logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Į Lietuvą atvyksta Kanų Kino Festivalio laureatas Jozefas Van Wissemas

Spalio 24 dieną, sekmadienį, Šv. Kotrynos bažnyčioje koncertuos Barokinio instrumento liutnios virtuozas iš Nyderlandų Jozefas Van Wissemas

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

Amerikos roko legenda Alice Cooper įspūdingą koncertą surengs Vilniuje

Oficialiai patvirtinta, kad Amerikos roko legenda Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje

Operos ir baleto teatre - išskirtinis „Daddy Was A Milkman“ lietuviško albumo pristatymo koncertas

Atlikėjas Ignas Pociūnas, žinomas kaip „Daddy Was A Milkman“, surengs išskirtinį koncertą Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.

Šiauliuose - tūkstančiai vienu ritmu plakančių širdžių

„Laukėme dvejus metus, kad atiduotume duoklę mūsų gerbėjams“, - sako „Man-go“ merginos po grandiozinio koncerto Šiauliuose, Chaimo Frenkelio viloje. Vienoje scenoje koncertavusios dvi grupės – „Man-go“ ir „Pikaso“ tūkstančiams iš visos Lietuvos atvykusiems gerbėjams padovanojo įspūdžius, kurie išliks atmintyje ilgam. Tai išskirtinis atvejis, kai populiariausi Lietuvos muzikos atstovai surengia įspūdingus pasirodymus kartu.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Premjera: Jurijus pristato intriguojantį kūrinį ir vaizdo klipą ''Randai''

Atlikėjas Jurijus Veklenko karantino laikotarpį išnaudoja produktyviai, visai neseniai išleidęs savo antrąjį solinį albumą „Randai“, šiandien žinomas vyras pristato tokiu pačiu pavadinimu singlą. Naujausiam kūriniui Jurijus kartu su komanda sukūrė ir vaizdo klipą, kurį filmuojant neišvengta ir ekstremalių sąlygų – visą dieną teko filmuoti minusinėje oro temperatūroje.

Nors visiems atlikėjams šie metai buvo kitokie, Jurijus džiaugiasi, kad galėjo baigti ir klausytojams pristatyti jau antrąjį savo albumą „Randai“, kurį galima rasti visose muzikos platformose.

„Visada stengiuosi į viską žiūrėti pozityviai, tad ir šį kartą toks išlikau. Galėjau daug laiko praleisti studijoje, kur ir gimė naujausias albumas. Tai buvo seniai brandinta idėja, o skambesys – toks, kokį visada ir įsivaizdavau. Tikiu, kad dainose dalelę savęs atras ne vienas klausytojas“, – apie naujausią albumą pasakoja Jurijus.

Atlikėjo Jurijaus teigimu, naujausioje dainoje užkoduotos nuoskaudos, kurios kitų žmonių akimis dažnai atrodo tarsi randai.

Šia daina norėjau papasakoti apie tam tikrus žmones. Tuos žmones, kurie nemoka paslėpti savo nuoskaudų, jas nešiojasi viduje visą gyvenimą ir jų veiduose tai matosi lyg randai. Randai, kurių jie patys gal ir nemato, bet kiti juos skaito kaip istoriją. Man visada buvo lengviau išsikalbėti dainomis ir apjungti savo gyvenimą ir dalį fikcijos į dainas. Esu labai dėkingas Faustui Venckui, kuris padėjo perteikti mano idėją į natas, kurias po to kartu nušlifavome Synth Wave stiliumi. Dainoje minimas tekstas Jos nepažinojau, kuris vienu metu ir buvo tapęs dainos pavadinimu, pasakoja, kad kartais gali būti su žmogus daug metų ir galvoti, jog viską apie jį žinai, tačiau savuosius randus jis slėpė ir vieną dieną pabudęs supranti, kad visa tai buvo tik stiklo pilis, kuri taip pat greit sudužo, kaip pasistatė“, – apie dainos prasmę pasakoja kūrėjas.

Naujausios dainos muzikiniame klipe videografas Aurimas Šidiškis ne tik atlikėją bei jo emocijas, bet profesionalią šokėją Gabrielę Skruodenytę, kuri atliko specialiai sukurtą choreografiją.

„Labai džiaugiuosi, kad naujausiame vaizdo klipe atsirado šokėja Agnė, ji padėjo klipui tapti kitokiu, suteikti papildomą reikšmę. Videografas, su kuriuo dirbame jau ilgą laiką, kaip visada perteikė dainos emociją taikliai, labi džiaugiuosi šiuo bendradarbiavimu“, – pasakoja Jurijus.

Dainininkas atviravo, kad filmuoti didžiuliame angare vaizdo klipą buvo ir šioks toks iššūkis.

„Dažnai filmuojant muzikinius klipus susiduriama su vienas ar kitais iššūkiais, tad ir šį kartą nebuvo išimtis. Visą dieną praleidome minusinėje temperatūroje, nešildomame angare, tad vaizdo klipe matomi garai nėra specialūs efektai – visa tai tikra“, – juokaudamas pasakoja atlikėjas.

Kviečiame įvertinti naujausią Jurijaus dainą „Randai“: