logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Geros savijautos dozė

Jogailos g. 13, Vilnius (Gydomosios kosmetologijos centras), Vilnius
35.00

Į pasiūlymą įeina:   

- Nugaros masažas
- Pėdų masažas
- Galvos masažas

''Geros savijautos dozė'' - tai paslauga, kuri atveria mūsų energetinius kanalus gyvybinei energijai, atstato žmogaus harmoniją, pašalina stresą ir susikaupusias negatyvias emocijas, atpalaiduoja įsitempusius raumenis, žadina sąmoningumą.

Šiuolaikiniame, pilname įtampų ir skubėjimo gyvenime, tai puikus kovos su stresu būdas. Gyvenimas tampa tarsi lenktynės, kuriose pralaimime patys sau. Pasirinktas tempas ir nesąmoningų minčių perteklius eikvoja mūsų energijos resursus, ko pasekoje fiziologiniai ir emociniai aspektai senka. Visos ligos, stresas, emocijų kaita, pablogėję santykiai, gyvenimo džiaugsmo praradimas ir nepilnavertiško gyvenimo padariniai atsiranda dėl žmogaus energetikos disbalanso. "Geros savijautos dozė" tuo tarpu perkelia iš įtempto gyvenimo į subtilią ramybę, kur sąmoningai jaučiama palaima ir harmoninga gyvenimo tėkmė „čia ir dabar“. Šios procedūros esmė yra sąmoningumas, pagarba, ramybė ir sakralus požiūris į fizinį ir energetinius kūnus. Seanso metu visa praktika perduodama su didele pagarba kūnui ir sielai, su visišku atidumu, atsidavimu seanso tėkmei, be teisimo. Sąmoningas buvimas su savimi leidžia atsipalaiduoti ir atitrūkti nuo rutinos. Dėmesys koncentruojamas į fizinius ir emocinius pojūčius. Gyvenimas sulėtėja, įkyrios ir nereikalingos mintys tirpsta ir išnyksta. Kasdienės lenktynės netenka prasmės, nes įsivyrauja ramybė ir pilnatvė, atsiranda džiaugsmas ir gyvenimo prasmė.

"Geros savijautos dozė" atlikimo technikos:

- Nugaros masažo technikos. Nugaros masažo metu naudojamos įvairios technikos: glostymas, trynimas, maigymas ir vibracija. Reikiamose kūno vietose atsipalaiduoja raumenys, gerėja raumenų tonusas.

- Pėdų masažas spaudžiant atitinkamus taškus padeda atstatyti bendrą organizmo savijautą ir harmoniją.

- Galvos masažas padeda pasikrauti teigiamomis emocijomis, pozityvumu ir gebėjimu racionaliai mąstyti.

"Geros savijautos dozė" padeda priimti save tokį koks esi, padeda pajausti didesnę meilę sau, palaimą gyventi, sugrąžina gyvybingumą bei harmoniją į kūną ir sielą. Sąmoningumas ir gyvenimo prasmės tikslas stiprėja. Horizonte atsiranda ryškios gyvenimo spalvos.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Renginio vieta Kaina  
Geros savijautos dozė Jogailos g. 13, Vilnius (Gydomosios kosmetologijos centras), Vilnius 35.00
Renginio vieta
Organizatorius
UAB Maloni emocija
Girulių g. 5
+370 60915996
Įmonės kodas: 304876360