logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Eugenijus Chrebtovas | RETRO

S 2024-04-21 17:00
Bistrampolio dvaras, Panevėžys

Visai neseniai Vilniaus rotušėje publikai pristatyta dainininko Eugenijaus Chrebtovo programa SINATRA sulaukė didžiulio susižavėjimo ir gausybės teigiamų įvertinimų.  Visi, norintys savo vakarą praleisti ypatingai, puikios muzikos apsuptyje su nuostabiais atlikėjais, kviečiami nepraleisti unikalios galimybės išgirsti papildytą ir dar labiau išpuoselėtą programą RETRO, kurioje greta F. Sinatros, D. Martino ir E. Preslio populiariausių kūrinių sugulė ir lietuviškos muzikos aukso fondui priklausančios B. Gorbulskio, S. Povilaičio, M. Noviko ir kitų autorių kompozicijos.

 Išskirtinio koncerto metu klausytojai turės unikalią galimybę nusikelti kelis dešimtmečius atgal ir kartu padainuoti, paploti ir palinguoti svingo ritmu, skambant visiems gerai pažįstamai ir nuo pat pirmųjų taktų atpažįstamai muzikai.

Publikai puikiai žinomas dainininkas Eugenijus Chrebtovas pastaruoju metu vis daugiau dėmesio skiria skirtingų programų pristatymui, kurias dovanoja ne tik didžiųjų miestų, bet ir mažų miestelių gyventojams. Jo atliekamų kūrinių bagaže sugulė ne tik klasikos, bet ir populiariosios muzikos kūriniai. Profesionalumu ir ypatinga charizma garsėjantis dainininkas kaskart nustebina savo klausytojus žinomus kūrinius atlikdamas naujai, neįprastai.

Scenoje kartu su E. Chrebtovu publika išvys savo numylėtinį, charizmatišką, energingą ir meistriškai fortepijoną sugebantį prakalbinti maestro Vytautą Lukočių. Šių atlikėjų tandemas jau ne kartą nustebino ir pradžiugino net pačius išrankiausius klausytojus, tad pažadame, kad ir šį kartą muzikantai privers nusišypsoti ne vieną ir pripildys vakarą pačiomis geriausiomis emocijomis.

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/714272300883594/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Eugenijus Chrebtovas | RETRO S 2024-04-21 17:00 Bistrampolio dvaras, Panevėžys 15.00 - 20.00
Renginys Eugenijus Chrebtovas | RETRO
Data / Laikas S 2024-04-21 17:00
Renginio vieta Bistrampolio dvaras, Panevėžys
Kaina 15.00 - 20.00
Svarbi informacija

Durys atidaromos: ~16:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Bistrampolio dvaras
Bistrampolio g. 1, Kučių km. Panevėžys Lietuva
Organizatorius
Bistrampolio dvaras, VšĮ
Bistrampolio dvaras, VšĮ
Bistrampolio g. 1, Kučių k. Panevėžys
8 604 62293; info@bistrampolis.lt
Įmonės kodas: 125244928
PVM kodas LT100001214011
Renginys Eugenijus Chrebtovas | RETRO
Data / Laikas S 2024-04-21 17:00
Renginio vieta Bistrampolio dvaras, Panevėžys
Kaina 15.00 - 20.00
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti