logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Evgenya Redko Lukiškėse!

Atlikėja, kuriai derėtų suteikti superžvaigždės statusą. Išskirtinis balsas, unikalūs veido bruožai,gyvo pasirodymo jėga ir estetika ją išskiria iš kitų.

Saulės Kliošas | Šokiai

Harmonijoje su pušynu ir jūros ošimu, Saulės Kliošas žada sukurti dar vieną įsimintiną vakarą sau ir savo klausytojams.

Kauno VDU Botanikos sode – naujas vasaros festivalis „Vasara Kaune 2021“

Rugpjūčio 22 d. į įspūdingą koncertą Kaune po atviru dangumi kviečia Justė Arlauskaitė-Jazzu!

Džordana Butkutė su geriausiai visų laikų kūriniais leidžiasi į vasarinį turą: žinoma, kad jis bus ypatingas

Viena ryškiausių šalies kūrėjų, legendinė atlikėja Džordana Butkutė savo gerbėjams paruošė išskirtinę dovaną – surengs vasaros turą, kuriame skambės geriausios visų laikų jos atliekamos dainos. Scenos žvaigždė aplankys keturis miestus – Panevėžį, Marijampolę, Kėdainius ir Uteną. Pasak Džordanos, tai didžiausia dovana ir džiaugsmas pagaliau dainuoti gyvai publikai.

Grupės SEL nariai atvirai apie buvimą grupėje ir darbą su Egidijumi Dragūnu: tai kartu ir iššūkis, ir laimėjimas

Artėjant grupės SEL koncertui Klaipėdos Vasaros estradoje, kuris įvyks liepos 3 dieną, grupės nariai vaizdo įraše atvirai pasakoja apie darbą su Egidijumi Dragūnu, išbandymus karantino metu bei jaudulį žengiant į sceną, kai pasirodymo laukia dešimtys tūkstančių gerbėjų.

Future Live 2 sezonas

Vienintelė Lietuvoje interaktyvi nuotykių ir pramogų paroda Future Live pradeda 2-ą sezoną.

Didžiausias muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ grįžta

Paskutinįjį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 28 dieną į jau namais tapusį Raudondvarį sugrįžtantis festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ žada tapti didžiausiu vasaros įvykiu ir vienoje scenoje suburti populiariausius muzikos vardus.

Muzikos ikona Iggy Pop koncertuos Lietuvoje

Legendinis Iggy Pop surengs pirmąjį koncertą Lietuvoje. Vienas įtakingiausių Amerikos muzikantų, dainininkų, dainų autorių, įrašų prodiuserių ir aktorių mūsų šalyje koncertuos kitų metų vasarą.

8 KAMBARYS | TURAS: KAITRA | ŠIAULIAI

Visi esame beprotiškai išsiilgę koncertų, todėl rugsėjo 3 d. kviečiame visus susitikti Ch Frenkelio viloje.

SEL atskleidžia, kaip atrodys koncertas Klaipėdoje

Liepos 3 d. Klaipėdos vasaros estradoje įvyks ilgai lauktas grupės SEL koncertas.

Kol kas vienintelis Justino Jaručio pasirodymas Vilniuje!

“Lukiškės - tai scena, kurioje privalau pasirodyti. Istorinis pastatas ir vieta mane traukė visuomet ir nemeluosiu tikėjausi, kad ji bus atiduota žmonėms, miestui ir kultūrai. Tokios koncertinės aikštelės miesto širdyje galėtų pavydėti didžiausi pasaulio miestai.” - dalinasi atlikėjas. Koncerte nuskambės nauji, dar neišleisti atlikėjo kūriniai, bei jau hitais tapę kūriniai "Tavęs", "Rami", "Savęs" ir kiti.

Švyturys Nealkoholinis | BALTASIS KIRAS

Į rokenrolinį vasaros vakarą su gimtojo folko motyvais kviečia grupė „Baltasis Kiras“.

MANTAS | LIVE

"Amžinybė ir viena diena". Amžinybę nebuvom susitikę, ir tik viena diena susitikimui šią vasarą Vilniuje!

Į sceną grįžta muzikinė drama „Mažvydas“ kartu su Vladu Bagdonu

Su jauduliu, ambicingai ir kartu su koliažine opera „Mažvydas“ į sceną sugrįžta pagrindinio vaidmens aktorius Vladas Bagdonas.

Lukiškių kalėjimas 2.0 Pasivaikščiojimai dieną arba naktį.

Istorinis ir aukšta tvora apjuostas Lukiškių kalėjimo kompleksas pradeda naują gyvenimą ir kviečia pasivaikščioti.

VDU BOTANIKOS SODO LANKYTOJO BILIETAS

1923 m. įsteigtas botanikos sodas kviečia magiškai pažinčiai su stulbinančiu augalijos pasauliu.

Šostakovičiaus ir Pizzetti trio kompozicijas pristato italų virtuozai ''Trio di Parma''

Paskutinį gegužės sekmadienį iš karto po „Panoramos“ LRT PLIUS televizija pagerbs klasikinės muzikos mylėtojus – parodys jiems talentingų muzikantų iš Italijos „Trio di Parma“ koncerto įrašą. Koncertas nufilmuotas didingame ir tuščiame Bolonijos operos teatre pernai metų gruodžio mėnesį. Tai pirmasis šio vieno geriausių Italijoje ir pasaulyje ansamblio pasirodymas Lietuvos publikai. Šį rudenį suplanuoti du gyvi koncertai Klaipėdos koncertų salėje ir Kauno valstybinėje filharmonijoje.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Paaiškėjo nauja „Oh Wonder“ pasirodymo data

Paaiškėjo nauja „Oh Wonder“ pasirodymo data

Pranešame, kad dėl pandemijos „Oh Wonder“ koncertas Lietuvoje yra perkeliamas į kitus metus. Švelnus ir pasaulyje mylimas duetas iš Londono mūsų sostinę aplankys kitą rudenį.

Patvirtinta nauja „Oh Wonder“ pasirodymo Vilniuje data ir vieta – 2021 m. spalio 22 d. 20:00 val. Šis koncertas bus po stogu ir įvyks menų fabriko „Loftas“ scenoje.

„Oh Wonder“ komanda tik dabar galėjo oficialiai patvirtinti šią informaciją ir naują datą. Priminsim, kad „Oh Wonder“ pasirodymas buvo planuotas liepos 7 d. Vilniaus universiteto (VU) Botanikos sode. Saugok bilietus - visi anksčiau įsigyti bilietai į šį pasirodymą galios ir jų keisti nereikės.

Britų muzikos duetas „Oh Wonder“ dėl pandemijos pasaulyje nukelia visą koncertų turą. Vilnius – tik viena turo „Wear Your Crown“ stotelė. „8 Days A Week” taip pat rūpinasi jų viešnage Rygoje.

Oh Wonder – Without You
https://youtu.be/zLAhRiUeJ8E

Jeigu tavęs netenkina nauja renginio data, renginio organizatoriai gali suteikti kuponą, kurio vertė yra ne mažesnė kaip už bilietą sumokėtų pinigų suma, netaikydami jokių papildomų mokesčių. Šiuo kuponu vartotojas gali apmokėti bilietų į būsimus „8 Days A Week” renginius kainą ar jos dalį. Jei norite susigrąžinti pinigus už bilietus, parašykite jiems ir susitarsite.  

Apie „Oh Wonder“

Pandemija yra puikus metas susipažinti arba atrasti „Oh Wonder“ iš naujo. Anthonis West’as ir Josephina Vander Gucht kuria gerą pop muziką ir kartu skaičiuoja jau devintus metus. Savo jausmais dalijasi ant scenos ir už jos. Jie neabejotinai kvies susikibti už rankų ir ieškoti šilumos tamsų rudenį su naujo albumo garsais. Britų dueto laukia dar vienas pasaulinis turas, kritikų pagyros ir pirmoji viešnagė Lietuvoje.

Oh Wonder – Ultralife
https://youtu.be/hu9pTGFjA4c

Didžiausi „Oh Wonder“ koziriai — nepriekaištingai derantys balsai, catchy melodijos, pačių parašytos dainos, prasmingi tekstai ir begalinis nuoširdumas. Jie daro tai, ką moka geriausiai ir tuo paperka. Jų gerbėjai, išsibarstę po visą pasaulį, patvirtintų, kad jiems nieko daugiau ir nereikia.

Pats duetas atsirado netikėtai ir labai organiškai. Iš pradžių abu vystė solinius projektus ir grojo kitose grupėse. Anthonis kartą sugalvojo ateiti į Josephinos koncertą ir po pašnekesių užkulisiuose prasidėjo „Oh Wonder“ istorija. Pradžioje jie eksperimentavo ir suprato, kad duetas neturi pagrindinio vokalo. Taip nusprendė dainuoti kartu dviem balsais. Harmoningas unisonas tapo britų muzikantų poros vizitine kortele. Šiandien jie dainas rašo kartu ir yra lygiaverčiai muzikos kūrėjai.

Oh Wonder – Lose It
https://youtu.be/VgwcPiCjQ-0

„Oh Wonder“ yra vienas didelis komplimentas. Debiutinis jų albumas pateko į „Billboard“ geriausių metų albumų sąrašą. Sugrota visuose didžiausiuose Europos ir JAV muzikos festivaliuose („Glastonbury“, „Coachella“, „Lollapaloza“), aplankyta daugybė senojo žemyno šalių, surengti koncertai JAV, Kanadoje, Australijoje ir netgi Indonezijoje. Vien muzikos klausymosi platformose dueto gerbėjai prisuko keletą milijardų perklausų. Skelbiama, kad gyvus „Oh Wonder“ pasirodymus jau aplankė 300 tūkstančių žmonių. Didžioji dalis koncertų buvo visiškai išparduoti ir pilni fanų, mintinai dainuojančių visas dainas. Jie taip pat pardavė daugiau nei vieną milijoną albumų. Vis dar sunku patikėti, kad jiems visa tai nutiko per penkerius metus.

Oh Wonder – Don’t You Worry
https://www.youtube.com/watch?v=COhHq00sCTQ

Po dvejų metų tylos jie grįžo su albumu „No One Else Can Wear Your Crown“. Tai pats intymiausias ir asmeniškiausias jų įrašas. Pats albumas buvo įrašytas mažoje namų studijoje Londone. Naujausias jų darbas pasauliui pasakoja apie jausmus ir meilę vienas kitam šiais neramiais laikais. „Oh Wonder“ dešimties dainų rinkiniu ragina drąsiai dėvėti savo karūną ir mesti kitų nuomonę šalin. Jie primena, kad ne visada jaučiamės gerai, bet ir tai yra mūsų gyvenimo dalis. Ką reiškia būti žmogumi ir kas turi būti svarbiau už pinigus, sėkmę bei šlovę.

Naujasis „No One Else Can Wear Your Crown“ dar kartą įrodo, kokie puikūs artistai ir muzikos kūrėjai jie abu yra. Jiems talkino prodiuseris Cenzo Townshendas, kurio klientų sąraše „Florence & The Machine”, „Franz Ferdinand“, „New Order“, „U2” ir kitos kietos žvaigždės.

„Nuo dainų miegamajame iki ilgų kelionių automobiliu – „Oh Wonder“ sukūrė išskirtinį ir minimalistinį skambesį. Tai lyg šilta antklodė, kurios dažnai mums visiems reikia“, – rašo muzikos kritikai.

Oh Wonder – In And Out Of Love
https://youtu.be/Ci16Hl4KQ70

Visiems sunkiu karantino metu kūryba ir disciplina jiems liko svarbiausiais rodikliais. Būta ir pirmų kartų — duetas prisijungė prie „VH1“ koncertų serijos „Quarantunes“ ir pirmą kartą virtualiai koncertavo didžiulei auditorijai. 37 dienas kasdien darė tiesiogines transliacijos iš savo svetainės ir sugrojo visas išleistas dainas.

Jie paleido ir naują EP, į kurį sudėjo penkis naujus singlus. Mintys apie saviizoliaciją, meilę ir bendrą ryšį. Trumpametražis albumas jau pasiekė 10 mln. perklausų „Spotify“ platformoje. Dar prisijungė prie #LetTheMusicPlay kampanijos ir išreiškė palaikymą „Black Lives Matter“ judėjimui. Atsakingi artistai su svarbia socialine žinute.

„Oh Wonder“ muzika skirta atitrūkti nuo buities ir ieškoti grožio paprastuose dalykuose. Gyvi dueto koncertai – širdį šildantys emociniai vakarai, verčiantys ašaroti net ir didžiausius cinikus. Pasaulis britus atrado ir dievina, o jie savo ruožtu mėgaujasi muzikinės karjeros piku. „Oh Wonder“ žada šiltą patirtį, kurios mums visiems reikės po baisiausių metų muzikos industrijoje. Belieka išlaukti, kol vėl galėsime džiaugtis gyvos muzikos magija.