai bus įsimintinas vakaras. Apie šį renginį bus pranešta jau netrukus.

Rugpjūčio 14 d. festivalyje įvyks romantiškojo klaipėdiečio Jurijaus Veklenko koncertas. Žinomas vaikinas koncerte pristatys naujausią savo albumą bei jau hitais tapusius kūrinius.

O rugpjūčio 15 d. vakarą festivalį uždarys vienas ryškiausių šalies atlikėjų, energingasis Vidas Bareikis.

Organizatoriai atkreipia dėmesį, kad bilietų į kiekvieną festivalio vakarą kiekis itin ribotas.