logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Kaunietė iš Marselio. Muzika ir šokis.

Dainos iš „Aquarium“ albumo ir ne tik.

Prancūzė Clara Giambino su savo grupe Rietave.

 

Clara yra profesionali teatro šokėja. Ji gimė ir užaugo Marselyje. Prieš 5 metus, po studijų Prancūzijoje, Jungtinėje Karalystėje ir Izraelyje, ji atvyko į Kauną dirbti šokio teatre „AURA“. Kaip teigia pati menininkė, per šį laikotarpį ji pamilo Lietuvos laikinąją sostinę ir šį miestą jau vadina savo namais. Talentinga kūrėja čia net įkūrė verslą, kartu su kolege vadovauja kavos ir desertų namams.

 

„Kauną tikrai jau galiu vadinti savo namais. Aš čia jaučiuosi itin komfortiškai. Anksčiau man metus teko gyventi Londone, tačiau aš ten nebuvau laiminga. Man tiesiog visko ten buvo per daug. Kauną mėgstu dėl daugelio priežasčių. Nors tai yra sąlyginai nedidelis miestas, jame galima rasti labai daug įdomių dalykų. Čia vyksta labai aktyvus kultūrinis gyvenimas. Šis miestas yra labai dinamiškas, bet tuo pat metu – labai jaukus ir intymus“, - mintimis dalinosi menininkė.

 

Tačiau vien teatro scenos ir verslo rūpesčių bei džiaugsmų aktyviai merginai neužteko. Nuo kūdikystės dainuojanti Clara Lietuvoje nusprendė atgaivinti paauglystėje dėl prigimtinio drovumo priblėsusią muzikinę aistrą bei net pradėjo kurti autorines dainas.

 

„Mano močiutė man pasakojo, jog dainuoti aš pradėjau vos 6-ių mėnesių. Tuomet, pasak jos, jau guguodavau sau lopšines prieš miegą. Būdama maža aš nebijodavau dainuoti prieš publiką. Tačiau paauglystėje mano įgimtas intravertiškumas nugalėjo ir dainuoti viešai man pasidarė labai sudėtinga. Nuo pradinės mokyklos iki vidurinės baigimo aš dainuodavau tik sau, pasilikusi viena namuose. Tada savarankiškai pradėjau mokytis groti pianinu. Šis instrumentas yra mano didžioji aistra ir juo sau akomponuoju lyg šiol“, - prisiminimais dalinosi kūrėja.

 

Pasak Claros, viešo dainavimo baimė ją apleido pradėjus studijuos gimtosios šalies Nanto miesto šokio akademijoje. O šiandien ji pamažu mėgina belstis ir į potencialių jos muzikinės kūrybos gerbėjų širdis.

 

Instagram: https://www.instagram.com/labrunequidanse/

Youtube: https://www.youtube.com/@claragiambino2147

Spotify: https://open.spotify.com/artist/55Iedlnm4qfSv4WqAZrVih?si=MaEnQSmqRWq7DyaY_jGsfw

Renginiai

Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti