logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Comic Con Baltics 2022: Together with GameOn

Pn 2022-05-20 10:00 - S 2022-05-22 17:00
24.00 - 75.00
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

„Comic Con Baltics 2022

Legendiniu tapęs „Comic Con Baltics“ Vilniuje kviečia susitikti jau ketvirtąjį kartą! Ypatinga naujiena –didžiausias populiariosios kultūros renginys sujungia pajėgas su vaizdo žaidimų konventu „GameOn“ ir gegužės 21-22 d.* kviečia pasinerti į nepamirštamų įspūdžių savaitgalį.

Informuojame, kad renginio svečiai - R.J. Mitte, Rob Wiethoff, Roger Clark, Sarah Andersen, Cassandra Calin, Reza Farazmand - renginyje bus TIK gegužės 21-22 dienomis.

Didžiausioje Lietuvoje, 16 000 kv. m. užimančioje, parodų erdvėje „Litexpo“ įsikursiantis renginys ir vėl svečius nukels į Holivudo pasaulį. Tik čia po milžinišku stogu išvysite žinomus pasaulinių TV ir kino projektų aktorius, jų kūrėjus, šiuolaikinius menininkus, komiksų bei originalių kostiumų kūrėjus, fotografijų erdves iš kino studijų.

„GameOn“ kompiuterinių žaidimų erdvėje lankytojai atras naujausius ir jau legendomis tapusius kompiuterinius žaidimus bei su jais susijusias technologijas: nuo inovatyvių sprendimų iki geriausios kompiuterinės įrangos, nuo virtualios realybės iki naujausių indie tipo žaidimų. Taip pat lankytojai galės stebėti bei dalyvauti e-sporto turnyruose, įsitraukti į parodomuosius mačus su žinomiausiomis Lietuvos pramogų pasaulio asmenybėmis, žaidimų konferencijas.

Štai tik dalis to, kas Jūsų laukia geriausiame 2022-ųjų metų savaitgalyje:

•       Diskusijos su pasaulinio garso įžymybėmis, kurias moderuos žinomi Lietuvos aktoriai ir pramogų pasaulio atstovai.

•       „GameOn“ žaidimų ir technologijų erdvė, kurioje galėsite išbandyti aibę naujausių kompiuterinių, indie ir retro žaidimų, karščiausių technologinių stebuklų, stebėti ir dalyvauti e-sporto turnyruose, įsitraukti į parodomuosius mačus.

•       Naujausių kino filmų pristatymai ir išskirtinės, dar niekur kitur nerodytos ištraukos.

•       Didžiausias Baltijos šalyse cosplay konkursas. Išskirtiniai kostiumai iš filmų, kompiuterinių žaidimų ir anime.

•       Replikos iš garsiausių kino filmų, įvairiausios fotografijų erdvės, kurios privers jus atsinaujinti savo profilio nuotraukas.

•       Prekybinės erdvės - nuo mažų suvenyrų, figūrėlių, komiksų iki brangiausių kolekcinių daiktų. Pasiruoškite atsilaikyti pagundoms.

Ir tai tik maža dalis to, ką apima unikalus, didžiausias Baltijos šalyse populiariosios kultūros renginys. “Comic Con Baltics” - tai ne tik renginys, tai - potyris.

„Comic Con Baltics“ – čia susitinka herojai!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

*Dėl saugumo situacijos šalyje ir pasaulį renginys „Comic Con Baltics“ iš 2021-ųjų spalio buvo perkeltas į 2022 m. gegužės 21-22 d.

Bilietai

Jei jau įsigijote bilietą – jūs esate mūsų superherojai. Šiandien jūsų prašome: jei tik turite galimybę, saugokite bilietus – su jais pateksite į 2022 metų pavasario renginį. Taip pat:

·        palaikysite renginį ir padėsite jam augti. Pinigai gauti už bilietus yra skiriami aktorių rezervacijai, o dalis rezervacijų jau atliktos.

·        išreiškę išankstinį norą susitikti renginyje, jūs mums suteikiate galimybę megzti ryšį, bendrauti ir derėtis su ryškiausiomis kino, TV bei komiksų pasaulio žvaigždėmis.

·        bilietai turi savybę brangti, o jūs juos įsigijote už pačią žemiausią kainą.

Vis dėlto, jeigu jums nėra tinkama naujoji „Comic Con Baltics 2022“ renginio data ar pasikeitė kitos aplinkybės ir visgi norėtumėte atgauti pinigus už įsigytus bilietus, sudarysime galimybę juos susigrąžinti nuo spalio 1 d. iki spalio 31 d.

BENDRAUKIME!

Jei turite klausimų, idėjų ar tiesiog norite pasidalinti įdomiomis populiariosios kultūros naujienomis, nedvejokite mums rašyti. Asmenine žinute arba el. paštu: info@ccbaltics.com

Neliūdėkime! COMIC CON BALTICS sugrįš jau labai greitai, o visi kartu renginį paversime mažų mažiausiai nerealiu!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

·        MOKYKLOS DIENOS BILIETAS: Bilietas galioja tik vieną dieną, penktadienį. Edukacija mokiniams, pranešimai, diskusijos, kompiuteriniai žaidimai, turnyrai, anglų kalba.

·        VIENOS DIENOS BILIETAS: Bilietas galioja tik vieną, pasirinktą dieną, šeštadienį arba sekmadienį. Pokalbiai, aktoriai, Cosplay, kompiuteriniai žaidimai, turnyrai, įvairiausi suvenyrai ir dar daugiau.

·        SAVAITGALIO BILIETAS: Kaip ir vienos dienos bilietas tik trigubai daugiau pramogų. Su šiuo bilietu būsite tikri, kad nieko nepraleisite.

·        ŠEIMOS BILIETAS: Bilietas galios 2 suaugusiems ir 2 vaikams, 2 suaugusiems ir 1 vaikui arba 1 suaugusiam ir 2 vaikams. Bilietas galioja vieną dieną. Vaikai iki 7 metų į renginį pateks nemokamai (2 vaikai vienam mokančiam suaugusiam).

·        SUPERHEROJAUS BILIETAS: Šis bilietas garantuos: atskirą įėjimą į renginį be jokių eilių tris renginio dienas, oficialius „Comic Con Baltics“ marškinėlius, 1 bilietą pasirinkto aktoriaus autografui ir 1 bilietą nuotraukai su pasirinktu aktoriumi.

**Visi svečiai yra be galo užimtos asmenybės ir dėl tam tikrų su darbu susijusių įsipareigojimų gali atšaukti savo pasirodymą renginyje. Dėl svečių pasirodymo atšaukimo organizatoriai neatsako ir pinigų už bilietą negrąžina.

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Festivalio renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti