logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Skaityti daugiau

Latvijos žvaigždės „BrainStorm“ koncerto Palangoje laukia su dvigubu nekantrumu

Puikiai Lietuvos klausytojams pažįstama kaimynų latvių grupė „BrainStorm“ balandžio pabaigoje surengs koncertą Palangoje. Prieš kelis metus Lietuvos pajūryje turėjęs vykti šių muzikantų pasirodymas buvo atšauktas dėl pandemijos, todėl artėjančio koncerto „BrainStorm“ laukia su dvigubu nekantrumu.

Gydytojas psichoterapeutas Dainius Jakučionis: „Mūsų artimiausi myli mus už tai, kad esame ir kokie esame, o ne už tai, kokių rezultatų pasiekiame“

Kada jaučiamės laisvi ieškoti pagalbos pas psichikos sveikatos specialistą, kaip elgdamiesi patys sau labiausiai trukdome jaustis išties laimingais bei ko mūsų neišmokė mūsų tėvai

Jurga Šeduikytė rengia gimtadienio koncertų turą per Lietuvą: kviečia švęsti meilę sau

Dažnai į jokius standartinius rėmus netelpanti atlikėja J. Šeduikytė nenustoja stebinti. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, pasitikdama savo 43-iąjį gimtadienį ji nusprendė nesikuklinti ir švęsti net tris mėnesius. Tiesa, jos šventė neprimins tipinio pasilinksminimo su draugais, nes gimtadienį ji kelia į sceną.

Valentino diena: 14 renginių nepamirštamam meilės dienos vakarui

Gilias tradicijas už Atlanto turinti Valentino diena Lietuvoje vis dar vertinama kontroversiškai – kol vieni skuba mylimiesiems ieškoti dovanų, kiti teigia, jog šiltus jausmus ir dėmesį reikia rodyti kasdien.

Saulės kliošas - Norim vėl pamatyti tave:

Pasiilgę Kauno gerbėjų, kuriame progą pasimatymui. Norime vėl jus pamatyti ir kartu romantiškai užkalbėti iš lėto artėjantį pavasarį.

Labdaros koncertas „Next Stop is Victory“, kuriame susibūrė vieni garsiausių Ukrainos atlikėjų, siekiama rinkti lėšas Ukrainos karių protezavimui.

Tuo metu, kai Ukrainoje vyksta nuolatiniai apšaudymai ir elektros tiekimo problemos, ukrainiečių balsai ir toliau skamba ir neša naudą visame pasaulyje.

Latvijos muzikos apdovanojimų lyderiai „Sudden Lights“ pristato naują dainą: „Lopšinė, skirta pasauliui“ gali skambėti ir „Eurovizijos“ scenoje

Vasario 18 dieną kaimyninėje Latvijoje bus išdalinti Latvijos muzikos apdovanojimai „Zelta mikrofons“. Vieni iš šių apdovanojimų lyderių – Latvijoje sparčiai populiarėjanti jaunosios kartos grupė „Sudden Lights“ – šiemet pretenduoja laimėti rekordinėse penkiose šių apdovanojimų nominacijose.

HOME ALONE LIVE IN CONCERT

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras ir Kauno valstybinis choras

Dvi interneto sensacijos suvienijo jėgas bendram kūriniui

Žaibiškai internete išgarsėjusi grupė „2Kvėpavimas“ bendram kūriniui suvienijo jėgas su neseniai debiutavusia, bet jau taip pat internete milijonus peržiūrų surinkti spėjusia dainininke Adrina. Jūsų dėmesiui – bendras jų darbas „Švyturys tarp vandenynų“.

FESTIVALYJE „KAUNAS JAZZ“ SKAMBĖS RYŠKIOS BRITŲ DŽIAZO ŽVAIGŽDĖS ZAROS MCFARLANE BALSAS

Šį pavasarį Kaune ir kituose Lietuvos miestuose vyksiantis didžiausias Lietuvos džiazo festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia dar vieną žvaigždę.

