logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

SEL atskleidžia, kaip atrodys koncertas Klaipėdoje

Liepos 3 d. Klaipėdos vasaros estradoje įvyks ilgai lauktas grupės SEL koncertas.

Kol kas vienintelis Justino Jaručio pasirodymas Vilniuje!

“Lukiškės - tai scena, kurioje privalau pasirodyti. Istorinis pastatas ir vieta mane traukė visuomet ir nemeluosiu tikėjausi, kad ji bus atiduota žmonėms, miestui ir kultūrai. Tokios koncertinės aikštelės miesto širdyje galėtų pavydėti didžiausi pasaulio miestai.” - dalinasi atlikėjas. Koncerte nuskambės nauji, dar neišleisti atlikėjo kūriniai, bei jau hitais tapę kūriniai "Tavęs", "Rami", "Savęs" ir kiti.

Švyturys Nealkoholinis | BALTASIS KIRAS

Į rokenrolinį vasaros vakarą su gimtojo folko motyvais kviečia grupė „Baltasis Kiras“.

HAYEJIN pristato: Jazzu ''Grįžtu į save''

Liepos 15-ąją Vilniaus universiteto Didžiajame kieme –ypatingas charizmatiškosios dainininkės Jazzu koncertas „Grįžtu į save“.

HAYEJIN pristato: Jurga - „Jurga + Aukso pieva“

Jurga kviečia į specialų vasaros koncertą „Jurga + Aukso pieva“, kuriame susijungs ją išgarsinusios dainos iš debiutinio albumo „Aukso pieva“ ir naujausio albumo „Jurga“ kūriniai.

HAYEJIN pristato: ''Antikvariniai Kašpirovskio dantys''. Antimaterinis koncertas

„Per karantiną paliūdėjom savo kokone ir gana, atsigaukim – jau galima vėl paskraidyti!”

MANTAS | LIVE

"Amžinybė ir viena diena". Amžinybę nebuvom susitikę, ir tik viena diena susitikimui šią vasarą Vilniuje!

Anton Rumyantsev pristato: QUEEN in Jazz

Renginio žvaigždės – džiazo muzikos virtuozai iš Maskvos, jau spėję Vilnių sudrebinti bei nustebinti anšlagu tapusiais koncertais "NIRVANA in Jazz", "LED ZEPPELIN in Jazz" bei "QUEEN in Jazz".

SAULĖS KLIOŠAS | JONINĖS MIESTE

Joninių naktį jaunimas ieško paparčio žiedo ir atranda vieni kitus.

Į sceną grįžta muzikinė drama „Mažvydas“ kartu su Vladu Bagdonu

Su jauduliu, ambicingai ir kartu su koliažine opera „Mažvydas“ į sceną sugrįžta pagrindinio vaidmens aktorius Vladas Bagdonas.

ANDRIUS MAMONTOVAS | PALANGA

Liepos 17 d. – vienintelis Andriaus Mamontovo koncertas Palangoje

Pasiruošimas Olimpinės atrankos turnyrui

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė birželio mėnesį pradeda pasiruošimą Olimpinės atrankos krepšinio turnyrui, kuris birželio 29 – liepos 4 dienomis vyks Kaune

Lukiškių kalėjimas 2.0 Pasivaikščiojimai dieną arba naktį.

Istorinis ir aukšta tvora apjuostas Lukiškių kalėjimo kompleksas pradeda naują gyvenimą ir kviečia pasivaikščioti.

JAV retro muzikos žvaigždės „Postmodern Jukebox“ surengs koncertą Lietuvoje

Talentingojo Scotto Bradlee vadovaujama retro muzikos grupė „Postmodern Jukebox“ kitų metų pavasarį koncertuos Lietuvoje.

FESTIVALIS „KAUNAS JAZZ“ SKELBIA VASAROS PROGRAMĄ: SUGRĮŽTA IR SALVADORAS SOBRALIS

31-asis festivalis „Kaunas Jazz“, dėl pandemijos turėjęs pakoreguoti programą, šiandien turi džiugių naujienų savo lankytojams.

2021 m. FIA Europos automobilių kroso čempionatas

Liepos 3 - 4 dienomis bus laikotarpis, kurio su nekantrumu turėtų laukti visi automobilių sporto gerbėjai.

VDU BOTANIKOS SODO LANKYTOJO BILIETAS

1923 m. įsteigtas botanikos sodas kviečia magiškai pažinčiai su stulbinančiu augalijos pasauliu.

Švyturys Nealkoholinis | Colours of Bubbles

Išsilaisvinimas iš rutinos gniaužtų, išsitaškymas su roko muzika ir šiauliečių sugrįžimas į Vilnių – pirmajame „Colours of Bubbles“ koncerte šiais metais „Vasaros terasoje“ birželio 24 dieną!

Festivalis miesto širdžiai MIDSUMMER VILNIUS

Liepos 12-23 dienomis jau šeštą kartą vienoje ypatingiausių Vilniaus vietų vyksiantis renginys vilniečiams ir miesto svečiams dovanos su niekuo nesumaišomą šventiškumo jausmą

Šostakovičiaus ir Pizzetti trio kompozicijas pristato italų virtuozai ''Trio di Parma''

Paskutinį gegužės sekmadienį iš karto po „Panoramos“ LRT PLIUS televizija pagerbs klasikinės muzikos mylėtojus – parodys jiems talentingų muzikantų iš Italijos „Trio di Parma“ koncerto įrašą. Koncertas nufilmuotas didingame ir tuščiame Bolonijos operos teatre pernai metų gruodžio mėnesį. Tai pirmasis šio vieno geriausių Italijoje ir pasaulyje ansamblio pasirodymas Lietuvos publikai. Šį rudenį suplanuoti du gyvi koncertai Klaipėdos koncertų salėje ir Kauno valstybinėje filharmonijoje.

FIBA Olimpinės atrankos turnyras

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradeda kovą dėl teisės dalyvauti 8-osiose olimpinėse žaidynėse iš eilės.

Ilgai kurta vizija virsta realybė – Evgenya Redko pristato išskirtinio formato koncertą ''THE SOS SHOW''

Aktyviai šiltąjį sezoną pradėjusi viena ryškiausių šių dienų šalies atlikėjų Evgenya Redko savo klaustytojams vėl turi ypatingų naujienų. Spalio 15-ąją dainininkė surengs didžiausią iki šiol savo pasirodymą kviesdama vilniečius ir miesto svečius į „Compensa“ koncertų salę.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Premjera: Jurijus pristato intriguojantį kūrinį ir vaizdo klipą ''Randai''

Atlikėjas Jurijus Veklenko karantino laikotarpį išnaudoja produktyviai, visai neseniai išleidęs savo antrąjį solinį albumą „Randai“, šiandien žinomas vyras pristato tokiu pačiu pavadinimu singlą. Naujausiam kūriniui Jurijus kartu su komanda sukūrė ir vaizdo klipą, kurį filmuojant neišvengta ir ekstremalių sąlygų – visą dieną teko filmuoti minusinėje oro temperatūroje.

Nors visiems atlikėjams šie metai buvo kitokie, Jurijus džiaugiasi, kad galėjo baigti ir klausytojams pristatyti jau antrąjį savo albumą „Randai“, kurį galima rasti visose muzikos platformose.

„Visada stengiuosi į viską žiūrėti pozityviai, tad ir šį kartą toks išlikau. Galėjau daug laiko praleisti studijoje, kur ir gimė naujausias albumas. Tai buvo seniai brandinta idėja, o skambesys – toks, kokį visada ir įsivaizdavau. Tikiu, kad dainose dalelę savęs atras ne vienas klausytojas“, – apie naujausią albumą pasakoja Jurijus.

Atlikėjo Jurijaus teigimu, naujausioje dainoje užkoduotos nuoskaudos, kurios kitų žmonių akimis dažnai atrodo tarsi randai.

Šia daina norėjau papasakoti apie tam tikrus žmones. Tuos žmones, kurie nemoka paslėpti savo nuoskaudų, jas nešiojasi viduje visą gyvenimą ir jų veiduose tai matosi lyg randai. Randai, kurių jie patys gal ir nemato, bet kiti juos skaito kaip istoriją. Man visada buvo lengviau išsikalbėti dainomis ir apjungti savo gyvenimą ir dalį fikcijos į dainas. Esu labai dėkingas Faustui Venckui, kuris padėjo perteikti mano idėją į natas, kurias po to kartu nušlifavome Synth Wave stiliumi. Dainoje minimas tekstas Jos nepažinojau, kuris vienu metu ir buvo tapęs dainos pavadinimu, pasakoja, kad kartais gali būti su žmogus daug metų ir galvoti, jog viską apie jį žinai, tačiau savuosius randus jis slėpė ir vieną dieną pabudęs supranti, kad visa tai buvo tik stiklo pilis, kuri taip pat greit sudužo, kaip pasistatė“, – apie dainos prasmę pasakoja kūrėjas.

Naujausios dainos muzikiniame klipe videografas Aurimas Šidiškis ne tik atlikėją bei jo emocijas, bet profesionalią šokėją Gabrielę Skruodenytę, kuri atliko specialiai sukurtą choreografiją.

„Labai džiaugiuosi, kad naujausiame vaizdo klipe atsirado šokėja Agnė, ji padėjo klipui tapti kitokiu, suteikti papildomą reikšmę. Videografas, su kuriuo dirbame jau ilgą laiką, kaip visada perteikė dainos emociją taikliai, labi džiaugiuosi šiuo bendradarbiavimu“, – pasakoja Jurijus.

Dainininkas atviravo, kad filmuoti didžiuliame angare vaizdo klipą buvo ir šioks toks iššūkis.

„Dažnai filmuojant muzikinius klipus susiduriama su vienas ar kitais iššūkiais, tad ir šį kartą nebuvo išimtis. Visą dieną praleidome minusinėje temperatūroje, nešildomame angare, tad vaizdo klipe matomi garai nėra specialūs efektai – visa tai tikra“, – juokaudamas pasakoja atlikėjas.

Kviečiame įvertinti naujausią Jurijaus dainą „Randai“: