Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

ARTURO SANDOVAL

Š 2018-02-24 19:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
27.00 - 72.00
Vilniuje koncertuos vienas geriausių pasaulio džiazo trimitininkų Arturo Sandoval

Vasario 24 d. sostinės koncertų salėje „Compensa“ savo pasirodymą surengs vienas geriausių pasaulio trimitininkų Arturo Sandoval. Legendinio Dizzy Gillespie įpėdinis A. Sandoval yra laimėjęs dešimt „Grammy”, šešis „Billboard“ apdovanojimus ir pasirodęs milijonams žiūrovų „Oskarų“ ceremonijų metu. Šiuo renginiu koncertinė agentūra „Medusa Concert“ pradeda savo naująjį  renginių ciklą „Džiazo legendos“.

ARTURO SANDOVAL

Muzikantas gimė 1949 m. lapkričio 6 d. Artemiso mieste, Havanos provincijoje, Kuboje. Būdamas 12-kos pradėjo groti kaimo grupėje, išbandė daugybę muzikos instrumentų, tačiau galiausiai pasirinko klasikinį trimitą. 1964 m. pradėjo trejų metų kursą Kubos nacionalinėje menų mokykloje, o jau 16-os buvo priimtas į Kubos nacionalinį visų žvaigždžių orkestrą. Tuo metu jis jau buvo visiškai „susirgęs” džiazu, žavėjosi Charlie Parkeriu ir Cliffordu Brownu, o savo dievuku laikė Dizzy Gillespie, su kuriuo ir susipažino 1977 metais. Dizzy greitai tapo Arturo mokytoju ir kolega, jie kartu koncertavo Kuboje ir Europoje, o vėliau kartu grojo orkestro „United Nations Orchestra” sudėtyje. 1990 m. bendro su D. Gillespie turo metu                         A. Sandoval emigravo iš Kubos į Ameriką ir 1999 m. tapo JAV piliečiu.

Dar gyvendamas gimtojoje Kuboje Arturo kartu su kolegomis buvo įkūręs grupę „Irakere“, pelniusią „Grammy“ ir sulaukusią tarptautinio pripažinimo dėl savo gaivališkos džiazo, klasikos, roko ir tradicinės kubietiškos muzikos sintezės. Vėliau muzikantas subūrė savo kolektyvą, su kuriuo apkeliavo visą pasaulį, grodamas unikalų džiazo ir latino muzikos miksą.

A. Sandoval padarė išties svaiginančią karjerą, nebetelpančią tradicinio džiazo rėmuose. Jis dalyvavo įrašuose kartu su Dizzy Gillespie, Johnny Mathisu, Micheliu Legrandu, Gloria Estefan, Kenny G, Paulu Anka, Dave‘u Grusinu, grojo bendruose koncertuose su Woody Hermanu, Herbie Hancocku, Celine Dion, Tito Puente, retkarčiais ir su Alicia Keys bei Justinu Timberlake‘u. 1995 m. sausį muzikantas pristatė pusvalandžio trukmės šou renginyje „Super Bowl XXIX“ kartu su Tony Bennettu, Gloria Estefan ir kitais. 2000 m. pagal muzikanto biografiją buvo sukurtas meninis filmas „For Love or Country: The Arturo Sandoval Story“, kuriame pagrindinį vaidmenį sukūrė Andy Garcia, o už garso takelį šiai juostai A. Sandoval buvo apdovanotas „Emmy“ statulėle.

2013 m. JAV prezidentas Barackas Obama įteikė garsiam trimitininkui aukščiausią JAV civilinį apdovanojimą – Prezidento laisvės medalį.

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=KRBapxrFxu0&index=3&list=RD6A3SX9LOGQs
https://www.youtube.com/watch?v=6A3SX9LOGQs&list=RD6A3SX9LOGQs
https://www.youtube.com/watch?v=LkkbedwcbvA

Bilietus platina www.bilietai.lt
Koncertą organizuoja www.medusaconcert.lt
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt


Durys atidaromos: ~17:30
Renginio trukmė: ~2:00
Apšildanti grupė: TBA
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomosRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Medusa Concert UAB
Medusa Concert UAB
V. Putvinskio g. 30a-3 Kaunas
Įmonės kodas 135812959
PVM kodas LT358129515