Svarbiausi vasario mėnesio renginiai Lietuvoje: nuo Natalijos Bunkės bei Jessicos Shy pasirodymų iki „Humoro klubo“ gastrolių

Pasibaigus didžiųjų metų švenčių šurmuliui, kviečiame atsipalaiduoti bei susipažinti su svarbiausias vasario mėnesio renginiais. Jų bus išties nemažai – paskutinį žiemos mėnesį publiką džiugins ne tik ryškiausi šalies atlikėjai, tokie kaip Natalija Bunkė, Inga Jankauskaitė, Jessica Shy bei Vidas Bareikis, tačiau savo pasirodymus Lietuvoje tęs ir prestižiniu teatro apdovanojimu įvertinta britų trijulė „The Tiger Lillies“.

Pirmąkart Lietuvoje koncertuos garsus italų kompozitorius ir pianistas Fabrizio Paterlini

Pirmąkart mūsų šalyje koncertuos žinomas Italijos kompozitorius ir pianistas Fabrizio Paterlini. Vieno žinomiausio moderniosios klasikos italų pianisto koncertas įvyks šių metų balandžio 12-ąją dieną šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje. Tai bus pirmasis ir vienintelis Fabrizio Paterlini 2023-ųjų metų gastrolių pasirodymas Lietuvoje.

Ruoškitės geriausiam vakarėliui pajūryje: festivalyje Karklė atmosferą kaitins pasaulinio lygio DJ ir muzikos padanges kylanti Olivia Addams

Laiko iki išsiilgtos vasaros lieka vis mažiau, o dar įspūdingesniam festivaliui, nei buvo iki šiol aktyviai besiruošianti Karklės komanda ir toliau dalijasi garsiais vardais, kurie rugpjūčio 11-13 dienomis žada įspūdingus pasirodymus ir vakarėlius iki paryčių ant jūros kranto.

Pasaulinio lygio žvaigždė Džonas Malkovičius atvyksta į Lietuvą

2023 m. balandį į Lietuvą atvyks pasaulinio lygio žvaigždė Džonas Malkovičius. Jis kartu su lietuvių aktore Ingeborga Dapkūnaite atliks pagrindinius vaidmenis spektaklyje „Medvilnės laukų vienatvėje“. Režisieriaus Timofėjaus Kulabino spektaklį pagal prancūzų dramaturgo Bernardo-Marie Koltèso pjesę žiūrovai galės išvysti balandžio 26-27 d. Vilniuje.

GJan pristato naują dainą – ją įkvėpė miegamasis

Dainininkei GJan 2023-ieji prasidėjo itin produktyviai, neseniai paskelbusi apie akustinių koncertų seriją „Miegamasis“, ji pristato ir itin su tema rezonuojantį naują kūrinį „Miegok ramiai“.

Vilniuje koncertą surengs viena įdomiausių Estijos grupių – „Puuluup“

Lietuvoje koncertą surengs viena įdomiausių šiandieninių Estijos grupių „Puuluup“. Estų duetas išsiskiria ekscentriškumu, unikaliu muzikos instrumento pasirinkimu ir išskirtiniu stiliumi. „Puuluup“ koncertas įvyks vasario 24 dieną sostinės muzikos klube „Tamsta“.

Simfonija iš Šiaurės Jeruzalės grįžta!

Šiemet, Vilniui švenčiant 700 metų iškilmes, yra minimas dar vienas labai svarbus jubiliejus – Izraelio valstybės 75-osios Nepriklausomybės metinės. Tai reikšmingos sukaktys, todėl siekiant įprasminti jų istorinę atmintį, gegužės 25 dieną šv. Kotrynos bažnyčioje skambės kompozitoriaus Jievaro Jasinskio sukurta „Simfonija iš Šiaurės Jeruzalės”.

Festivalis KARKLĖ skelbia pirmąjį atlikėją: scenoje išvysime pasaulinę žvaigždę Rag'N'Bone Man

Po pernai įvykusio festivalio Karklė šlovės, organizatoriai skelbia, kad ateinančiais metais jis grįš su dar didesniu trenksmu ir skelbia pirmuosius vardus, kurie pasirodys pagrindinėje festivalio scenoje.

Atlikėjas Vidas Bareikis įgyvendino seną svajonę – pristato dainą ispanų kalba

Savo didžiausiam dešimtmečio koncertui besiruošiantis atlikėjas Vidas Bareikis šiandien klausytojams pristato netikėtą staigmeną – kūrinį ispanų kalba. Populiarią savo kūrybos dainą „Mona liza“ atlikėjas išvertė į mėgstamos atostogų šalies kalbą, kurioje būtent šiuo metu ir ilsisi. Kartu su kūriniu atlikėjas sukūrė ir ispanišką sceninį vardą – La Vida B.

Milda Noreikaitė: šiandien populiaru apsimesti geresniu nei kiti

Praėjusieji aktorės Mildos Noreikaitės metai paženklinti komedijos. Ji ne tik tapo humoro laidos „Dviračio žinios“ vedėja, bet ir debiutavo populiariausioje metų komedijoje „Gal nedarom tragedijos“. Jos, Giedriaus Savicko, Manto Stonkaus ir Gelminės Glemžaitės sąjunga naujame spektaklyje buvo itin sėkminga ir aktoriai imti vadinti „fantastiškuoju ketvertu“. Ką tik paskelbtos naujo, 2023 metų, „Gal nedarom tragedijos“ sezono datos. Aktoriai jau dabar sulaukia žinučių, kad gerbėjai rengiasi spektaklį žiūrėti ir antrą kartą.

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras kviečia į naujo pusmečio koncertus

Prasidėjus naujiesiems metams, verta pasižvalgyti į renginių kalendorių ir pasižymėti svarbiausias datas. Savo naują koncertų pusmetį dar prieš šventes paskelbęs Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas meno vadovo ir vyr. dirigento Gintaro Rinkevičiaus, ragina nedelsti – bilietai į ryškiausius pusmečio koncertus sparčiai tirpsta, o iki vasario 14 d. jų galima įsigyti ir su abonementų akcijos nuolaidomis.

„Biplanai“ kviečia į kalėdinį koncertą „Sveikas sugrįžęs namo“

Šiandien grupė „Biplan“ socialiniuose tinkluose pasidalino žiemišku vaizdo kvietimu, kuriame muzikaliai klausytojų klausia „Kokios Kalėdos be Tavęs?“ ir visus kviečia į savo koncertą Vilniuje. Kalėdinis susitikimas su gerbėjais Vilniuje jau tampa kasmetine grupės Šv. Kalėdų tradicija.

Ar didžiausiam pasaulio cirkui Vilniuje pavyks pasiekti rekordą?

Didžiausias pasaulio cirkas „Cirque du Soleil“ ateinančią vasarą aplankys ne tik Vilnių, bet ir Rygą bei Taliną. Šį rugpjūtį Vilniuje vykę cirko šou „Corteo“ pritraukė virš 18 tūkst. žiūrovų, o iš viso cirko pasirodymus Lietuvoje yra matę per 120 tūkst. žmonių. Ar cirkui sostinėje pavyks pasiekti lankomumo rekordą?

Įspūdingas „Cirque du Soleil“ spektaklis OVO atvyksta į Lietuvą

Didžiausia pasaulio cirko trupė „Cirque du Soleil“ turi puikių naujienų – kitą vasarą sugrįš į Lietuvą. Didžiulio susidomėjimo sulaukiantis cirkas mūsų šalyje lankysis jau septintą kartą, o kitų metų birželio 8-11 dienomis Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje surengs magiškąjį šou OVO. Bilietų prekyba startuoja gruodžio 7 d.

Lina Rastokaitė ir Jokūbas Bareikis pristato pirmąją autorinį kūrinį

Suvieniję jėgas, visų pamiltas charizmatiškasis Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas pristato šventinį singlą „Rasim kelią į namus“, kuris buvo nufilmuotas įspūdingo grožio šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje.

Gražiausia meilės istorija - baletas „Gulbių ežeras“

Spalio pabaigoje gastroles Lietuvoje surengs tarptautinė baleto trupė „International Festival Ballet“. Dėl karo Ukrainoje šiuo metu Vokietijoje reziduojančioje baleto trupėje šoka Ukrainos, Lenkijos, Latvijos, Kanados ir Vokietijos šokėjai. Baleto trupė, kartu su simfoniniu orkestru „Festival Orchestra“, mūsų šalyje surengs 4 pasirodymus. Publika turės progą išvysti klasika tapusią amžinos meilės istoriją – dviejų dalių baletą „Gulbių ežeras“: spalio 24 d. Klaipėdos Kultūros centre „Žvejų rūmai“, spalio 26 d. „Compensa“ koncertų salėje Vilniuje ir spalio 27 d. „Žalgirio“ arenoje Kaune.

Penkiasdešimtmetį švenčiantis Rokas Radzevičius: aš stabilus ir ištikimas darbinis jautis

Roko grupei „Skylė“ šiais metais sukanka trisdešimt, o jos lyderiui Rokui Radzevičiui šiandien  – penkiasdešimt. Daugiau nei pusę gyvenimo jis praleido su ta pačia grupe, ta pačia šeima, ta pačia mylima muzika. Sako, kad yra stabilus ir ištikimas kaip darbinis jautis: jei jau atsistojo į vagą, eis sąžiningai.

Opera „Lokys“ dedikuota lietuviškos muzikos čiurlioniui – kompozitoriui Broniui Kutavičiui

Belaukiant intriguojančio siužeto Broniaus Kutavičiaus (1932–2021) operos „Lokys“, skirtos 90-osioms kompozitoriaus gimimo metinėms, kviečiame pasidomėti kuo išskirtinis kompozitorius, kurio vaizduotės ir gabumų dėka pasaulis išgirdo vieną gražiausių kada nors Lietuvoje sukurtų operų.

Rokas Yan žengia svarbų žingsnį karjero – paskelbė apie solinį koncertą unikalioje sostinės erdvėje

Jaunosios kartos kūrėjas ir atlikėjas Rokas Yan, daugeliui atpažįstamas iš tokių kūrinių kaip „Stadionai“, „Surask mane“, „Vasaros mažai“ ar „Vakar vakare“ savo muzikinėje karjero žengia svarbiausią žingsnį – surengs pirmąjį solinį koncertą. Spalio 20 dieną sostinės renginių erdvėje „Kablys + kultūra“ įvyksiantis koncertas atlikėjui tai ilgos muzikinės kelionės atomazga, kurioje pirmą kartą nuskambės būsimo albumo kūriniai.

Svarbiausi rugpjūčio mėnesio renginiai Lietuvoje

Trečiasis kalendorinės vasaros mėnuo paprastai yra skirtas poilsiui. Būtent šį mėnesį nemažai lietuvių renkasi atostogoms, per kurias mus džiugins daugybė įvairiausių renginių ir pramogų. Šįkart pristatome ne tik svarbiausius renginius Lietuvoje, bet ir supažindinsime su didžiausiais įvykiais Estijoje bei Latvijoje. Bene svarbiausiu mėnesio įvykiu taps Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kontrolinės varžybos, kuriose mūsų krepšininkai ruošis 2023 metais vyksiančiai Pasaulio taurei ir kovai dėl „EuroBasket“ trofėjaus.

Tarptautinio šiuolaikinio cirko festivalio HELIUM programa pasakos apie ryšius su savo kūnu, artimaisiais bei supančia aplinka

Menų spaustuvės organizuojamas tarptautinis šiuolaikinio cirko festivalis HELIUM, Vilniuje šiais metais vyks rugsėjo 6-11 dienomis ir kvies į įvairialypius, skirtingų cirko disciplinų pasirodymus!

Smuikininkė Justina Auškelytė Rossi: „Išėjimas į sceną dalintis tuo, ką išgyvenu, yra vienas iš gražiausių dalykų“

Į Lietuvą atvyksta viena garsiausių lietuvių smuikininkių Justina Auškelytė Rossi. Prestižinę Julliardo muzikos mokyklą Niujorke baigusi, LR Prezidento Valdo Adamkaus ir LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės apdovanojimus už nuopelnus Lietuvai pelniusi smuikininkė gruodžio 9 d. Valdovų rūmuose grieš kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru. Vilniuje ji atliks vieną žymiausių šio žanro šedevrų – Ludwigo van Beethoveno koncertą smuikui. Prieš koncertą kviečiame skaityti išskirtinį interviu su J. Auškelyte Rossi.

Justina, baigusi studijas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, išvykote mokytis į Italiją, vėliau sekė studijos Grace ir Vienoje, kurias galiausiai vainikavo magistro diplomas prestižinėje Julliardo menų mokykloje Niujorke. Kokią vietą pasaulyje šiandien vadinate savo namais?
Šiuo metu jau kelis metus gyvenu Švedijoje, Malmės mieste. Čia įsikūriau kartu su savo šeima, neseniai mums gimė pirmagimis sūnus. Pati save laikau turbūt labiau pasaulio žmogumi, daug keliavau, daug kur gyvenau svetur, todėl pagalvojus apie skirtingas vietas kyla skirtingi sentimentai. Niujorkas mano širdžiai labai miela vieta ir yra tarsi antrieji mano namai. Italijoje taip pat esu praleidusi daug laiko dar mokyklos laikais, labai dažnai važinėjau studijuoti pas Pavelą Bermaną, ten gyvena labai daug brangių žmonių, kurie Italiją pavertė mano namais. Ir, žinoma, Vilnius, kad ir kur bebūčiau, vis tiek išlieka mano namais. Kaskart sugrįžusi į Vilnių, jaučiuosi namuose.

O kaip Švedija atsidūrė Jūsų akiratyje?
Į Švediją atvykau dėl asmeninio gyvenimo posūkio – susipažinau su savo vyru, kuris gyvena Švedijoje, ir vėliau taip susiklostė, kad mes nusprendėme čia apsistoti, bent jau šiuo metu.

Gruodžio 9 d. koncerto programai Vilniuje pasirinkote atlikti vieną iš žymiausių pasaulyje smuiko repertuaro kūrinių – L. van Beethoveno koncertą smuikui. Gal galite publikai šiek tiek pristatyti, koks tai kūrinys? Kuo jis Jums įdomus?
Pradinė idėja buvo atlikti šį kūrinį 250-osioms L. van Beethoveno gimimo metinėms, bet, deja, dėl pandemijos koncertas labai nusikėlė. Nepaisant to, labai džiaugiuosi, kad programa nebuvo pakeista, nes šis koncertas mano širdžiai yra turbūt mieliausias iš viso smuiko repertuaro. Jis yra tiesiog begaliniai šviesus, labai pakilios ir didingos nuotaikos. Tai vienas iš pirmųjų rimtų koncertų smuikui mūsų repertuare. Vėliau sekė daugybė romantinio laikotarpio koncertų, bet jie yra žemiškesni – kupini aistros ir žemiškų jausmų. Dar vienas išskirtinumas – jei kituose koncertuose solo linija yra pakankamai ryški, tai šiame kūrinyje smuiko ir orkestro partijos labai susipynusios, tiek solistas, tiek orkestras turi labai svarbią medžiagą ir vienas kitam pasikeisdami užleidžia pagrindinio vaidmens atlikėjo vietą. Pagrindinės melodijos linijos skamba atliekamos įvairių instrumentų, o smuiko partija yra tarsi auksinis siūlas, kurio grakštumas perkeičia visą kūrinį.

Šio koncerto labai laukiu dar ir dėl to, kad visiškai neseniai Dalios ir Remigijaus Lapinskų fondo dėka gavau labai įdomų ir tikrai nuostabų instrumentą, kurį jie man skyrė naudoti ilgą laiką. Tai yra italų meistro Giovanni Antonio Marchi smuikas, pagamintas maždaug tais pačiais metais, kai gimė pats L. van Beethovenas. Simboliška, kad Lietuvoje pirmą kartą šuo instrumentu grosiu būtent L. van Beethoveno koncertą smuikui. Šalia smuiko fondas man patikėjo taip pat ir puikų prancūzų meistro Nicolas Maline stryką. Esu be galo dėkinga fondui už jų pasitikėjimą ir paramą.

Smuiku griežiate nuo vaikystės. Kas Jums labiausiai patinka Jūsų profesijoje?
Pasirodymai kiekvieną kartą yra tarsi finišo tiesioji, ir būtent išėjimas į sceną dalintis tuo, ką pati išgyvenu, yra vienas iš gražiausių dalykų mano profesijoje. Neretai pagaunu save situacijose, kuomet man būna sunku išsireikšti žodžiais. Tuo tarpu per muziką išreikšti tai, ką jaučiu, kas man svarbu, man yra žymiai paprasčiau. Aišku, neretai būna, kad po koncertų kitą dieną viduje tarsi atsiveria tuštuma, tarsi viskas išpasakota kitiems ir reikia truputėlį laiko vėl prisipildyti. Bet man labai patinka jausmas, kad per muziką, be jokių žodžių, galiu išreikšti tai, ką jaučiu ir kas esu kaip žmogus.

