logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

2-ojo GIMTADIENIO FIESTA

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

2-ojo GIMTADIENIO FIESTA!

Vasara... saulė... geras oras ir poilsis po atviru dangumi... Pasaulio virtuvių skoniai ir poilsio erdvė... Arba gera muzika ir šokiai iki aušros, efektingi kūrybiniai užsiėmimai, šokiai putose ir interaktyvusis protmūšis prizams laimėti! Ir ne tik tai...

KĄ RINKTUMĖTĖS JŪS? O GAL VISKĄ KARTU?

Viskas, ko reikia kiekvieno skoniui ir geriausiam vasaros vakarėliui – VVTAĮT 2 – ojo gimtadienio šventėje! Nes vasara – geriausias metas kolektyvinėms pramogoms ir turiningam laisvalaikiui po atviru dangumi!

Renginio metu veiks skirtingos erdvės, pavėsinės, kur kiekvienas ras sau mielą užsiėmimą pagal tos dienos nuotaiką!

O gimtadienį vainikuos gyvo garso koncertas su Jurgiu Brūzga bei šventinis tortas!

Nedvejok! Įkalbėk kolegą dalyvauti kartu, pasipuošk gražiausiais savo atostogų deriniais, nepamiršk šypsenos veide ir susitinkame liepos 17 d. Birštone!

Aprangos kodas: ATOSTOGOS :)

BILIETŲ KATEGORIJOS:

DĖMESIO! Įsigijus bilietą, privalu atsiųsti el. p. info@eventhouse.lt informaciją iš kurio teritorinio skyriaus esate bei parašykite savo kolegos (-ų) vardą (-us), pavarę (-es) su kuriuo (-iais) atvyksite, jei perkate bilietą su nakvyne.

 

DIENOS BILIETAS 1 asm. 15 Eur

Pirkdami šį bilietą, turėsite galimybę patekti į šventę ir dalyvauti visose numatomose pramogose bei gyvo garso koncerte. Taip pat į šią kainą įeina maitinimas.

 

BILIETAS SU NAKVYNE IR PUSRYČIAIS 1 asm. – 28 Eur - IŠPARDUOTA

Pirkdami šį bilietą, turėsite galimybę patekti į šventę ir dalyvauti visose numatomose pramogose bei gyvo garso koncerte. Taip pat į šią kainą įeina maitinimas, nakvynė dviViečiame arba keturviečiame kambaryje bei pusryčiai. Išvykimas liepos 18 d. iki 12.00 val.
Pirkdami šį bilietą, būsite apgyvendinti kambaryje su kitu kolega, kuris taip pat neturi kambarioko.

 

BILIETAS SU NAKVYNE IR PUSRYČIAIS 2 asm. – 56 Eur

Šis bilietas suteikia galimybę 2 asmenims patekti į šventę ir dalyvauti visose numatomose pramogose bei gyvo garso koncerte. Taip pat į šią kainą įeina maitinimas, nakvynė dvidiečiame kambaryje bei pusryčiai 2 asmenims. Išvykimas liepos 18 d. iki 12.00 val.

 

BILIETAS SU NAKVYNE IR PUSRYČIAIS 4 asm. – 112 Eur

Šis bilietas suteikia galimybę 4 asmenims patekti į šventę ir dalyvauti visose numatomose pramogose bei gyvo garso koncerte. Taip pat į šią kainą įeina maitinimas, nakvynė dvidiečiame kambaryje bei pusryčiai 4 asmenims. Išvykimas liepos 18 d. iki 12.00 val.


Bilietų skaičius su nakvyne ribotas.

Bilietus galite įsigyti iki liepos 13 d.

 

 
Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti