Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

PUSHAZ ''Skaičiai'' IV solinio albumo pristatymas Legendos klube ATŠAUKTAS!

Informuojame, kad renginys PUSHAZ ''Skaičiai'' IV solinio albumo pristatymas, turėjęs vykti balandžio 27 d. Muzikiniame teatre LEGENDOS KLUBAS, neįvyks.

Atšauktas renginys Aistė Pilvelytė ir Marius Jampolskis. JAUSMŲ DUETAI

Pranešame, kad renginys Aistė Pilvelytė ir Marius Jampolskis. JAUSMŲ DUETAI, kuris turėjo įvykti balandžio 26 d. 19:00 val. Vilniuje yra atšauktas.

Keičiasi data renginio DOMINO teatras | komedija ŽIRKLĖS | VILNIUS

Pranešame, kad renginys DOMINO teatras | komedija ŽIRKLĖS | VILNIUS yra perkeliamas iš gegužės 17 d. į birželio 27 d. 19:00 val.

Stas Michailov Vilniuje koncerto laikas pakeistas!

Informuojame, kad pasikeitė koncerto Stas Michailov Vilniuje pradžios laikas. Koncertas vyks gegužės 27 d. 16:00 val, durų atidarymo laikas 15:00 val. Visi įsigyti bilietai galioja, jų pasikeisti nereikia. Jei Jums netinka pakeistas koncerto laikas prašome susisiekti su mumis el. paštu info@bilietai.lt

Atšauktas renginys DŽORDANA BUTKUTĖ | Alytus

ATNAUJINTA 2017 04 24 Informuojame, kad renginys DŽORDANA BUTKUTĖ | Alytus, kuris turėjo įvykti balandžio 8 dieną Alytuje yra atšaukiamas.

ATŠAUKTAS Martyno Kuliavo ir draugų koncertas ''Netikėti prisilietimai'' MARIJAMPOLĖJE

Informuojame, kad ATŠAUKTAS Martyno Kuliavo ir draugų koncertas ''Netikėti prisilietimai'' MARIJAMPOLĖJE, turėjęs įvykti balandžio 7 d. kultūros centre. Pinigai grąžinami iki 2017 m. balandžio 28 d.

Perkeltas renginys DOMINO teatras | komedija VYRAS PO PADU | ŠVENČIONYS

Pranešame, kad renginys DOMINO teatras | komedija VYRAS PO PADU | ŠVENČIONYS dėl aktoriaus Andriaus Bialobžeskio ligos yra perkeliamas iš kovo 29 d. į gegužės 2 d. 18:00 val.

Keičiasi renginio PETRO GENIUŠO REČITALIS pradžios laikas

Pranešame, kad keičiasi renginio PETRO GENIUŠO REČITALIS pradžios laikas. Renginys turėjęs įvykti 18:00 perkeliamas į birželio 30 dieną 16:00.

Atšauktas “Blossoms” ir Declan McKenna koncertas

Medusa Concert apgailėstaudama praneša, kad “Blossoms” ir Declan McKenna koncertas, turėjęs įvykti vasario 23 d. Menų fabrike “Loftas”, yra atšaukiamas. “Blossoms” vadyba informavo, kad dėl iškilusių logistikos problemų grupė yra priversta atšaukti eilę koncertų Baltijos šalyse ir Suomijoje: vasario 20 d. Helsinkyje, vasario 21 d. Taline, vasario 22 d. Rygoje ir vasario 23 d. Vilniuje.

AMNEZIJA UŽ 400 000 Eur | Elektrėnai 2017.02.02 Atšauktas!

Pranešame, kad renginys AMNEZIJA UŽ 400 000 Eur | Elektrėnai, turėjjęs vykti 2017 vasario 2 dieną yra atšauktas.

Tango šou ''Dos por Cuatro'' Utenoje 2017.03.22 ATŠAUKTAS!

Tango šou ''Dos por Cuatro'' Utenoje 2017.03.22 ATŠAUKTAS! Jei bilietus įsigijote internetu - grąžinimai už bilietus bus atlikti atgal į Jūsų sąskaitą iš kurios atliktas pavedimas už bilietus. Jei bilietus pirkote kasoje - dėl grąžinimų prašome kreiptis el. paštu info@bilietai.lt

Aleksandr Serov ''Išsaugok meilę'' koncertas Compensa koncertų salėje ATŠAUKTAS!

Aleksandr Serov ''Išsaugok meilę'' koncertas, turėjęs įvykti Compensa koncertų salėje 2017.03.19 ATŠAUKTAS! Jei bilietus įsigijote internetu - grąžinimai už bilietus bus atlikti atgal į Jūsų sąskaitą iš kurios atliktas pavedimas už bilietus. Jei bilietus pirkote kasoje - dėl grąžinimų prašome kreiptis el. paštu info@bilietai.lt

Keičiama data renginio VLADO BAGDONO ''Autorinis vakaras''

Norime informuoti, kad dėl ligos PERKELTAS birželio 28 d. 19.30 val. Marijonų vienuolyno kiemelyje prie Šv. Gertrūdos bažnyčios turėjęs vykti VLADO BAGDONO „Autorinis vakaras“  į liepos 4 d. 19.30 val.. Įsigyti bilietai galioja į perkeltą renginį. Papildomai kreiptis nereikia.
Norintieji grąžinti bilietus ir atsiimti sumokėtus pinigus turi kreiptis info@bilietupasaulis.lt iki birželio 30 dienos!