Paminėjote, kad esate gana uždara. O kaip Jums artima tapo scena?
Tai įvyko natūraliai, nuo pat mažens mokantis muzikos. Kadangi mūsų pamokos vyksta individualiai, visą laiką turime groti prieš savo mokytoją ir tarsi pasirodyti kiekvienos pamokos metu, egzaminų metu taip pat vyksta koncertai. Žinoma, streso ir scenos baimės būna iki šiol. Turiu savo koncertų seriją „Blind Date Concerts“ (liet. „Aklo pasimatymo koncertai), kurių metu labai svarbi dalis yra muzikos pristatymas ir pasakojimas apie ją. Kaip muzikantė nesu pratusi viešai kalbėti, todėl neretai tenka tramdyti nerimą būtent dėl šnekamosios pasirodymo dalies. Kaip bebūtų, visko yra išmokstama, ir geriausias vaistas tą nerimą numalšinti yra patirtis.

Užsiminėte apie „Aklo pasimatymo“ koncertų seriją. Kokia šio projekto koncepcija?
Projekto pagrindinė idėja yra priartinti atlikėją prie klausytojo. Klausytojai ateina į mūsų koncertus nežinodami, nei kas gros, nei kokie kūriniai bus atliekami – iš čia kilo ir projekto pavadinimas. O pati idėja atėjo kito mano projekto „Smuikininkė ant dviračio“ metu. Šio projekto vizija buvo išnešti klasikinę muziką už koncertų salių ribų, tad rengiau įvairius spontaniškus pasirodymus viešose erdvėse, netradicinėse vietose. Projekto metu sutikau daugybę žmonių, kurie su klasikine muzika neturi nieko bendro, nevaikšto į klasikinės muzikos koncertus ir niekada nėra iš arti matę instrumento. Su jais pabendravus, man pasidarė aišku, kad žmonės tarsi prisibijo klasikinės muzikos ir net nežino, kad ji jiems patinka. Jie galvoja: „Tai – ne man, aš nieko nesuprantu, geriau nuveiksiu kažką kita.“ Bet didžiajai daliai žmonių, kurie sustodavo pasiklausyti ir kurie tos muzikos niekada nėra girdėję, ji paliko puikų įspūdį! Todėl man kilo idėja rengti koncertus, į kuriuos ateidami žmonės neturėtų išankstinio nusistatymo. Jie tik žino, kad bus klasikinės muzikos koncertas, o visa kita jiems – visiška staigmena. Nieko nežinodami klausytojai negali nei pasiruošti, nei iš jų yra tikimasi, kad jie kažką žinos. Mes tik norime, kad jie ateitų, o toliau viską papasakosime patys. Manau, ilgus metus klasikinės muzikos koncertams buvo kuriamas neprieinamumo įvaizdis, atsirado barjeras tarp klausytojų ir atlikėjų. Mano pagrindinė idėja yra panaikinti visus skiriančius barjerus ir tiesiog pakviesti žmones džiaugtis, mėgautis klasikine muzika ir įrodyti, kad klasikinę muziką gali suprasti visi.

Kokios temos Jūsų gyvenime aktualiausios be muzikos?
Paskutiniu laikotarpiu mano visos mintys yra šeimoje. Gimus sūnui, noriu skirti daugiau laiko šeimai ir džiaugtis šiuo momentu. Prieš tampant mama negalvojau, kad gali taip pasikeisti prioritetai – dabar svarbiausias dalykas yra šeima, namai ir jų gerovė. Mano laisvalaikis dabar ypatingai apribotas, tad kai tik yra momentas, iškart griebiu smuiką pagroti arba tiesiog einu truputėlį atsipūsti. Bet jei laiko daugiau, mėgstu ir paskaityti, ir virtuvėje paeksperimentuoti. Aišku, virtuvėje man labai didelė konkurencija, nes mano vyras italas, tad dažniausiai jam tenka užleisti vietą (šypsosi).

Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertas „Justina Auškelytė griežia L. van Beethoveną“ įvyks 2022 m. gruodžio 9 d. 19 val. Valdovų rūmuose. Dirigentas Ričardas Šumila. Bilietų galite įsigyti Vilniaus kongresų rūmų, „Bilietai.lt“ kasose ir internetu www.bilietai.lt.Ieva Bačiulytė
 
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti