logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Į Lietuvą atvyksta Kanų Kino Festivalio laureatas Jozefas Van Wissemas

Spalio 24 dieną, sekmadienį, Šv. Kotrynos bažnyčioje koncertuos Barokinio instrumento liutnios virtuozas iš Nyderlandų Jozefas Van Wissemas

Naujas muzikinis projektas kvies į kelionę po Holivudo istoriją

Spalio 9 dieną, Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje muzikos gurmanų laukia premjera – Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio duetas palydės klausytojus į kelionę po muzikinį Holivudo pasaulį. Įspūdingą gyvo garso koncertą bus galima išgirsti ir spalio 10 dieną Kauno valstybinėje Filharmonijoje.

Amerikos roko legenda Alice Cooper įspūdingą koncertą surengs Vilniuje

Oficialiai patvirtinta, kad Amerikos roko legenda Alice Cooper surengs koncertą Lietuvoje

Operos ir baleto teatre - išskirtinis „Daddy Was A Milkman“ lietuviško albumo pristatymo koncertas

Atlikėjas Ignas Pociūnas, žinomas kaip „Daddy Was A Milkman“, surengs išskirtinį koncertą Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.

Šiauliuose - tūkstančiai vienu ritmu plakančių širdžių

„Laukėme dvejus metus, kad atiduotume duoklę mūsų gerbėjams“, - sako „Man-go“ merginos po grandiozinio koncerto Šiauliuose, Chaimo Frenkelio viloje. Vienoje scenoje koncertavusios dvi grupės – „Man-go“ ir „Pikaso“ tūkstančiams iš visos Lietuvos atvykusiems gerbėjams padovanojo įspūdžius, kurie išliks atmintyje ilgam. Tai išskirtinis atvejis, kai populiariausi Lietuvos muzikos atstovai surengia įspūdingus pasirodymus kartu.

UEFA Europos Konferencijų lygos rungtynės: FK ''Kauno Žalgiris'' - ''The New Saints''

Liepos 20 d. Marijampolėje, „Hikvision“ arenoje, „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo laukia jau antrojo UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos etapo rungtynės.

LORDS OF THE SOUND pristato kalėdinę programą „Grand Christmas“

Naujametinė nuotaika, Kalėdų dvasia, meilės atmosfera ir šeimos rato šiluma užlies besiklausant orkestro LORDS OF THE SOUND

UEFA Europos lygos rungtynės FK "Žalgiris" - FC "Honved"

UEFA Europos lygos pirmojo atrankos etapo rungtynėse FK „Žalgiris“ susitiks su Vengrijos klubu Budapešto „Honved“. Pirmosios atrankos varžybų rungtynės liepos 11 d. bus žaidžiamos Budapešte, atsakomasis mačas – liepos 18 d. Vilniuje LFF stadione.

Budapešto klubas yra 14 kartų Vengrijos čempionas (pastarąjį kartą 2016 – 2017 m.) ir septynis kartus taurės laimėtojas. 1909 m. įkurtas klubas praėjusiame sezone Vengrijos čempionate užėmė ketvirtąją vietą ir prasibrovė į taurės finalą.

Tai nebus pirmasis tarpusavio susitikimas su šiuo Vengrijos klubu. 2002 m. UEFA Intertoto taurės turnyre vilniečiai išvykoje laimėjo rezultatu 1:0, o namuose sužaidė lygiosiomis 0:0 bei žengė į kitą etapą.
Pirmoji „Žalgirio“ ir „Honved“ akistata įvyks liepos 11 d. Budapešte. Liepos 18 d. žalgiriečiai savo varžovus priims Vilniaus LFF stadione. Šios rungtynės prasidės 19.45 val. Lietuvos laiku. Kviečiame visus iš anksto pasirūpinti bilietais į rungtynes ir padėti „Žalgirio“ futbolininkams žengti į kitą UEFA Europos lygos etapą.
Prekyba bilietais į „Žalgirio“ ir „Honved“ rungtynes prasideda liepos pirmą dieną. Pirmas 24 valandas bilietus gali išskirtinai įsigyti tik „Žalgirio“ abonementų savininkai.
Bilietų kaina – nuo 6 eurų. Primename, kad „Žalgirio“ sezono abonementų savininkai bilietą į UEFA Europos lygos atrankos varžybų rungtynes gali įsigyti su 30% nuolaida. Be to, jiems suteikiama galimybė išsirinkti norimas vietas stadione prieš prasidedant viešai bilietų prekybai. Taip pat abonemento savininkas per šias 24 valandas turi galimybę už standartinę kainą įsigyti iki trijų papildomų bilietų greta savo draugams ar šeimos nariams.

Atkreipiame dėmesį, kad PA tribūnoje bus įsikūrę aktyvūs klubo fanai. Bilietų pirkimas į šią tribūną yra galimas tik su specialiu kodu. Asmuo, pirkdamas bilietą į vietas šioje tribūnoje, supranta, kad šalia sėdintys žiūrovai gali garsiai ir stovėdami palaikyti savo komandą, užstoti vaizdą ir sukelti kitų nepatogumų. Asmuo, įsigydamas bilietą į PA tribūną su specialiu kodu, pareiškia, kad su tuo sutinka ir neturės jokių pretenzijų.
Taip pat atkreipiame dėmesį, kad svečių iš Vengrijos fanai bus įsikūrę VE tribūnoje.
Bilietų į „Žalgirio“ ir „Honved“ rungtynes ieškokite visose Bilietai.lt kasose bei internetu www.bilietai.lt.
Vėliau bilietai brangs!