Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Inga Jankauskaitė pristato dainą ir vaizdo klipą ''Ir tai praeis'': dabar įgavo daug daugiau prasmių ir aktualumo

Viena ryškiausių pastarojo meto atlikėjų, net trijose muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ kategorijose nominuota Inga Jankauskaitė ir toliau išlieka itin produktyvi. Šiandien žinoma moteris pristato singlą „Ir tai praeis“, iš visai neseniai pristatyto antrojo solinio albumo. Šiuo periodu aktualiai pavadintas kūrinys parašytas seniau, tačiau dabar įgavo dar daugiau prasmių.

Atlikėjas Jurijus perdainavo legendinę ''Foje'' dainą ''Geltoni krantai'', kuri A. Mamontovo nepaliko abejingu: šis kūrinys perdarytas itin skoningai

Visai neseniai savo antrąjį solinį albumą „Randai“ pristatęs dainininkas Jurijus Veklenko, šiandien klausytojams turi dar vieną staigmeną – perdarytą legendinės grupės „Foje“ kūrinį „Geltoni krantai“. Šis Jurijaus pasirinkimas ir dainos perdarymas pradžiugino ir kūrinio autorių, dainininką Andrių Mamontovą.

M.A.M.A. pristato Lietuvos muzikos kūrėjų grojaraštį

Svarbiausias šalies muzikos reiškinys – apdovanojimai „M.A.M.A.“ nuolatos stengiasi populiarinti Lietuvos kūrėjų darbus bei kuo plačiau visuomenei pristatyti atlikėjus. Šį kartą asociacija, organizuojanti muzikinius apdovanojimus, žengia dar vieną žingsnį – pristato muzikos grojaraštį, kuris kiekvieną savaitę bus atnaujinamas.

Pradėjus plaukti pirmosioms paraiškoms ''Aurum 1006 km lenktynių'' organizatoriai siūlo pasirūpinti ir bilietais

Tik prieš pusantros savaitės paskelbę dalyvių registraciją „Aurum 1006 km lenktynių“ organizatoriai susilaukė ir pirmųjų paraiškų. Norą pasivaržyti 2021 metų liepos 14-17 dienomis Palangoje vyksiančiose jau 22-osiose maratoninėse lenktynėse, kurias nuo pat pradžių kasmet rengia VšĮ „Promo Events“ ir kurios tituluojamos didžiausiu automobilių sporto renginiu Baltijos šalyse, jau pareiškė norą devynios komandos.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

UEFA Europos lygos rungtynės FK "Žalgiris" - FC "Honved"

UEFA Europos lygos pirmojo atrankos etapo rungtynėse FK „Žalgiris“ susitiks su Vengrijos klubu Budapešto „Honved“. Pirmosios atrankos varžybų rungtynės liepos 11 d. bus žaidžiamos Budapešte, atsakomasis mačas – liepos 18 d. Vilniuje LFF stadione.

Budapešto klubas yra 14 kartų Vengrijos čempionas (pastarąjį kartą 2016 – 2017 m.) ir septynis kartus taurės laimėtojas. 1909 m. įkurtas klubas praėjusiame sezone Vengrijos čempionate užėmė ketvirtąją vietą ir prasibrovė į taurės finalą.

Tai nebus pirmasis tarpusavio susitikimas su šiuo Vengrijos klubu. 2002 m. UEFA Intertoto taurės turnyre vilniečiai išvykoje laimėjo rezultatu 1:0, o namuose sužaidė lygiosiomis 0:0 bei žengė į kitą etapą.
Pirmoji „Žalgirio“ ir „Honved“ akistata įvyks liepos 11 d. Budapešte. Liepos 18 d. žalgiriečiai savo varžovus priims Vilniaus LFF stadione. Šios rungtynės prasidės 19.45 val. Lietuvos laiku. Kviečiame visus iš anksto pasirūpinti bilietais į rungtynes ir padėti „Žalgirio“ futbolininkams žengti į kitą UEFA Europos lygos etapą.
Prekyba bilietais į „Žalgirio“ ir „Honved“ rungtynes prasideda liepos pirmą dieną. Pirmas 24 valandas bilietus gali išskirtinai įsigyti tik „Žalgirio“ abonementų savininkai.
Bilietų kaina – nuo 6 eurų. Primename, kad „Žalgirio“ sezono abonementų savininkai bilietą į UEFA Europos lygos atrankos varžybų rungtynes gali įsigyti su 30% nuolaida. Be to, jiems suteikiama galimybė išsirinkti norimas vietas stadione prieš prasidedant viešai bilietų prekybai. Taip pat abonemento savininkas per šias 24 valandas turi galimybę už standartinę kainą įsigyti iki trijų papildomų bilietų greta savo draugams ar šeimos nariams.

Atkreipiame dėmesį, kad PA tribūnoje bus įsikūrę aktyvūs klubo fanai. Bilietų pirkimas į šią tribūną yra galimas tik su specialiu kodu. Asmuo, pirkdamas bilietą į vietas šioje tribūnoje, supranta, kad šalia sėdintys žiūrovai gali garsiai ir stovėdami palaikyti savo komandą, užstoti vaizdą ir sukelti kitų nepatogumų. Asmuo, įsigydamas bilietą į PA tribūną su specialiu kodu, pareiškia, kad su tuo sutinka ir neturės jokių pretenzijų.
Taip pat atkreipiame dėmesį, kad svečių iš Vengrijos fanai bus įsikūrę VE tribūnoje.
Bilietų į „Žalgirio“ ir „Honved“ rungtynes ieškokite visose Bilietai.lt kasose bei internetu www.bilietai.lt.
Vėliau bilietai brangs!