Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

BALTOS VARNOS. Debiutinio cd pristatymo koncertas|PuntoJazz Palėpė.

Pn 2017-02-10 21:00
Jazz`o Palėpė, Kaunas
6.20
Grupė „Baltos varnos“ pristatys debiutinį cd „Punto Jazz palėpėje“

Dainuojamosios poezijos žanro gerbėjai, nepraleidžiantys nė vieno bardų festivalio, tikriausiai jau įsidėmėjo dvi šviesiaplaukes merginas švytinčiomis šypsenomis, prisistatančias baltomis varnomis. Ir ne tik todėl, kad jos mėgtų laužyti įprastas taisykles ir skristi prieš vėją, o ir dėl to, kad taip vadinasi jų grupė – „Baltos varnos“. Tarp muzikos debesų šiuo metu jie nardo keturiese: grupę įkūrusios seserys dvynės Teresė ir Milda Andrijauskaitės, bosistas Julius Bakanauskas bei būgnininkas Šarūnas Dignaitis. Pati grupė skaičiuoja penktuosius gyvavimo metus.
2017 metų vasario 10 dieną, 21 val.  gyvos muzikos klube „Punto Jazz palėpė“ Kaune grupė pristatys debiutinį savo pastarųjų metų darbą – kompaktinę plokštelę „Dar nedaviau tau vardo“. Dešimt jau spėtų pamėgti dainų sutilps naujajame cd, kurį išleido geros muzikos ekspertai „Bardai LT“. Garso režisierius Ignas Juzokas apie darbą kartu grupės „Baltos varnos“ kūrėjais sako: „Didžiausias džiaugsmas kurti ir mokytis kartu. Leisti sau truputį daugiau, nei to reikalauja žanras ar stilius. Tai - viena iš daugelio panašių minčių, aplankiusių kuriant šį albumą. Tikrai džiaugiuosi galimybe dirbti su profesionalais“. Būtent, profesionalumas, tikslumas, išbaigtumas dera naujajame grupės darbe. Kompaktinėje plokštelėje skamba ir kviestinių svečių instrumentai – Gintaro Šulinsko gitara, Igno Juzoko elektrinis pianinas, Gabrielės Ašmontaitės arfa. Vieną dainą kartu su grupe įrašė merginų tėtis, grupės „Sadūnai“ lyderis Gintaras Andrijauskas.
Kompaktinės plokštelės pristatymams grupės nariai ruošiasi netausodami laiko ir negailėdami jėgų. Žada surengti neeilinį išskirtinį pasirodymą Kaune. Sveikindamas su naujuoju darbu grupės narius,  kartu koncerte pasirodys grupės „Baltasis Kiras“ lyderis Tautvydas Augustinas. Geriausios nuotaikos užtaisas visiems kauniečiams ir Kauno miesto svečiams – garantuotas. Tad nepraleiskite progos susitikti!

__________________________________________________________________________________________________________________________________
Vietas išankstiniams bilietai.lt sistemoje įsigytiems bilietams galite rezervuotis klube „Punto Jazz Palėpė“. Staliukų rezervavimas:
Telefonu: (837)200486. Rezervacija nemokama.

- Neleidžiame vienų nepilnamečių į koncertą, tik su tėvais.
- Vaikai iki 7 metų amžiaus įleidžiami nemokamai.
- Neleidžiame įsinešti jokių gėrimų ir maisto pirktų ne klube.
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
BALTOS VARNOS. Debiutinio cd pristatymo koncertas|PuntoJazz Palėpė. Pn 2017-02-10 21:00 Jazz`o Palėpė, Kaunas 6.20
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Nuolaidos:
- 20% su Laisvalaikio kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kęstučio g. 6 Kaunas Lietuva