Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

M.A.M.A. 2020: daugiau nei 100 žmonių komisijai duotas startas išrinkti geriausius

Asociacija „Metų muzikos apdovanojimai“, organizuojanti svarbiausius šalies muzikos apdovanojimus „M.A.M.A.“ penktadienio popietę uždegė žalią šviesą kompetentingai komisijai, kuri išrinks geriausius iš geriausių keturiolikoje kategorijų. Jau kovo 27 dieną planuojama įspūdinga apdovanojimų ceremoniją, kurios metus paaiškės komisijos išrinkti geriausi.

Inga Jankauskaitė pristato dainą ir vaizdo klipą ''Ir tai praeis'': dabar įgavo daug daugiau prasmių ir aktualumo

Viena ryškiausių pastarojo meto atlikėjų, net trijose muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ kategorijose nominuota Inga Jankauskaitė ir toliau išlieka itin produktyvi. Šiandien žinoma moteris pristato singlą „Ir tai praeis“, iš visai neseniai pristatyto antrojo solinio albumo. Šiuo periodu aktualiai pavadintas kūrinys parašytas seniau, tačiau dabar įgavo dar daugiau prasmių.

Atlikėjas Jurijus perdainavo legendinę ''Foje'' dainą ''Geltoni krantai'', kuri A. Mamontovo nepaliko abejingu: šis kūrinys perdarytas itin skoningai

Visai neseniai savo antrąjį solinį albumą „Randai“ pristatęs dainininkas Jurijus Veklenko, šiandien klausytojams turi dar vieną staigmeną – perdarytą legendinės grupės „Foje“ kūrinį „Geltoni krantai“. Šis Jurijaus pasirinkimas ir dainos perdarymas pradžiugino ir kūrinio autorių, dainininką Andrių Mamontovą.

M.A.M.A. pristato Lietuvos muzikos kūrėjų grojaraštį

Svarbiausias šalies muzikos reiškinys – apdovanojimai „M.A.M.A.“ nuolatos stengiasi populiarinti Lietuvos kūrėjų darbus bei kuo plačiau visuomenei pristatyti atlikėjus. Šį kartą asociacija, organizuojanti muzikinius apdovanojimus, žengia dar vieną žingsnį – pristato muzikos grojaraštį, kuris kiekvieną savaitę bus atnaujinamas.

Pradėjus plaukti pirmosioms paraiškoms ''Aurum 1006 km lenktynių'' organizatoriai siūlo pasirūpinti ir bilietais

Tik prieš pusantros savaitės paskelbę dalyvių registraciją „Aurum 1006 km lenktynių“ organizatoriai susilaukė ir pirmųjų paraiškų. Norą pasivaržyti 2021 metų liepos 14-17 dienomis Palangoje vyksiančiose jau 22-osiose maratoninėse lenktynėse, kurias nuo pat pradžių kasmet rengia VšĮ „Promo Events“ ir kurios tituluojamos didžiausiu automobilių sporto renginiu Baltijos šalyse, jau pareiškė norą devynios komandos.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Premjera: Jurijus pristato intriguojantį kūrinį ir vaizdo klipą ''Randai''

Atlikėjas Jurijus Veklenko karantino laikotarpį išnaudoja produktyviai, visai neseniai išleidęs savo antrąjį solinį albumą „Randai“, šiandien žinomas vyras pristato tokiu pačiu pavadinimu singlą. Naujausiam kūriniui Jurijus kartu su komanda sukūrė ir vaizdo klipą, kurį filmuojant neišvengta ir ekstremalių sąlygų – visą dieną teko filmuoti minusinėje oro temperatūroje.

Nors visiems atlikėjams šie metai buvo kitokie, Jurijus džiaugiasi, kad galėjo baigti ir klausytojams pristatyti jau antrąjį savo albumą „Randai“, kurį galima rasti visose muzikos platformose.

„Visada stengiuosi į viską žiūrėti pozityviai, tad ir šį kartą toks išlikau. Galėjau daug laiko praleisti studijoje, kur ir gimė naujausias albumas. Tai buvo seniai brandinta idėja, o skambesys – toks, kokį visada ir įsivaizdavau. Tikiu, kad dainose dalelę savęs atras ne vienas klausytojas“, – apie naujausią albumą pasakoja Jurijus.

Atlikėjo Jurijaus teigimu, naujausioje dainoje užkoduotos nuoskaudos, kurios kitų žmonių akimis dažnai atrodo tarsi randai.

Šia daina norėjau papasakoti apie tam tikrus žmones. Tuos žmones, kurie nemoka paslėpti savo nuoskaudų, jas nešiojasi viduje visą gyvenimą ir jų veiduose tai matosi lyg randai. Randai, kurių jie patys gal ir nemato, bet kiti juos skaito kaip istoriją. Man visada buvo lengviau išsikalbėti dainomis ir apjungti savo gyvenimą ir dalį fikcijos į dainas. Esu labai dėkingas Faustui Venckui, kuris padėjo perteikti mano idėją į natas, kurias po to kartu nušlifavome Synth Wave stiliumi. Dainoje minimas tekstas Jos nepažinojau, kuris vienu metu ir buvo tapęs dainos pavadinimu, pasakoja, kad kartais gali būti su žmogus daug metų ir galvoti, jog viską apie jį žinai, tačiau savuosius randus jis slėpė ir vieną dieną pabudęs supranti, kad visa tai buvo tik stiklo pilis, kuri taip pat greit sudužo, kaip pasistatė“, – apie dainos prasmę pasakoja kūrėjas.

Naujausios dainos muzikiniame klipe videografas Aurimas Šidiškis ne tik atlikėją bei jo emocijas, bet profesionalią šokėją Gabrielę Skruodenytę, kuri atliko specialiai sukurtą choreografiją.

„Labai džiaugiuosi, kad naujausiame vaizdo klipe atsirado šokėja Agnė, ji padėjo klipui tapti kitokiu, suteikti papildomą reikšmę. Videografas, su kuriuo dirbame jau ilgą laiką, kaip visada perteikė dainos emociją taikliai, labi džiaugiuosi šiuo bendradarbiavimu“, – pasakoja Jurijus.

Dainininkas atviravo, kad filmuoti didžiuliame angare vaizdo klipą buvo ir šioks toks iššūkis.

„Dažnai filmuojant muzikinius klipus susiduriama su vienas ar kitais iššūkiais, tad ir šį kartą nebuvo išimtis. Visą dieną praleidome minusinėje temperatūroje, nešildomame angare, tad vaizdo klipe matomi garai nėra specialūs efektai – visa tai tikra“, – juokaudamas pasakoja atlikėjas.

Kviečiame įvertinti naujausią Jurijaus dainą „Randai“: