logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Atšaukiamas Asmik Grigorian koncertas Vaidilos teatre

Atšaukiamas Asmik Grigorian koncertas Vaidilos” teatre
 
Gruodžio 10 d. 18 val. turėjęs įvykti operos solistės Asmik Grigorian koncertas „Vaidilos“ teatre yra atšaukiamas dėl pasikeitusių atlikėjos įsipareigojimų kitame teatre. „Vaidilos klasikos“ organizatoriai dėjo visas pastangas pristatyti šios nuostabios dainininkės muzikinę programą, tačiau atsiprašo visų klausytojų ir žiūrovų už sukeltus nepatogumus.
Linkėdami Asmik Grigorian sėkmės darbuose, organizatoriai patikina, kad visiems klausytojams, įsigijusiems bilietus į šį koncertą, pinigai bus grąžinti, taip pat bus galimybė įsigytą bilietą pasikeisti jį į bet kurį kitą „Vaidilos klasikos“ koncertą.
Įsigiję bilietus kasose arba internetu ir atsiskaitę kreditine kortele, Nordea, Šiaulių banko sąskaita, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: www.bilietai.lt/file/id/34593. Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea, Šiaulių banko sąskaita) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas.
 
„Vaidilos klasikos“ atidarymas vyks rugsėjo 17 d. 18 val. „Vaidilos” teatre.
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti