Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Elena Stepanenko. ''Vyrai ir moterys.'' | Елена Степаненко. ''Мужчины и женщины''

S 2019-01-20 19:00
Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius
15.25 - 50.00
Į mūsų nuostabų miestą atvyks koncertuoti nusipelniusi Rusijos aktorė - Elena Stepanenko su jubiliejine programa ,,Vyrai ir moterys“!

Elena Stepanenko yra šnekamojo žanro žvaigždė, su savo unikaliu atlikimo stiliumi, nuspalvintu dramos ir lyrikos spalvomis. Daugelį jos kūrinių galima pavadinti klasikiniu žanru. Ji sukūrė visą galeriją ryškių charakterių, personažų, komiškų situacijų, įsimintinų mūsų amžininkų paveikslų, kurie pasižymi subtilia psichologija ir ypatingu likimu. Ji spinduliuoja scenoje ir ekrane, užkariaudama kiekvieną su savo šypsena ir charizma. Aktorė yra visada laukiamas svečias visose scenose. Aktorė puikiai valdo auditoriją, kiekvienas jos atvykimas yra šventė humoro mėgėjams. Daugybė jos įkūnytų personažų maloniai džiugina ir stebina. Už humoro labai aiškiai slypi mūsų moterų likimai, jų psichologija, dvasinis lygis, o svarbiausia – mokėjimas prisitaikyti prie sudėtingo šiuolaikinio gyvenimo. O kur moteris - ten ir vyras!

Vyrai ir moterys - namuose ir darbe, gatvėje ir viešajame transporte, parduotuvėse ir traukinių stotyje - visur, kur jie susitinka vienas su kitu, gimsta tam tikri vyrų ir moterų logikos nesutarimai. Ir humoras, kaip ne keista, padeda suprasti šiuos vyrų ir moterų santykių prieštaravimus, atrandant jau nekomišką vidurį. Kiekvienas aktorės pasirodymas – pilnavertis poilsis, teigiamos emocijos ir požiūrių į gyvenimą permąstymas. Galų gale, vyrai ir moterys - jie tokie, kokie yra. Mums nekyla abejonių, kad šio juokingo žanro gerbėjus laukia puikus ir nepamirštamas susitikimas su ryškia ir nuotaikinga įžymios aktorės programa. Geras juokas yra geriausias vaistas nuo visų ligų!
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Elena Stepanenko. ''Vyrai ir moterys.'' | Елена Степаненко. ''Мужчины и женщины'' S 2019-01-20 19:00 Vilniaus kongresų rūmai, Vilnius 15.25 - 50.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-16
Nuolaidos:
- 20% nuolaida visiems bilietams*
* Pasirinkti bilietus ''20% nuolaida''

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Vilniaus g. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
SIA PARTER.LV
Brīvības gatvē 214M2-103 Ryga