logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Autogidas Summer Fest, powered by Ratrace.lt

Š 2024-07-13 16:00 - S 2024-07-14 04:00
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
ATNAUJINTA 2024.06.28
Pranešame, kad renginio ''Autogidas Summer Fest, powered by Ratrace.lt'', kuris įvyks liepos 13 dieną pasikeitė renginio pradžios laikas.
Renginys iš 19:00 yra perkeliamas į 16:00.
 
Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.
 
Autogidas Summer Fest, powered by Ratrace.lt
 
Autogidas Summer Fest pramogų ir automobilių festivalis kviečia visus liepos 13 d. į Zaraso ežero Didžiąją salą. Čia jūsų lauks visa diena linksmybių pramogų zonoje: StelAuto salono naujų automobilių bandomieji važiavimai, CF Moto motociklų pristatymas, MotoFOX enduro mokykla, grožio palapinė, pirčių ir kubilų erdvė, Kakės Makės batutų ir atrakcionų zona vaikams, pramoginiai skrydžiai oro balionu bei sraigtasparniu. Paplūdimiai, wake inn parkas, nuostabi gamta ir gausybė pramogų.
 
Dienos metu (apie 14h) kalbinsime garsius Lietuvos lenktynininkus bei keliautojus. Taip pat bus įmonių stendai, kur galėsite susipažinti su jų paslaugomis ir produktais, bei sudalyvauti konkursuose ir gauti specialius pasiūlymus.
 
Kviečiame visus į Zarasus praleisti nuostabų savaitgalį kartu. Pramogų suras kiekvienas nuo mažiausio iki didžiausio. Zaraso ežero saloje taip pat veiks kempingo erdvė, kur galės įsikurti kiekvienas norintis.
 
Renginį sudaro dvi pagrindinės erdvės: pramogų ir koncerto erdvės. Į koncerto erdvę patekimas bus mokamas. Į pramogų zoną patekimas nemokamas!
 
Koncerto erdvės programa liepos 13d. šeštadienį:
18:00 SAN CODA, tʌurʌs, Podba
19:00 Nombeko Augustė
20:00 Senjasa
21:00 Renginio Ratrace.lt dalyvių apdovanojimai
22:00 Omerta
23:00 Paulina Paukštaitytė
00:00 RONDO
01:00 KALUSH ORCHESTRA
02:00 - 04:00 FILTERED TOOLS
 
*Alkoholinius gėrimus į renginio teritoriją įsinešti griežtai draudžiama.
Informuojame, kad renginyje bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti talpinami viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir kitose media priemonėse. Į renginį draudžiama atsinešti bet kokios rūšies ginklus ir/ar potencialiai pavojingus daiktus žmogaus sveikatai. 

Renginio nuoroda: http://www.ratrace.lt

Festivalio renginiai

Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti