logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Dėl didelio susidomėjimo, pratęsiamas estafetės ''Red Bull 211'' registracijos laikas

„Red Bull 211“ – tai rugpjūčio 14 d. pirmąkart Lietuvoje vyksiantis unikalus sporto renginys, kuris apjungs irklavimą, važiavimą dviračiu bekele ir bėgimą. O svarbiausia, visa tai vyks ne bet kur, o gražiausiame Lietuvos kampelyje – Kuršių nerijoje. Tad nenuostabu, jog ši estafetė sulaukė didelio dalyvių susidomėjimo, o į tai reaguodami organizatoriai praneša, jog komandų registracijos laikas yra pratęsiamas.

UEFA Čempionų lyga: Žalgiris - Ferencvaros

FK „Žalgiris“ elitiniame Europos klubiniame turnyre – UEFA Čempionų lygoje – startavo dviem pergalėmis.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

Grupė ''Pikaso'' pristato naują dainą: kai negali kartu ir atskirai

Kūrinys „Pabučiuosiu tave“ – pirmoji „Pikaso“ naujiena šią vasarą. Naujoji daina atskleidžia istoriją, kupiną siekio suprasti, kodėl žmonės išgyvena skirtingus pojūčius. Kaip išsaugoti ir sutvirtinti ryšį, ar būtina paleisti vienas kitą, kai meilė džiugina ir slegia vienu metu.

Netikėtas duetas: Soliaris ir OG Version pristato dainą ir vaizdo klipą, kuriame nusifilmavo ir Karolina Meschino

Itin netikėtas duetas: jėgas bendrai dainai ir vaizdo klipui suvienijo du skirtingas auditorijas turintys atlikėjai. Pop muzikai atstovaujantis Soliaris ir jaunimo dievaitis, trap muzikos atlikėjas OG Version pristato bendra darbą „Neskaičiuoju”.

Festivalis M.A.M.A. vasara skelbia dar daugiau atlikėjų – vienoje scenoje bus galima išvysti Justiną Jaurutį, Flying Saucer Gang, Vaidą Baumilą ir daugelį kitų

Rugpjūčio 28 dieną Raudondvaryje įvyksiantis didžiausias pastarųjų metų muzikos festivalis „M.A.M.A. vasara 2021“ žada būti kaip niekad stiprus. Vienoje gražiausių šalies vietų, paskutinį vasaros šeštadienį, garsiausius šalies atlikėjus subursiantis renginys, šiandien atskleidžia dar daugiau vardų. Justinas Jarutis, „Flying Saucer Gang“, Vaidas Baumila – tai tik dalis vardų, kurie prisijungia prie jau anksčiau pristatytų scenos žvaigždžių.

Naujoje ''Man-go'' dainoje - atviras Rimos laiškas mylintiems

Šiltai vasariška, kupina meilės ir vilties – savo naująją dainą „Gyvenime sekas“ apibūdina grupės „Man-go“ merginos. Iš karto po Joninių pasirodantis kūrinys - bendras darbas su latvių kompozitoriumi ir prodiuseriu Modriu Skaistkalniu. Žodžius dainai sukūrė „Man-go“ ilgametė lyderė Rima Petrauskytė – Paulauskienė: „Meilės nebūna be muzikos. O muzikos pasaulis gyvuoja todėl, kad kompozitoriai ir tekstų autoriai nenustoja mylėti, dalintis savo išgyvenimais posmuose ar natų kompozicijose.“

Jazzu pasirodys išskirtinėse erdvėse Šiauliuose ir Tauragėje: ši vasara atveria galimybes pakeliauti

Viena ryškiausių šalies atlikėjų, jausmingoji scenos diva Justė Arlauskaitė – Jazzu šią vasarą gerbėjus džiugina išskirtiniais koncertais įvairiuose Lietuvos miestuose. Jau liepos mėnesį garsi dainininkė koncertuos Šiauliuose ir Tauragėje. Šiuose miestuose bus surengti koncertai netradicinėse erdvėse, iš kurių viena jai asocijuojasi su mylimuoju Donatu Ivanausku.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND
Šią savaitę Lukiškių kalėjime 2.0 – „Graži ir ta galinga“, „Deeper Upper“, Kristijono Ribaičio ir Angelou koncertai

Liepai įsibėgėjant, atgaivintas Lukiškių kalėjimas tampa geidžiamiausia scena Vilniaus mieste. Po galingo starto birželį, šio mėnesio kalendorius pildosi lietuviškos muzikos vardais ir koncertais. Vien šią savaitę juodi metaliniai Lukiškių kalėjimo vartai bus atviri keturių atlikėjų pasirodymams, naujoms programoms ir albumų pristatymams.Gyvų pasirodymų seriją pradės „Graži ir ta galinga“ kolektyvas iš Klaipėdos jaunimo teatro. Kūriniu „Žemaitė“ išgarsėjęs ir visų ausis pastatęs merginų penketukas Lukiškių kalėjimo scenoje pristatys spektaklį-koncertą ir kelionę po įvairius istorinius laikotarpius bei muzikos stilius. Įdomi detalė – kadaise pati Žemaitė taip pat yra pagyvenusi Lukiškių kalėjime. Scenoje jos pieš skirtingus moterų portretus ir kurs naują merginų tradiciją.

„Graži ir ta galinga“ – „Žemaitė“

https://youtu.be/zEYhb0rMY04„Žemaitės pabuvojimas Lukiškių kalėjime tik dar labiau atskleidžia vieną iš temų, kuria dalinamės koncerto metu – apie žmogaus tikėjimą savo idėja ir kova dėl jos iki paskutinio lašo. Būdama kalėjime Žemaitė neišdavė savo bendraminčių, palaikė lietuvybę, kalbėjo apie paprasto žmogaus vertę. Mes jaudinamės ir kartu esame pamalonintos, kad susitiksime tokioje ypatingoje erdvėje“, – pasakoja penketukas „Graži ir ta galinga“.


Šiuo metu jos gastroliuoja po Lietuvą ir užsiima naujų dainų kūryba ir vinilinės plokštelės leidyba, kol CD sėkmingai sukasi gerbėjų grotuvuose. Sako, kad gražios ir galingos labiausiai jaučiasi, kada pilnai viską priima ir nekyla kovoti su baimėmis, neigiamomis emocijomis ir staigmenomis: „Grožis ir galia stipriausiai jaučiasi laisvėje, palaiduose plaukuose, basose kojose ir skruostų skausme nuo šypsenos. Ir niekas to negali atimti. Ar reikia galingomis jaustis visada? Turbūt neįmanoma. Tačiau net ir pavargusi, susivėlusi, pilna pykčio ar bejėgystės moteris, kuri kitiems gali atrodyti silpna, niekur neišmetė savo grožio – jis visada kartu, tik reikia jam duoti erdvės skleistis.“

„Graži ir ta galinga“ pasirodymą pradės Liucija Vaicenavičiūtė-Liucė. Jauna atlikėja, kuri ieško įkvėpimo liaudies muzikoje, džiaze bei poezijoje. Ji supina švelnią melodiją bei tvirtą žodį ir yra tokia pat graži ir galinga.

Ketvirtadienio vakarą Lukiškėse savo tylą nutrauks ir „Deeper Upper“. Kino salėje jiems gimė pirmieji lietuviški tekstai ir antrasis pilno metro albumas. Naujas etapas, emocija ir garsai. Albumas pasakoja 11 skirtingų istorijų apie juos pačius ir verčia naują kūrybos puslapį. Tai emocingas, skaudus ir viltingas įrašas. Vilniuje į sceną jie lips po 2 metų pertraukos – grupė ypatingai pasiilgusi koncertų, žmonių ir iš jų sklindančios energijos. Jiems talkins ir bosine gitara koncerte gros grupės „Timid Kooky“ narys Tomas Simniškis. „Deeper Upper“ pasirodymą apšildys scenos naujokas ir šiaip geras veikėjas alterlucid.

„Deeper Upper“ – „Aš kaip ir tu“ LIVE

https://youtu.be/-aRtDQX_F9g

„Per šią pauzę sugebėjome sustoti ir pažvelgti į savo kūrybą naujai, todėl galėjome sukurti tokį albumą. Tikimės, kad scenoje pavyks perteikti albumo atmosferą ir atsinaujinusį skambesį. Pažadame jautrių ir gražių akimirkų, kurių rašant lietuviškai dar daugiau. Kalba buvo iššūkis, kurį reikėjo laiko įveikti. Tai neįprasta patirtis mums patiems, nes kurdami gimtąja kalba kur kas dažniau stojome ir stengėmės analizuoti kiekvieną žodį, dalintis, kaip jį suprantame ir ką jis mums reiškia. Tai leido mums dar labiau suartėti kaip grupei, nes dainų žodžius išgyvenome kartu“, – savo naują kūrybos etapą apibūdina „Deeper Upper“.

Penktadienis kalėjime bus skirtas naujoms Kristijono Ribaičio melodijoms. Save iš naujo atradęs atlikėjas ir Lukiškių kalėjimo rezidentas iš savo naujos studijos žengs tiesiai į sceną ir pristatys albumą „Laimingi“. Jam talkins ir viena scena dalinsis jo bendražygis Ignas Juzokas. Šį leidinį šią savaitę radijas LRT Opus paskelbė savaitės albumu. Aštrus, rimtas ir įžūlus Kristijono įrašas, kurio veikėjas – po naktį klaidžiojantis ir kitų istorijas renkantis jaunuolis: „Nors ir ne visas istorijas pavyko sudėti į albumą, jos gimė iš mano paties pasivaikščiojimų po naktinį Vilnių ir pokalbių iki paryčių apsimetant, kad viskas gerai ir rytojus nerūpi.“

Kristijonas Ribaitis – „Vėlu“ (Live
@ Lukiškių kalėjimas 2.0)
https://youtu.be/VG84QR356CM


Nauja Lukiškių kalėjimo versija jo gyvenime atsirado tarsi iš niekur, tačiau tinkamoje vietoje ir teisingu metu. „Tarp šių sienų tvyrantis bendruomeniškumo jausmas yra vienas

šilčiausių dalykų, kuriuos esu matęs. Kuo toliau, tuo labiau matau, kad dauguma rezidentų šioje erdvėje – didelė keistuolių ir menininkų šeima. Kiekvienas kuria kažką nuostabaus ir nekantrauja pasidalinti su gerbėjais ir kolegomis“, – naują kūrybinę erdvę apibūdina K. Ribaitis. Šį koncertą pradės geri Kristijono draugai psichodelinio roko grupė „blank“.


Net keturių dienų koncertų seriją Lukiškių kalėjime pratęs Andželika Petrauskaitė-Angelou. Visai neseniai ji išleido debiutinį lietuvišką albumą „FAZĖ“. Tai dėmesio vertas įrašas apie nepastovumą, virsmą ir skirtingus gyvenimo tarpsnius. Kentauro proksimos deivė (taip ji save apibūdina) kviečia į atgaivintą Lukiškių kalėjimą pirmą kartą patirti „FAZĖS“ kartu gyvai. Tai bus pirmasis jos koncertas po karantino sostinėje. „Autostrados“ komandos globojama atlikėja žada pasirodyti su gyvo garso grupe ir ruošia dar nematytą programą.

Angelou – Making of FAZĖ

https://youtu.be/TVDp2rFk5Kk

„Albumas tarsi kelionė per skirtingas fazes, etapus, vidines būsenas tarp atvirumo, atstumo ir jaukaus artumo. Iš šių persipynusių emocijų albumas ir gimė. Be galo laukiu pasirodymo Lukiškėse. Vėl lipti ant scenos po beveik metų pertraukos yra išsiilgtas jausmas. Jaučiuosi savyje prikaupusi daug energijos, kuria norisi pasidalinti. Dabar žinant, kad pristatau naują albumą, jausmas tikrai ypatingas“, – kalba šeštadienio koncerto herojė.