Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Atšauktas) Spektaklis ''BRODSKIS. PILIGRIMAS'' Sankt Peterburgo teatras ''Vertumn''

K 2017-11-16 19:00
Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius
Pinigų grąžinimas

Pranešame, kad renginys Spektaklis ''BRODSKIS. PILIGRIMAS'' Sankt Peterburgo teatras ''Vertumn'', turėjęs įvykti lapkričio 16 d., yra atšaukiamas.

Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea, Šiaulių) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas.
Pinigai bus pervesti iki 2017 metų gruodžio 23 dienos.

Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę kreditine kortele, Nordea, Šiaulių banko sąskaita, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/34593


Organizatorius atsiprašo už nepatogumus
Sankt Peterburgo teatro “VERTUMN” muzikinis spektaklis “BRODSKIS. PILIGRIMAS”

Vienas poetas, du aktoriai, keturi muzikantai, šimtai prisiminimų.

Ji – Ofelija, žurnalistė, mylimoji, motina.
Jis – poetas, tremtinis, profesorius, piligrimas.
Vienas balsas iš praeities, ir vienas džiazas dabartyje. Skirtingų periodų eilėraščiai. Gyvenimas tarp scenos ir muzikos.

Spektaklio aktoriai ir muzikantai:
Jelena Berdak
Aleksandr Mickevič
Jurij Berdak
Roman Kvačev
Filip Mešerekov
Vladimir Pavličenko

Josifas Brodskis gimė 1940 m. gegužės 24 d. Leningrade, mirė 1996 m. sausio 28 d. Niujorke. Palaidotas Venecijoje, San Mikelės kapinėse. Tai vienas garsiausių XX a. žydų kilmės rusų poetų, rašęs ne tik rusų, bet ir anglų kalbomis. J. Brodskis – Nobelio premijos laureatas (1987 m.).
Brodskio poezijoje ir prozoje vyrauja etinė ir filosofinė problematika. Eilėraščiai pasižymi intelektualia ironija, meistriška forma, juose gausu kultūrinių įvaizdžių.
1966-1970 Josifas Brodskis kelis kartus lankėsi Lietuvoje. Kūryboje yra lietuviškų motyvų  - eilėraščių ciklas „Lietuviškas divertismentas“, poema „Lietuviškas n oktiurnas“.Garsus poetas  įšvertė į rusų kalbą Tomo Venclovos eilėraščių.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
(Atšauktas) Spektaklis ''BRODSKIS. PILIGRIMAS'' Sankt Peterburgo teatras ''Vertumn'' K 2017-11-16 19:00 Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius
Pinigų grąžinimas
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomosRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vilniaus g. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
OU WOREX MUSIC
Nomme tee 48-35 Talinas
Įmonės kodas 12904273