Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Atšauktas ŠOKIAI/TANCI - 3 Sezonas

Š 2017-11-18 19:00
Palangos koncertų salė, Palanga
Pranešame, kad renginys ŠOKIAI/TANCI - 3 Sezonas, turėjęs vykti lapkričio 18 dieną yra atšaukiamas.

Norint grąžinti pinigus už įsigytus bilietus prašome kreiptis į renginio organizatorių:

Organizatorius:
Passport Productions, SIA
LV40103471397
Raiņa Bulvāris 21-4, Ryga


Kontaktiniai asmenys:

Olafs Saulriets
+31726110075
olafs33@gmail.com

arba

Dāvids Jansons
SIA PASSPORT PRODUCTIONS
davids@passportproductions.lv
+371 26443904
Populiarusis TV konkurso „Šokiai per TNT“ šou atvyksta į Palangą


Populiaraus TV konkurso „Šokiai per TNT“ dalyviai surengs išskirtinį pasirodymą Palangoje. Lapkričio 18 d. speciali šokių programa bus pristatyta Palangos koncertų salėje.

Bilietus į vienintelį „Šokiai per TNT“ šou pasirodymą galima įsigyti visose BILIETAI.LT kasose ir internetu: www.bilietai.lt

Žiūrimumo reitingų rekordus triuškinančio „TNT“ televizijos šou trečiojo sezono dalyviai mūsų žiūrovams pristatys naują programą. Spalvingam fejerverkui prilygstantis pasirodymas išskiskirs itin sudėtinga choreografija ir netikėtais šokio elementais.

Kiekvienas šokėjų pasirodymas – tai tikras emocijų ir jausmų sprogimas, pasižymintis aukšta choreografine technika. Šou prodiuseriai teigia, kad naujoji programa žiūrovus džiugins dar didesniu šokių duetų skaičiumi, netikėtais persikūnijimais ir drąsiomis improvizacijomis.

Šiemet Palangos koncertų salės scenoje veidu į veidą susitiks trečio sezono projekto „Šokiai per TNT“ dalyviai – Jegor Družinin komandos nariai: Irina Kononova, Darja Timošenko, Anna Višniakova, Teo Eduard, Dimitrij Judin ir Maksim Žilin.

Žiūrovai scenoje taip pat šoks Migelio komandos šokėjai: Dimitrij Ščebet, Dajan Achmedgalijev, Baina Basanova, Anastasija Volkova, Michail Zaicev, Svetlana Jaremčuk ir Valentin Jermolenko.

Itin populiaraus TV šokių konkurso prodiuseriai pabrėžia, kad projekto „Šokiai per TNT“ idėja yra paprasta – suteikti galimybę jauniesiems ir charizmatiškiems šokėjams parodyti savo talentą didžiojoje scenoje. Taip šou prisideda ir prie šokio, kaip gyvenimo būdo, populiarinimo kasdieniniame žmonių gyvenime.

Lapkričio 18 d. Palangos koncertų salėje šou surengsiantis televizinio projekto „Šokiai per TNT“ dalyviai skonį išlavinusiai publikai dovanos įspūdingą reginį, nepakartojamas emocijas, plastikos meistriškumą ir break-dance, tango, hip-hopo bei klasikinio šokio stilių sintezę.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Atšauktas ŠOKIAI/TANCI - 3 Sezonas Š 2017-11-18 19:00 Palangos koncertų salė, Palanga
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt


Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~1:30
Renginio kalba: rusų
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus, neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomosRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Vytauto g. 43 Palanga Lietuva
Organizatorius
Passport Productions, SIA
Raiņa Bulvāris 21-4 Ryga
Įmonės kodas LV40103471397
Ta pati renginio vieta