logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Į Lietuvą atvyksta Kanų Kino Festivalio laureatas Jozefas Van Wissemas

Spalio 24 dieną, sekmadienį, Šv. Kotrynos bažnyčioje koncertuos Barokinio instrumento liutnios virtuozas iš Nyderlandų Jozefas Van Wissemas

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

Amerikos roko legenda Alice Cooper įspūdingą koncertą surengs Vilniuje

Oficialiai patvirtinta, kad Amerikos roko legenda Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje

Operos ir baleto teatre - išskirtinis „Daddy Was A Milkman“ lietuviško albumo pristatymo koncertas

Atlikėjas Ignas Pociūnas, žinomas kaip „Daddy Was A Milkman“, surengs išskirtinį koncertą Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.

Šiauliuose - tūkstančiai vienu ritmu plakančių širdžių

„Laukėme dvejus metus, kad atiduotume duoklę mūsų gerbėjams“, - sako „Man-go“ merginos po grandiozinio koncerto Šiauliuose, Chaimo Frenkelio viloje. Vienoje scenoje koncertavusios dvi grupės – „Man-go“ ir „Pikaso“ tūkstančiams iš visos Lietuvos atvykusiems gerbėjams padovanojo įspūdžius, kurie išliks atmintyje ilgam. Tai išskirtinis atvejis, kai populiariausi Lietuvos muzikos atstovai surengia įspūdingus pasirodymus kartu.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

Pristatyta ''Red Bull 211'' bėgimo trasa ir Paul DeMiko prizas

Gražiausioje vasaros estafetėje „Red Bull 211“ keturių žmonių komandos irkluos, mins dviračius bei bėgs. Ir nors bėgikai šiose varžybose startuos paskutiniai, jų tiksliu maršrutu organizatoriai dalinasi pirmiausiai.
 
Bėgikai startuos netoli Vecekrugo kopos, tuomet įveiks nedidelę kilpą link Preilos, nubėgs iki Kuršių marių pakrantės, tęs kelionę link Nidos, kur pakeliui atsigaivins šalta skardine „Red Bull“ ir galiausiai baigs kelionę Parnidžio kopos papėdėje. Viso bėgikai įveiks apie 10 kilometrų. Žiūrovams tuo tarpu rekomenduojama rinktis netoli starto ir finišo, kur bus patogiausios vietos stebėti šį varžybų etapą. 
 
Taip pat organizatoriai atskleidė ir apie bendradarbiavimą su populiariuoju Paul DeMiko. Kartu su juo buvo nuspręsta įsteigti papildomą prizą vienam iš bėgikų. DeMiko kartas nuo karto mėgsta pabėgioti, tad jis gavo garbę pirmasis išbandyti bėgikų trasą. Laikas, per kurį Paul DeMiko įveiks trasą bus užfiksuotas ir laikomas paslaptyje – iki pat „Red Bull 211“ varžybų dienos, kuomet bėgikas, pataikęs arčiausiai šio rezultato gaus netikėtą papildomą prizą. 
 
„Red Bull 211“ – tai trijų etapų estafetė, rugpjūčio 14 d. vyksianti Kuršių nerijoje, kurioje keturių žmonių komandos įveiks apie 50 kilometrų baidarėmis, dviračiais ir bėgte. Tai pirmasis tokio tipo ir tokio masto renginys šiame regione, o dalyvavimas jame yra nemokamas.