logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Į Lietuvą atvyksta Kanų Kino Festivalio laureatas Jozefas Van Wissemas

Spalio 24 dieną, sekmadienį, Šv. Kotrynos bažnyčioje koncertuos Barokinio instrumento liutnios virtuozas iš Nyderlandų Jozefas Van Wissemas

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

Amerikos roko legenda Alice Cooper įspūdingą koncertą surengs Vilniuje

Oficialiai patvirtinta, kad Amerikos roko legenda Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje

Operos ir baleto teatre - išskirtinis „Daddy Was A Milkman“ lietuviško albumo pristatymo koncertas

Atlikėjas Ignas Pociūnas, žinomas kaip „Daddy Was A Milkman“, surengs išskirtinį koncertą Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.

Šiauliuose - tūkstančiai vienu ritmu plakančių širdžių

„Laukėme dvejus metus, kad atiduotume duoklę mūsų gerbėjams“, - sako „Man-go“ merginos po grandiozinio koncerto Šiauliuose, Chaimo Frenkelio viloje. Vienoje scenoje koncertavusios dvi grupės – „Man-go“ ir „Pikaso“ tūkstančiams iš visos Lietuvos atvykusiems gerbėjams padovanojo įspūdžius, kurie išliks atmintyje ilgam. Tai išskirtinis atvejis, kai populiariausi Lietuvos muzikos atstovai surengia įspūdingus pasirodymus kartu.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND
Šią savaitę Lukiškių kalėjime 2.0 – „Graži ir ta galinga“, „Deeper Upper“, Kristijono Ribaičio ir Angelou koncertai

Liepai įsibėgėjant, atgaivintas Lukiškių kalėjimas tampa geidžiamiausia scena Vilniaus mieste. Po galingo starto birželį, šio mėnesio kalendorius pildosi lietuviškos muzikos vardais ir koncertais. Vien šią savaitę juodi metaliniai Lukiškių kalėjimo vartai bus atviri keturių atlikėjų pasirodymams, naujoms programoms ir albumų pristatymams.Gyvų pasirodymų seriją pradės „Graži ir ta galinga“ kolektyvas iš Klaipėdos jaunimo teatro. Kūriniu „Žemaitė“ išgarsėjęs ir visų ausis pastatęs merginų penketukas Lukiškių kalėjimo scenoje pristatys spektaklį-koncertą ir kelionę po įvairius istorinius laikotarpius bei muzikos stilius. Įdomi detalė – kadaise pati Žemaitė taip pat yra pagyvenusi Lukiškių kalėjime. Scenoje jos pieš skirtingus moterų portretus ir kurs naują merginų tradiciją.

„Graži ir ta galinga“ – „Žemaitė“

https://youtu.be/zEYhb0rMY04„Žemaitės pabuvojimas Lukiškių kalėjime tik dar labiau atskleidžia vieną iš temų, kuria dalinamės koncerto metu – apie žmogaus tikėjimą savo idėja ir kova dėl jos iki paskutinio lašo. Būdama kalėjime Žemaitė neišdavė savo bendraminčių, palaikė lietuvybę, kalbėjo apie paprasto žmogaus vertę. Mes jaudinamės ir kartu esame pamalonintos, kad susitiksime tokioje ypatingoje erdvėje“, – pasakoja penketukas „Graži ir ta galinga“.


Šiuo metu jos gastroliuoja po Lietuvą ir užsiima naujų dainų kūryba ir vinilinės plokštelės leidyba, kol CD sėkmingai sukasi gerbėjų grotuvuose. Sako, kad gražios ir galingos labiausiai jaučiasi, kada pilnai viską priima ir nekyla kovoti su baimėmis, neigiamomis emocijomis ir staigmenomis: „Grožis ir galia stipriausiai jaučiasi laisvėje, palaiduose plaukuose, basose kojose ir skruostų skausme nuo šypsenos. Ir niekas to negali atimti. Ar reikia galingomis jaustis visada? Turbūt neįmanoma. Tačiau net ir pavargusi, susivėlusi, pilna pykčio ar bejėgystės moteris, kuri kitiems gali atrodyti silpna, niekur neišmetė savo grožio – jis visada kartu, tik reikia jam duoti erdvės skleistis.“

„Graži ir ta galinga“ pasirodymą pradės Liucija Vaicenavičiūtė-Liucė. Jauna atlikėja, kuri ieško įkvėpimo liaudies muzikoje, džiaze bei poezijoje. Ji supina švelnią melodiją bei tvirtą žodį ir yra tokia pat graži ir galinga.

Ketvirtadienio vakarą Lukiškėse savo tylą nutrauks ir „Deeper Upper“. Kino salėje jiems gimė pirmieji lietuviški tekstai ir antrasis pilno metro albumas. Naujas etapas, emocija ir garsai. Albumas pasakoja 11 skirtingų istorijų apie juos pačius ir verčia naują kūrybos puslapį. Tai emocingas, skaudus ir viltingas įrašas. Vilniuje į sceną jie lips po 2 metų pertraukos – grupė ypatingai pasiilgusi koncertų, žmonių ir iš jų sklindančios energijos. Jiems talkins ir bosine gitara koncerte gros grupės „Timid Kooky“ narys Tomas Simniškis. „Deeper Upper“ pasirodymą apšildys scenos naujokas ir šiaip geras veikėjas alterlucid.

„Deeper Upper“ – „Aš kaip ir tu“ LIVE

https://youtu.be/-aRtDQX_F9g

„Per šią pauzę sugebėjome sustoti ir pažvelgti į savo kūrybą naujai, todėl galėjome sukurti tokį albumą. Tikimės, kad scenoje pavyks perteikti albumo atmosferą ir atsinaujinusį skambesį. Pažadame jautrių ir gražių akimirkų, kurių rašant lietuviškai dar daugiau. Kalba buvo iššūkis, kurį reikėjo laiko įveikti. Tai neįprasta patirtis mums patiems, nes kurdami gimtąja kalba kur kas dažniau stojome ir stengėmės analizuoti kiekvieną žodį, dalintis, kaip jį suprantame ir ką jis mums reiškia. Tai leido mums dar labiau suartėti kaip grupei, nes dainų žodžius išgyvenome kartu“, – savo naują kūrybos etapą apibūdina „Deeper Upper“.

Penktadienis kalėjime bus skirtas naujoms Kristijono Ribaičio melodijoms. Save iš naujo atradęs atlikėjas ir Lukiškių kalėjimo rezidentas iš savo naujos studijos žengs tiesiai į sceną ir pristatys albumą „Laimingi“. Jam talkins ir viena scena dalinsis jo bendražygis Ignas Juzokas. Šį leidinį šią savaitę radijas LRT Opus paskelbė savaitės albumu. Aštrus, rimtas ir įžūlus Kristijono įrašas, kurio veikėjas – po naktį klaidžiojantis ir kitų istorijas renkantis jaunuolis: „Nors ir ne visas istorijas pavyko sudėti į albumą, jos gimė iš mano paties pasivaikščiojimų po naktinį Vilnių ir pokalbių iki paryčių apsimetant, kad viskas gerai ir rytojus nerūpi.“

Kristijonas Ribaitis – „Vėlu“ (Live
@ Lukiškių kalėjimas 2.0)
https://youtu.be/VG84QR356CM


Nauja Lukiškių kalėjimo versija jo gyvenime atsirado tarsi iš niekur, tačiau tinkamoje vietoje ir teisingu metu. „Tarp šių sienų tvyrantis bendruomeniškumo jausmas yra vienas

šilčiausių dalykų, kuriuos esu matęs. Kuo toliau, tuo labiau matau, kad dauguma rezidentų šioje erdvėje – didelė keistuolių ir menininkų šeima. Kiekvienas kuria kažką nuostabaus ir nekantrauja pasidalinti su gerbėjais ir kolegomis“, – naują kūrybinę erdvę apibūdina K. Ribaitis. Šį koncertą pradės geri Kristijono draugai psichodelinio roko grupė „blank“.


Net keturių dienų koncertų seriją Lukiškių kalėjime pratęs Andželika Petrauskaitė-Angelou. Visai neseniai ji išleido debiutinį lietuvišką albumą „FAZĖ“. Tai dėmesio vertas įrašas apie nepastovumą, virsmą ir skirtingus gyvenimo tarpsnius. Kentauro proksimos deivė (taip ji save apibūdina) kviečia į atgaivintą Lukiškių kalėjimą pirmą kartą patirti „FAZĖS“ kartu gyvai. Tai bus pirmasis jos koncertas po karantino sostinėje. „Autostrados“ komandos globojama atlikėja žada pasirodyti su gyvo garso grupe ir ruošia dar nematytą programą.

Angelou – Making of FAZĖ

https://youtu.be/TVDp2rFk5Kk

„Albumas tarsi kelionė per skirtingas fazes, etapus, vidines būsenas tarp atvirumo, atstumo ir jaukaus artumo. Iš šių persipynusių emocijų albumas ir gimė. Be galo laukiu pasirodymo Lukiškėse. Vėl lipti ant scenos po beveik metų pertraukos yra išsiilgtas jausmas. Jaučiuosi savyje prikaupusi daug energijos, kuria norisi pasidalinti. Dabar žinant, kad pristatau naują albumą, jausmas tikrai ypatingas“, – kalba šeštadienio koncerto herojė.