Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

BALTOS VARNOS. Debiutinio cd pristatymo koncertas|TAMSTA.

Pn 2017-03-10 18:00
6.20
Grupė „Baltos varnos“ kviečia į debiutinio disko pristatymą „Tamstoje“

Dainuojamosios poezijos žanro gerbėjai, nepraleidžiantys nė vieno bardų festivalio, tikriausiai jau įsidėmėjo dvi šviesiaplaukes merginas švytinčiomis šypsenomis, prisistatančias baltomis varnomis. Ir ne tik todėl, kad jos mėgtų laužyti įprastas taisykles ir skristi prieš vėją, o ir dėl to, kad taip vadinasi jų grupė – „Baltos varnos“. Tarp muzikos debesų šiuo metu jie nardo keturiese: grupę įkūrusios seserys dvynės Teresė ir Milda Andrijauskaitės, bosistas Julius Bakanauskas bei būgnininkas Šarūnas Dignaitis. Pati grupė skaičiuoja penktuosius gyvavimo metus.

2017 metų vasario 1 dieną, 20 val.  gyvos muzikos klube „Tamsta“ grupė pristatys debiutinį savo pastarųjų metų darbą – kompaktinę plokštelę „Dar nedaviau tau vardo“. Dešimt jau spėtų pamėgti dainų sutilps naujajame cd, kurį išleido geros muzikos ekspertai „Bardai LT“. Garso režisierius Ignas Juzokas apie darbą kartu grupės „Baltos varnos“ kūrėjais sako: „Didžiausias džiaugsmas kurti ir mokytis kartu. Leisti sau truputį daugiau, nei to reikalauja žanras ar stilius. Tai - viena iš daugelio panašių minčių, aplankiusių kuriant šį albumą. Tikrai džiaugiuosi galimybe dirbti su profesionalais“. Būtent, profesionalumas, tikslumas, išbaigtumas dera naujajame grupės darbe. Kompaktinėje plokštelėje skamba ir kviestinių svečių instrumentai – Gintaro Šulinsko gitara, Igno Juzoko elektrinis pianinas, Gabrielės Ašmontaitės arfa. Vieną dainą kartu su grupe įrašė merginų tėtis, grupės „Sadūnai“ lyderis Gintaras Andrijauskas.

Kompaktinės plokštelės pristatymams grupės nariai ruošiasi netausodami laiko ir negailėdami jėgų. Žada surengti neeilinį pasirodymą, ruošia keletą staigmenų. O grupės pasveikinti atvyks ir gausus būrys svečių: neseniai savo ketvirtąjį cd pristatęs aktorius Andrius Kaniava, debiutinį cd įrašinėjantis atlikėjas Kristijonas Ribaitis, aktorius, bardas Giedrius Arbačiauskas, grupės „Baltasis Kiras“ lyderis Tautvydas Augustinas, grupės „Arbata“ lyderis Andrius Zalieska (Zala) bei atlikėjas Gytis Ambrazevičius ir Grupė. Dviejų dalių koncertas – geriausias geros nuotaikos „užtaisas“ trečiadienio vakarui.

Bilietus platina: muzikos klubas „Tamsta“. Bilieto kaina 5 eurai.
STALIUKŲ IR BILIETŲ REZERVAVIMAS:
Telefonais: +370 611 56496, +370 698 36121
El. paštu: club@tamsta.com. Priimame ir SMS žinutes.
Sekmadieniais ilsimės, tad ir į skambučius bei laiškus neatsakysime.

Organizatorius: VšĮ „Bardai LT“

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vietas išankstiniams bilietai.lt sistemoje įsigytiems bilietams galite rezervuotis klube „Tamsta“. Staliukų rezervavimas:
Telefonais: (8-5)2124498, + 370 611 56496, + 370 698 36121 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 19:30.
- Neleidžiame vienų nepilnamečių į koncertą, tik su tėvais.
- Mes skelbiame, kad vaikai iki 7 metų amžiaus įleidžiami nemokamai.
- Neleidžiame įsinešti jokių gėrimų ir maisto pirktų ne klube.
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Renginiai