Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Festivalis ''Granatos Live 2018''

Pn 2018-08-03 12:00 - S 2018-08-05 12:00
Rumšiškės, Lietuvos liaudies buities muziejus, Rumšiškės
44.00
Muzikos festivalis „Granatos Live 2018“

2018 m. rugpjūčio 3–5 d. šeštą kartą Lietuvos liaudies buities muziejaus teritorijoje Rumšiškėse vyksiančiame festivalyje pasirodys britų muzikos žvaigždės Rita Ora, „Rudimental DJ“ ir Betsy.

Pirmą kartą Lietuvoje koncertuosianti Rita Ora išgarsėjo 2012-aisiais, įrašiusi singlą „Hot Right Now“ kartu su DJ Fresh. Albanų kilmės britų popžvaigždė, kurios tikrasis vardas Rita Sahatciu, dar tais pačiais metais išleido savo debiutinį albumą „Ora“ ir sulaukė pirmųjų nominacijų.

„Ora“ ir du Ritos Oros singlai – „R.I.P“ ir „How We Do (Party)“ – netruko pasiekti JK muzikos topų viršų, o dainininkė buvo nominuota „MTV Europe Music Awards“, „BBC Radio 1 Teen Awards“ ir kituose apdovanojimuose. Tais pačiais metais „MOBO“ ir „MP3 Music Awards“ apdovanojimuose Rita Ora paskelbta geriausia muzikos pasaulio „naujoke“, „Urban Music Awards“ apdovanojo ją metų dainininkės titulu. Ryškų debiutą sekė pasirodymai muzikos festivaliuose, koncertiniai turai, aibė kitų nominacijų ir apdovanojimų.

Per kelis paskutinius metus jau susiformavo tradicija, jog muzikinius pasirodymus festivalio „Granatos Live“ didžiojoje scenoje „uždaro“ didžėjai. Ne išimtis ir 2018-ieji – šiemet ši rolė patikėta „Rudimental DJ“. Britų „drum and bass“ grupę „Rudimental“ sėkmė lydėjo nuo pat jų debiutinio albumo „Home“ pasirodymo 2013-aisiais.

Apie Betsy, kurios tikrasis vardas Elizabeth Humfrey, britai išgirdo prieš kelerius metus, kai pasirodė pirmasis jos singlas „Fair“. Iki tol apie dainininkės karjerą svajojusi mergina kūrė dainas ir bandė „prasimušti“ į muzikos pasaulį. Betsy pavyko ir 2017-aisiais radijo stočių eterį užvaldė net keli jos singlai – „Lost & Found“, „Wanted More“, „Waiting“, „Little White Lies“ – iš tų pačių metų rudenį pasirodžiusio jos debiutinio albumo „Betsy“. Įspūdingos išvaizdos pop ir soul dainininkė, kurios balsas primena Cher, sako: „Čia tik pradžia! Kai šlovė ateis – aš būsiu pasiruošusi sutikti ją su „Pina Colada“.

Muzikos festivalis „Granatos Live“ šiemet pakvies išvysti ne vieną ryškų muzikinį pasirodymą. „Mūsų kryptis – muzika, kuri aktuali ir įdomi šiandien,“- sako „Granatos Live“ organizatoriai.

Svarbu: bilietų į muzikos festivalį „Granatos Live 2018“ kiekis ribotas. Festivalio bilietas nesuteikia teisės įsikurti palapinių miestelyje. Bilietais, suteikiančiais teisę statyti palapines tam skirtuose palapinių miesteliuose, bus pradėta prekiauti 2018 m. birželio 1 d.

Daugiau informacijos ieškokite interneto svetainėje www.granatos.lt ir festivalio „Facebook“ puslapyje www.facebook.com/GranatosLive.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio nuoroda: http://www.granatos.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Festivalis ''Granatos Live 2018'' Pn 2018-08-03 12:00 Rumšiškės, Lietuvos liaudies buities muziejus, Rumšiškės 44.00
Svarbi informacija
Bilietai skirti visoms 3 festivalio dienoms!
Festivalio bilietas nesuteikia teisės statyti palapinę!
Palapinių miestelio bilietai bus parduodami artėjant renginiui. Sekite naujienas!


Durys atidaromos: 2018-08-03 9:00
Renginio trukmė: 3 dienos
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 10 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: Jei Festivalio dalyviui yra mažiau nei 18 metų, jis Festivalyje gali dalyvauti tik lydimas suaugusio asmens, kuris prisiima visą atsakomybę už nepilnametį. Prie įėjimo suaugęs asmuo, atsakantis už nepilnametį, privalo pasirašyti atsakomybės už lydimą nepilnametį deklaraciją.
Nuolaidos: papildomos nuolaidos išankstiniams bilietams netaikomos
Renginio vieta
Organizatorius
Bravo events, UAB
Upės g. 6 Vilnius
Įmonės kodas 302711794
PVM kodas LT100006600811