logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Festivalis PASAULIS SKAMBA | 12 grupių iš 5 žemynų

S 2022-05-01 19:00 - T 2022-08-31 19:00
11.20 - 120.00
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

FESTIVALIO „PASAULIS SKAMBA“ ABONEMENTAS TIK 120 EUR!

Galėsi dalyvauti visuose festivalio koncertuose, nesvarbu kuriame mieste tai vyktų. Jei norėsi antrą kartą nueiti į tą patį koncertą, tik kitame mieste, taip pat galėsi.

Vilnius, Kaunas, Palanga, Švenčionėliai
29 koncertai / 12 grupių / 5 žemynai

 
Festivalio grojaraštis:
 
Gegužės – rugpjūčio mėnesiais „GM Gyvai“ kviečia į spalvingiausią muzikinį festivalį, kuriame pasirodys net 12 kolektyvų iš 5 žemynų. Festivalis išsiskiria žanrų ribas peržengiančios muzikos įvairove, tad kiekvienas atras širdžiai artimą skambesį, o unikalių atlikėjų gausa patenkins net išrankiausio klausytojo lūkesčius.
 
Anksčiau įsigiję bilietus į Balaklava Blues arba Constantinople koncertus gaus nuolaidos kodą viso festivalio bilietui.
 
 
Koncertai:
 
CONSTANTINOPLE (Senegalas/Iranas/Kanada)
Kelionė laiku
 
Gegužės 23 d. Lietuvos nacionalinė filharmonija, Vilnius
Gegužės 24 d. Kauno valstybinė filharmonija
 
„Constantinople“ muzikinis ansamblis savo kertiniu akmeniu pasirinko kelionę – neabejotinai geografinę, tačiau ir istorinę, kultūrinę bei vidinę, tad skambanti muzika nukelia atgal laiku atskleisdama ir primindama būties grožį. Jų atliekama muzika – tai poetinis styginių instrumentų ir balsų susitikimas.
Kvartetas į kuriamas kompozicijas įtraukia laikui nepavaldžius muzikinius elementus iš viso pasaulio: nuo Mandingo Karalystės epų iki Persijos karališkosios muzikos, nuo Viduržemio jūros regiono iki Rytietiškų bei Naujojo Pasaulio barokinės muzikos tradicijų. Kolektyvas nuo įsikūrimo 1998 m. išleido 19 albumų ir nuolat kviečiamas groti tarptautiniuose festivaliuose bei prestižinėse koncertų salėse.
 
Paklausyti čia
 
 
SUBHIRA (Čilė)
Nuo pietų Amerikos indėnų iki šių laikų klasikos
 
Gegužės 28 d. „Ramybė“, Palanga
 
„Subhira“ yra vienas inovatyviausių pasaulio muzikos žanro ansamblių Čilėje, kurio kompozicijose persipina Pietų Amerikos tautų ritmai ir kalbos, progresyvi ir šiuolaikinė pasaulio muzika, džiazas ir folkloras. Energingasis kvintetas savo muzika sušildys tiek klubų lankytojų, tiek etninės muzikos mėgėjų širdis. 
Klausant šio ansamblio atsiskleidžia 25 metų patirtis tyrinėjant etninę muziką ir jos sintezę su pasaulio kultūromis, jų repertuare rasime ir partitūrų simfoniniui orkestrui, ir kino filmų garso takelių. Grupės diskografijoje 19 albumų, o jos siela Rodrigo Cepeda įkūręs bene vienintelę pasaulio muzikos leidybos kompaniją „Mundovivo“ Čilėje. 
 
Paklausyti čia
 
 
ORKESTA MENDOZA (Meksika/Arizona)
Pasienio muzika
 
Gegužės 31 d. „Terasa Laukas“, Kaunas
Birželio 1 d. „Perono PARKAS“, Vilnius
 
Gerą nuotaiką skleidžiantis ir trečiąkart į Lietuvą grįžtantis „Orkesta Mendoza“ klausytojus pasitiks Lotynų Amerikos ritmais, Meksikos karščiu, pietietišku temperamentu ir indie - mambo staigmenomis. Jų muzikinės šventės visuomet pasižymi veržlumu ir pietietiška energija bei pozityvumu, o muzikantai išlydimi laimingos, iki paskutinio prakaito lašo šėlstančios minios. 
Kinematografiškos „Orkesta Mendoza“ kuria siautulingą muziką paskanintą sodriais psichodeliniais bei 60-ojo dešimtmečio roko atspalviais maišydami juos su tradiciniais lotynų stiliais, tad savo nutrūktgalviškumu yra lyginami su pankiškaisiais „Sex Pistols“, o intensyvumu su mambo legenda Pérez Prado. 
 
Paklausyti čia
 
 
TAMIKREST (Malis)
Rokeriai iš Sacharos
 
Birželio 8 d. „Terasa Laukas“, Kaunas (su Afrodelic)
Birželio 9 d. „LOFTAS“, Vilnius (su Afrodelic)
Birželio 10 d. „Ramybė“, Palanga
 
Dykumų rokeriai „Tamikrest“ vos išleidę pirmąjį albumą 2010 m. stačia galva nėrė į pasaulio koncertines scenas ir muzikos grotuvus. Sacharos klajoklių tuaregų kalba grupės pavadinimas reiškia jungtis ir tai puikus pavadinimas penketukui, taip sėkmingai jungiančiam nesenstančias kultūros vertybes su moderniais pasaulio garsais ir vizijomis. 
„Tamikrest“ atvyksta pristatyti savo penktojo studijinio albumo „Tamotaït“ persmelkto teisingai pulsuojančio, intensyvaus rokenrolo. Tačiau muzika kartais yra daugiau nei grojamos natos ar dainuojami žodžiai, kartais tai dvasia, kuri užsidega – tuomet muzika liepsnoja ryškiai ir ilgai.
 
Paklausyti čia
 
 
AFRODELIC (Malis/Lietuva)
V. Diawaros jungtinis projektas
Birželio 8 d. „Terasa Laukas“, Kaunas
Birželio 9 d. „LOFTAS“, Vilnius
„Afrodelic“ yra gitaristo ir prodiuserio Viktoro Diawaros projektas - intriguojantis afrikietiškos muzikos ir elektroninių ritmų derinys. Debiutinis grupės albumas „Dusunku Hakili“ („Širdies atminimas“) skirtas Viktoro tėvo, žinomo Malio rašytojo ir poeto Gaoussou Diawara atminimui, kurio kūryba ir skamba „Afrodelic“ dainose. Dauguma albumo dainų buvo įrašytos Bamake su vietiniais muzikantais bei dainininkais, o studijoje Vilniuje įrašai perdirbti papildant elektroniniais garsais ir ritmais.
Paklausyti čia
 
 
KUUNATIC (Japonija)
Ezoterinė psichodelika
 
Birželio 28 d. „Terasa Laukas“, Kaunas (su shishi)
Birželio 29 d. „SODAS 2123”, Vilnius
Birželio 30 d. „OLDMAN parkas“, Palanga
 
„Kuunatic“ muzikinė koncepcija – fantazija! Merginų trijulė įkvėpimo semiasi iš Mėnulio, būtent ten jos atrado visiškai kitokį požiūrį į būgnijimą, pulsuojančias boso linijas ir atmosferinius sintezatorių garsus, kuriuos jungia su tradicinių japoniškų instrumentų sąskambiais. Praėjusiais metais klausytojus pasiekė debiutinis jų albumas „Gate of Klüna“ (Glitterbeat), kuris ne tik tyrinėja ir neria į eksperimentus, bet ir įsimena savo dainingumu bei melodijomis.
„Kuunatic“. grojamą muziką galima apibūdinti kaip tribal – psichodeliką: tarp aštrių, kartais chaotiškų būgnų ir punk elementų išnyra lengva, paukštiška protėvių dvasias pažadinanti Kaguri fleita, o merginų vokalai palydi į ritualinę erdvę ir išskraidina į fantazijų pasaulį.
 
Paklausyti čia
 
 
SHISHI (Lietuva)
Tvarkingas muzikinis šaršalas
 
Birželio 28 d. „Terasa Laukas“, Kaunas
 
Vieniems roko undinėlės, kitiems  – raganos ant gitarų. Aišku tik, kad be magijos čia neapsieita. „shishi“ – lietuviškas merginų trio, dainuojantis apie tai, apie ką galvoji kasdien – nebedaug liko prasmės gyventi. Bet vis tiek rūpi, kur eis pasaulis. Grupė muzikantėms kartu yra ir kūrybinių ieškojimų manifestacija.
Sunkiai į konkretaus žanro rėmus telpančios merginos sako, jog groja muziką, kurią ir pačios mėgsta klausyti. Apsiginklavusios gitaromis ir pasivadinusios mėgstamiausiais itališkais vardais, Benadetta, Victoria ir Maria Rosa laviruoja tarp punk / rap / soul / trash lo-fi. Ir rezultatas puikus. „shishi“ kišenėse jau šiltai guli albumai „NA x 80“ (2018), „MAFITISHEI” (2020), EP „Vilniaus skaičiuotės“ (2021), bus ir dar.
 
Paklausyti čia


OPSA DEHËLI (Prancūzija)
Latino-balkano kokteilis. Maža nebus!
 
Liepos 12 d. „Terasa Laukas“, Kaunas
Liepos 13 d. „Vasaros terasa“, Vilnius
Liepos 15 d. „Lentpjūvė“, Partizanų g. 5A, Švenčionėliai.
 
Romų giesmės ir laukinės kumbijos garsai paverčia kiekvieną „Opsa Dehëli“ koncertą epiniu šėlsmu! Kolektyvas susibūrė Bordo mieste, o jų muzikinės kelionės geografija apima Lotynų Ameriką ir Balkanus. 
Gausus muzikantų būrys leidžia žongliruoti garsais ir stiliais: mambo, kumbija, o spalvinga muzika įtraukia į nesibaigiančią šventę – tad ruoškitės, nes šis klajoklių orkestras yra visada pasiruošęs atiduoti maksimumą savo publikai ir ribų nepripažįsta.
 
Paklausyti čia 


AG DAN GWANG CHIL - ADG7 (Pietų Korėja)
Įsimins ilgam
 
Liepos 25 d. „LOFTAS“, Vilnius
Liepos 26 d. „Terasa Laukas“, Kaunas
 
Viena koja stovinti tradicijų pasaulyje, o kita – žaismingoje pop muzikoje Ag Dan Gwang Chil (ADG7) yra gausybę apdovanojimų pelniusi grupė. Pasitelkdama abejingų nepaliekantį virtuoziškumą, charizmą bei gryną energiją ji gaivina jau primirštą Šiaurės Korėjos liaudies muzikos palikimą bei savo muzika išreiškia vienybės troškimą.
Tarp mistikos bei nepaprasto linksmumo varijuojantis kolektyvas priskiriamas šamaniškui funk, folk-pop žanrui. Devyni atlikėjai scenoje, tradiciniai muzikos instrumentai, trys stiprių balsų folkloro dainininkės ir turtingas Korėjos tradicijų įkvėptas repertuaras įtraukia bei panardina, o tradicinės muzikos energiją jie perteikia moderniu ir neretai komišku stiliumi.
 
Paklausyk čia 
 
 
SAMBA TOURÉ (Malis) 
Dykumų bliuzas
 
Rugpjūčio 2 d. VU botanikos sodo Vingio skyrius, Vilnius
Rugpjūčio 3 d. Šv. Sakramento bažn. kiemelis, Kaunas
Rugpjūčio 6 d. „Ramybė“, Palanga
                     
Antrąkart į Lietuvą grįžtantis Samba Touré yra vienas geriausių šiuolaikinių Afrikos gitaristų bei vokalistų. Atlikėjo kūryboje harmoningai dera Nigerio upės bliuzas, tradicinės Songajaus temos ir Vakarų kultūros vėjai. Energinga ir tuo pat metu meditatyvi muzika tęsia vėlyvąjį Ali Farka Touré bliuzo palikimą bei yra plačiai vertinama tiek gimtinėje, tiek užsienyje. 
Samba Touré 2018 m. lankydamasis Lietuvoje pristatė albumą „Wande“, užpildytą didžiule šiluma ir skambantį kaip namai. Šiemet šis gitaristas, vokalistas ir kompozitorius pristatys naujausią albumą „Binga“ (2021) – savo asmeniškiausią bei labiausiai įtraukiantį darbą, atliekamą gimtąja songajų kalba.
 
Paklausyti čia 
 
 
Al-Qasar (Alžyras/Marokas/Prancūzija) 
Vidurio Rytų psichodelika
 
Rugpjūčio 16 d. Šv. Sakramento bažn. kiemelis, Kaunas
Rugpjūčio 17 d. VU botanikos sodo Vingio skyrius, Vilnius
 
„Al-Qasar“ į naują gyvenimą prikelia senąjį psichodelinį roką, kartu integruojant tradicinius Arabų muzikos instrumentus, dermes ir ritmus taip atiduodant duoklę kolektyvą įkvėpusiam 60-ųjų ir 70-ųjų Vidurio Rytų psichodeliniui pop, rokui. Patys muzikantai savo stilių įvardina kaip arabian fuzz – skambesys, apjungiantis turkų sazo, fuzz gitarų, Arabų ūdo, darbukos, vintažinių stiprintuvų ir klasikinių būgnų garsus. 
Arabiški dainų tekstai socialiai sąmoningi ir aštrūs, tuo pačiu poetiški, bet kartu liečiantys temas, kurios dažnai yra tabu Vidurio Rytų muzikoje – visa tai yra apjungiama su gaivia ir aistringa muzikos energija.
Paklausyti čia
 
 
KAROLINA CICHA (Lenkija)
Karaimų muzikos žemėlapis 
 
Rugpjūčio 15 d. Šv. Sakramento bažn. kiemelis, Kaunas
Rugpjūčio 18 d. VU botanikos sodo Vingio skyrius, Vilnius
 
Karolinos Cichos ir Co. inicijuotas muzikinis projektas ,,Karaimų muzikos žemėlapis“ atskleidžia muzikos ir istorijos paslaptis mažiausia etnine grupe vadinamos bendruomenės (vos 1600 narių visoje Europoje!). Karolina specializuojasi tautinių mažumų muzikinių lobių paieškose, tad perteikia senąją dainų dvasią, o kartu grojantis kolektyvas karaimų rytietiškos muzikos tradicijai suteikia modernų prieskonį.
,,Karaimų muzikos žemėlapis“ - tai ir pirmasis albumas pasaulyje dedikuotas išsibarsčiusiai šios tautos tradicinei muzikai – seksime karaimų kelionių pėdsakais po Vilnių ir Trakus, Varšuvą, Kijivą ir Krymą, ir nors koncerte atliekamos dainos kyla iš tradicinės muzikos dermių – toli gražu nėra archyvinės medžiagos rinkiniai, o modernios muzikinės kalbos kūriniai. 
 
Paklausyti čia 
 

DakhaBrakha (Ukraina)
Etnochaosas
 
 Rugpjūčio 24 d. “Vasaros terasa”, Vilnius
 
„DakhaBrakha“ – kvapą gniaužiantis Rytų Europos folkloras, miestietiško avangardo ir Ukrainos liaudies kūrybos sintezė. Pačioje Ukrainoje jie yra kultinis reiškinys, o pasaulyje pasirodė daugiau nei penkiuose šimtuose koncertų ir spektaklių, dalyvavo daugybėje festivalių.
 „DakhaBrakha“ gerbėjus traukia agresyviu garsu, aprėpiančiu daugybę ritualinių genčių ritmų, ir pribloškiančiais, kakofoniškais vokalais. Kvarteto muzika įtaigi ir mistiška, joje susitinka dvasinga ukrainiečių liaudies muzika, džiazas bei tranzas, punk, hip hop, avangardas, Balkanų muzika ir tradicinių instrumentų garsai iš viso pasaulio.
 
Paklausyti čia
 
Koncertai Kaune yra „Kaunas - Europos kultūros sostinė 2022“ programos dalis.


 

Renginio nuoroda: http://www.gmgyvai.lt

Festivalio renginiai
Renginių nerasta
Pirkti bilietą Festivalis PASAULIS SKAMBA | ABONEMENTAS PopuliarusPopuliarusFestivalis PASAULIS SKAMBA | ABONEMENTAS - Festivalis 120.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą SUBHIRA (Čilė) | Palanga PopuliarusPopuliarusSUBHIRA (Čilė) | Palanga Muzikos klubas Ramybė, Palanga 25.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Orkesta Mendoza (Meksika/JAV) | Kaunas PopuliarusPopuliarusOrkesta Mendoza (Meksika/JAV) | Kaunas Terasa Laukas, Kaunas 20.00 - 35.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Orkesta Mendoza (Meksika/JAV) | Vilnius PopuliarusPopuliarusOrkesta Mendoza (Meksika/JAV) | Vilnius Perono PARKAS, Vilnius 20.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą TAMIKREST (Malis) | Švenčionėliai PopuliarusPopuliarusTAMIKREST (Malis) | Švenčionėliai Lentpjūvė, Švenčionėliai 11.20
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą TAMIKREST (Malis) su ARFODELIC | Kaunas PopuliarusPopuliarusTAMIKREST (Malis) su ARFODELIC | Kaunas Terasa Laukas, Kaunas 25.00 - 35.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą TAMIKREST (Malis) su ARFODELIC | Vilnius PopuliarusPopuliarusTAMIKREST (Malis) su ARFODELIC | Vilnius Menų fabrikas LOFTAS, Vilnius 25.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą TAMIKREST (Malis) | Palanga PopuliarusPopuliarusTAMIKREST (Malis) | Palanga Muzikos klubas Ramybė, Palanga 25.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą KUUNATIC (Japonija) su SHISHI (Lietuva) | Kaunas PopuliarusPopuliarusKUUNATIC (Japonija) su SHISHI (Lietuva) | Kaunas Terasa Laukas, Kaunas 20.00 - 35.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą KUUNATIC (Japonija) | Vilnius PopuliarusPopuliarusKUUNATIC (Japonija) | Vilnius SODAS 2123, Vilnius 20.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą KUUNATIC (Japonija) | Palanga PopuliarusPopuliarusKUUNATIC (Japonija) | Palanga OLDMAN, Palanga 15.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą OPSA DEHËLI (Prancūzija) | Kaunas PopuliarusPopuliarusOPSA DEHËLI (Prancūzija) | Kaunas Terasa Laukas, Kaunas 25.00 - 35.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą OPSA DEHËLI (Prancūzija) | Švenčionėliai PopuliarusPopuliarusOPSA DEHËLI (Prancūzija) | Švenčionėliai Lentpjūvė, Švenčionėliai 11.20
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą AG DAN GWANG CHIL - ADG7 (Pietų Korėja) | Vilnius PopuliarusPopuliarusAG DAN GWANG CHIL - ADG7 (Pietų Korėja) | Vilnius Menų fabrikas LOFTAS, Vilnius 25.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą AG DAN GWANG CHIL - ADG7 (Pietų Korėja) | Kaunas PopuliarusPopuliarusAG DAN GWANG CHIL - ADG7 (Pietų Korėja) | Kaunas Terasa Laukas, Kaunas 25.00 - 35.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą SAMBA TOURÉ (Malis) | Vilnius PopuliarusPopuliarusSAMBA TOURÉ (Malis) | Vilnius VU botanikos sodas. Vingio skyrius, Vilnius 25.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą SAMBA TOURÉ (Malis) | Kaunas PopuliarusPopuliarusSAMBA TOURÉ (Malis) | Kaunas Šv. Sakramento bažnyčios kiemelis, Kaunas 25.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą SAMBA TOURÉ (Malis) | Palanga PopuliarusPopuliarusSAMBA TOURÉ (Malis) | Palanga Muzikos klubas Ramybė, Palanga 25.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą KAROLINA CICHA (Lenkija) | Kaunas PopuliarusPopuliarusKAROLINA CICHA (Lenkija) | Kaunas Šv. Sakramento bažnyčios kiemelis, Kaunas 25.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Al-Qasar (Alžyras/Marokas/Prancūzija) | Kaunas PopuliarusPopuliarusAl-Qasar (Alžyras/Marokas/Prancūzija) | Kaunas Šv. Sakramento bažnyčios kiemelis, Kaunas 25.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą Al-Qasar (Alžyras/Marokas/Prancūzija) | Vilnius PopuliarusPopuliarusAl-Qasar (Alžyras/Marokas/Prancūzija) | Vilnius VU botanikos sodas. Vingio skyrius, