logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

2021 m. Lietuvos ir NEZ Baltjos ralio kroso čempionatai

2021 m. rugpjūčio 14-15 d. Vilkyčių automobilių sporto komplekse savaitgalį vyks NEZ Baltijos ir net 2 Lietuvos ralio kroso čempionatų etapai.

--- Mes --- Jūs --- Vandeny --- Solo Ansamblis koncertas Nemuno saloje

Muzika, sala, vanduo, - vienos nakties laisvės šauksmas.

Jau šį sekmadienį išskirtinis ''The Beales Show'' pasirodymas!

Jau šį sekmadienį jausmingas, nuoširdus ir be galo pozityvus susitikimas su geros muzikos gerbėjais! Rafailas Karpis, Jokūbas Bareikis ir gyvo garso grupė nukels Jus į nostalgiškas The Beatles grupės šlovės dienas.

Ingos Jankauskaitės koncertu atidarytas festivalis ''Parkas LIVE Klaipėda'': renginio nepraleido ir žinomi žmonės

Sekmadienio vakarą, pačiame uostamiesčio centre, parko estradoje prie Klaipėdos koncertų salės įvyko ilgai lauktas festivalio „Parkas LIVE Klaipėda“ atidarymas. Šiame mieste jau dešimtmetį gyvenanti atlikėja Inga Jankauskaitė į sceną žengė su grupe bei surengė įsimintiną vakarą klaipėdiečiams. Pirmojo festivalio vakaro nepraleido ir būrys žinomų žmonių.

UEFA Europos lyga: Žalgiris - Mura

FK „Žalgiris“ tęsia tarptautinį žygį ir toliau siekia tikslo – patekti į UEFA varžybų grupių etapą.

„Daddy Was A Milkman“ koncertas Pažaislyje užbūrė publiką

Sekmadienį (rugpjūčio 1 d.), Ignas Pociūnas, žinomas kaip „Daddy Was A Milkman“, surengė koncertą „Monte Pacis“ komplekse Pažaislio vienuolyje.

Paskutinį liepos savaitgalį ''Kaunas Jazz 2021'' kviečia švęsti: dovanoja gerbėjams gausybę nemokamų koncertų

31-ąjį kartą Kaune skambės tarptautinis džiazo festivalis „Kaunas Jazz 2021“. Tradiciškai pavasarį vykstantis renginys dėl karantino apribojimų savo gerbėjus į keturių dienų džiazo šventę Kaune pakvies liepos 29 – rugpjūčio 1 d. Kaip teigia „Kaunas Jazz“ meno vadovė Indrė Jučaitė-Sarneckienė, šiais metais festivalio organizatoriams teko prisitaikyti prie susiklosčiusių sąlygų, reaguoti į situaciją ir daryti viską, kad net ir išskaidyta festivalio programa sukurtų ir atitiktų tradicijomis apipintą festivalio dvasią.

Festivalis ''Nida On Air'': gražiausias vasaros muzikos nuotykis ant jūros kranto

Nors dažnas mūsų į Kuršių neriją važiuoja pasidžiaugti gamta, ramybe ir sulėtėjusiu laiku, ne paslaptis, jog saulei pasislinkus žemiau horizonto, pradeda galvoti apie džiugius susitikimus, garsius pokalbius, muzikos keliamą svaigulį ir šokius basomis pėdomis smėlyje iki aušros. Visiems, atostogaujantiems Nidoje – ar planuojantiems tą daryti – ir galvojantiems, kad atostogoms gali šiek tiek pritrūkti smagių patyrimų, naktinio jaudulio ir miesto ritmų, festivalis „Nida On Air“ jau trečią kartą dovanos vakarus, kurie kiekvieno dalyvausiančių atmintyje išliks kaip gražiausias vasaros nuotykis.

Pristatyta ''Red Bull 211'' bėgimo trasa ir Paul DeMiko prizas

Gražiausioje vasaros estafetėje „Red Bull 211“ keturių žmonių komandos irkluos, mins dviračius bei bėgs. Ir nors bėgikai šiose varžybose startuos paskutiniai, jų tiksliu maršrutu organizatoriai dalinasi pirmiausiai.

Festivalis ''M.A.M.A. vasara'' suburs visus šios vasaros hitų atlikėjus į vieną sceną

Jau rugpjūčio 28 d. vienoje gražiausių šalies vietų, Raudondvaryje, įvyks didžiausias pastarojo meto festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“. Paskutinįjį vasaros šeštadienį vyksiantis renginys vienoje scenoje suburs ryškiausias scenos žvaigždes, tarp kurių ir visų šios vasaros hitų autorius – čia nuskambės Vaidas Baumila ir „Kunigunda, Jazzu ir jos daina „Vasara“, o taip pat Justinas Jarutis su Jessica Shy atliks kūrinį „Rugpjūtis“.

Oficialiai pristatytas miesto festivalis ''Parkas LIVE Klaipėda'': Jazzu, I. Jankauskaitė, G. Vilkickytė ir V. Bareikis pasidalijo, kas laukia klausytojų

Jau šį sekmadienį uostamiestyje startuos daugiau nei dvi savaites truksiantis pirmasis miesto festivalis „Parkas LIVE Klaipėda“. Rugpjūčio 1 – 15 dienomis vyksiančiame festivalyje savo koncertus surengs per 10 grupių ir atlikėjų, o taip pat įvyks ir 4 filmų vakarai. Jau anksčiau organizatoriai atskleidė, kad programoje netruks žinomiausių šalies atlikėjų, o šiandien ir patys atlikėjai papasakojo, kas laukia klausytojų Klaipėdoje.

Dėl didelio susidomėjimo, pratęsiamas estafetės ''Red Bull 211'' registracijos laikas

„Red Bull 211“ – tai rugpjūčio 14 d. pirmąkart Lietuvoje vyksiantis unikalus sporto renginys, kuris apjungs irklavimą, važiavimą dviračiu bekele ir bėgimą. O svarbiausia, visa tai vyks ne bet kur, o gražiausiame Lietuvos kampelyje – Kuršių nerijoje. Tad nenuostabu, jog ši estafetė sulaukė didelio dalyvių susidomėjimo, o į tai reaguodami organizatoriai praneša, jog komandų registracijos laikas yra pratęsiamas.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND
Šią savaitę Lukiškių kalėjime 2.0 – „Graži ir ta galinga“, „Deeper Upper“, Kristijono Ribaičio ir Angelou koncertai

Liepai įsibėgėjant, atgaivintas Lukiškių kalėjimas tampa geidžiamiausia scena Vilniaus mieste. Po galingo starto birželį, šio mėnesio kalendorius pildosi lietuviškos muzikos vardais ir koncertais. Vien šią savaitę juodi metaliniai Lukiškių kalėjimo vartai bus atviri keturių atlikėjų pasirodymams, naujoms programoms ir albumų pristatymams.Gyvų pasirodymų seriją pradės „Graži ir ta galinga“ kolektyvas iš Klaipėdos jaunimo teatro. Kūriniu „Žemaitė“ išgarsėjęs ir visų ausis pastatęs merginų penketukas Lukiškių kalėjimo scenoje pristatys spektaklį-koncertą ir kelionę po įvairius istorinius laikotarpius bei muzikos stilius. Įdomi detalė – kadaise pati Žemaitė taip pat yra pagyvenusi Lukiškių kalėjime. Scenoje jos pieš skirtingus moterų portretus ir kurs naują merginų tradiciją.

„Graži ir ta galinga“ – „Žemaitė“

https://youtu.be/zEYhb0rMY04„Žemaitės pabuvojimas Lukiškių kalėjime tik dar labiau atskleidžia vieną iš temų, kuria dalinamės koncerto metu – apie žmogaus tikėjimą savo idėja ir kova dėl jos iki paskutinio lašo. Būdama kalėjime Žemaitė neišdavė savo bendraminčių, palaikė lietuvybę, kalbėjo apie paprasto žmogaus vertę. Mes jaudinamės ir kartu esame pamalonintos, kad susitiksime tokioje ypatingoje erdvėje“, – pasakoja penketukas „Graži ir ta galinga“.


Šiuo metu jos gastroliuoja po Lietuvą ir užsiima naujų dainų kūryba ir vinilinės plokštelės leidyba, kol CD sėkmingai sukasi gerbėjų grotuvuose. Sako, kad gražios ir galingos labiausiai jaučiasi, kada pilnai viską priima ir nekyla kovoti su baimėmis, neigiamomis emocijomis ir staigmenomis: „Grožis ir galia stipriausiai jaučiasi laisvėje, palaiduose plaukuose, basose kojose ir skruostų skausme nuo šypsenos. Ir niekas to negali atimti. Ar reikia galingomis jaustis visada? Turbūt neįmanoma. Tačiau net ir pavargusi, susivėlusi, pilna pykčio ar bejėgystės moteris, kuri kitiems gali atrodyti silpna, niekur neišmetė savo grožio – jis visada kartu, tik reikia jam duoti erdvės skleistis.“

„Graži ir ta galinga“ pasirodymą pradės Liucija Vaicenavičiūtė-Liucė. Jauna atlikėja, kuri ieško įkvėpimo liaudies muzikoje, džiaze bei poezijoje. Ji supina švelnią melodiją bei tvirtą žodį ir yra tokia pat graži ir galinga.

Ketvirtadienio vakarą Lukiškėse savo tylą nutrauks ir „Deeper Upper“. Kino salėje jiems gimė pirmieji lietuviški tekstai ir antrasis pilno metro albumas. Naujas etapas, emocija ir garsai. Albumas pasakoja 11 skirtingų istorijų apie juos pačius ir verčia naują kūrybos puslapį. Tai emocingas, skaudus ir viltingas įrašas. Vilniuje į sceną jie lips po 2 metų pertraukos – grupė ypatingai pasiilgusi koncertų, žmonių ir iš jų sklindančios energijos. Jiems talkins ir bosine gitara koncerte gros grupės „Timid Kooky“ narys Tomas Simniškis. „Deeper Upper“ pasirodymą apšildys scenos naujokas ir šiaip geras veikėjas alterlucid.

„Deeper Upper“ – „Aš kaip ir tu“ LIVE

https://youtu.be/-aRtDQX_F9g

„Per šią pauzę sugebėjome sustoti ir pažvelgti į savo kūrybą naujai, todėl galėjome sukurti tokį albumą. Tikimės, kad scenoje pavyks perteikti albumo atmosferą ir atsinaujinusį skambesį. Pažadame jautrių ir gražių akimirkų, kurių rašant lietuviškai dar daugiau. Kalba buvo iššūkis, kurį reikėjo laiko įveikti. Tai neįprasta patirtis mums patiems, nes kurdami gimtąja kalba kur kas dažniau stojome ir stengėmės analizuoti kiekvieną žodį, dalintis, kaip jį suprantame ir ką jis mums reiškia. Tai leido mums dar labiau suartėti kaip grupei, nes dainų žodžius išgyvenome kartu“, – savo naują kūrybos etapą apibūdina „Deeper Upper“.

Penktadienis kalėjime bus skirtas naujoms Kristijono Ribaičio melodijoms. Save iš naujo atradęs atlikėjas ir Lukiškių kalėjimo rezidentas iš savo naujos studijos žengs tiesiai į sceną ir pristatys albumą „Laimingi“. Jam talkins ir viena scena dalinsis jo bendražygis Ignas Juzokas. Šį leidinį šią savaitę radijas LRT Opus paskelbė savaitės albumu. Aštrus, rimtas ir įžūlus Kristijono įrašas, kurio veikėjas – po naktį klaidžiojantis ir kitų istorijas renkantis jaunuolis: „Nors ir ne visas istorijas pavyko sudėti į albumą, jos gimė iš mano paties pasivaikščiojimų po naktinį Vilnių ir pokalbių iki paryčių apsimetant, kad viskas gerai ir rytojus nerūpi.“

Kristijonas Ribaitis – „Vėlu“ (Live
@ Lukiškių kalėjimas 2.0)
https://youtu.be/VG84QR356CM


Nauja Lukiškių kalėjimo versija jo gyvenime atsirado tarsi iš niekur, tačiau tinkamoje vietoje ir teisingu metu. „Tarp šių sienų tvyrantis bendruomeniškumo jausmas yra vienas

šilčiausių dalykų, kuriuos esu matęs. Kuo toliau, tuo labiau matau, kad dauguma rezidentų šioje erdvėje – didelė keistuolių ir menininkų šeima. Kiekvienas kuria kažką nuostabaus ir nekantrauja pasidalinti su gerbėjais ir kolegomis“, – naują kūrybinę erdvę apibūdina K. Ribaitis. Šį koncertą pradės geri Kristijono draugai psichodelinio roko grupė „blank“.


Net keturių dienų koncertų seriją Lukiškių kalėjime pratęs Andželika Petrauskaitė-Angelou. Visai neseniai ji išleido debiutinį lietuvišką albumą „FAZĖ“. Tai dėmesio vertas įrašas apie nepastovumą, virsmą ir skirtingus gyvenimo tarpsnius. Kentauro proksimos deivė (taip ji save apibūdina) kviečia į atgaivintą Lukiškių kalėjimą pirmą kartą patirti „FAZĖS“ kartu gyvai. Tai bus pirmasis jos koncertas po karantino sostinėje. „Autostrados“ komandos globojama atlikėja žada pasirodyti su gyvo garso grupe ir ruošia dar nematytą programą.

Angelou – Making of FAZĖ

https://youtu.be/TVDp2rFk5Kk

„Albumas tarsi kelionė per skirtingas fazes, etapus, vidines būsenas tarp atvirumo, atstumo ir jaukaus artumo. Iš šių persipynusių emocijų albumas ir gimė. Be galo laukiu pasirodymo Lukiškėse. Vėl lipti ant scenos po beveik metų pertraukos yra išsiilgtas jausmas. Jaučiuosi savyje prikaupusi daug energijos, kuria norisi pasidalinti. Dabar žinant, kad pristatau naują albumą, jausmas tikrai ypatingas“, – kalba šeštadienio koncerto herojė.