logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Įvairiausio žanro muzikos atlikėjai iš Lietuvos ir užsienio atliks dainas bardiškai bei kvies plėsti kūrybines pažintis!

XIX kartą rengiamas dainuojamosios poezijos festivalis – „Tai – aš“ įsibėgėja ir penktadienį lankytojus kviečia į dar vieną ypatingą koncertą, kuriame tradiciškai įvairaus žanro muzikos atlikėjai dainas atlieka bardiškai.

QUEEN in Jazz Vilniuje ir Kaune

Freddie Mercury charizma, rokeriška energija ir nevaldoma ekspresija atgims karališkame „Queen in Jazz“ koncerte.

Dukart lietuvius pakerėjęs atlikėjas Passenger grįš koncertuoti į Trakų pilį

Oficialiai patvirtinta - romantiškų dainų atlikėjas Passenger surengs koncertą Lietuvoje.

Lietuvoje – analogų neturinti radijo laida, kurioje skambės lietuvių kuriama muzika ir pasieks visus regionus

Šalies muzikos apdovanojimus „M.A.M.A.“ organizuojanti asociacija imasi iniciatyvos suvienydama regionines radijo stotis ir pristatydama radijo laidą „M.A.M.A. TOP 40“. Ši laida bus skirta apžvelgti klausomiausius kūrinius pasiklausymo platformoje „Spotify“, kas savaitę atnaujins ir pristatys populiariausių dainų 40 – uką bei tai, ką Lietuvos kūrėjai išleido per pastarąją savaitę.

Jau šį savaitgalį startuoja festivalio ''Tai – aš'' renginiai

Tarptautinis dainuojamosios poezijos festivalis „Tai – aš“ jau šį savaitgalį startuoja su festivalio įžanginiais renginiais, o spalio 19 dieną prasideda ir oficialioji festivalio programa! Joje šiemet ne tik pagrindiniai festivalio koncertai, ekskursijos, edukacijos, tačiau ir kvietimas būtent festivalio metu kaupti geras emocijas bei įspūdžius, kad žiemą visi turėtume kuo „susišildyti“!

Naujas muzikinis projektas klausytojus nukėlė į Holivudą

Savaitgalį nugriaudėjo muzikinė premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas „Holivudo žvaigždės“. Išskirtinio formato muzikinis-edukacinis projektas surinko pilnas sales Vilniuje ir Kaune. Visų laikų geriausia kino muzika lydėjo žiūrovus po kino pasaulio užkulisius ir Holivudo gyvenimą.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Pristatyta ''Red Bull 211'' bėgimo trasa ir Paul DeMiko prizas

Gražiausioje vasaros estafetėje „Red Bull 211“ keturių žmonių komandos irkluos, mins dviračius bei bėgs. Ir nors bėgikai šiose varžybose startuos paskutiniai, jų tiksliu maršrutu organizatoriai dalinasi pirmiausiai.
 
Bėgikai startuos netoli Vecekrugo kopos, tuomet įveiks nedidelę kilpą link Preilos, nubėgs iki Kuršių marių pakrantės, tęs kelionę link Nidos, kur pakeliui atsigaivins šalta skardine „Red Bull“ ir galiausiai baigs kelionę Parnidžio kopos papėdėje. Viso bėgikai įveiks apie 10 kilometrų. Žiūrovams tuo tarpu rekomenduojama rinktis netoli starto ir finišo, kur bus patogiausios vietos stebėti šį varžybų etapą. 
 
Taip pat organizatoriai atskleidė ir apie bendradarbiavimą su populiariuoju Paul DeMiko. Kartu su juo buvo nuspręsta įsteigti papildomą prizą vienam iš bėgikų. DeMiko kartas nuo karto mėgsta pabėgioti, tad jis gavo garbę pirmasis išbandyti bėgikų trasą. Laikas, per kurį Paul DeMiko įveiks trasą bus užfiksuotas ir laikomas paslaptyje – iki pat „Red Bull 211“ varžybų dienos, kuomet bėgikas, pataikęs arčiausiai šio rezultato gaus netikėtą papildomą prizą. 
 
„Red Bull 211“ – tai trijų etapų estafetė, rugpjūčio 14 d. vyksianti Kuršių nerijoje, kurioje keturių žmonių komandos įveiks apie 50 kilometrų baidarėmis, dviračiais ir bėgte. Tai pirmasis tokio tipo ir tokio masto renginys šiame regione, o dalyvavimas jame yra nemokamas.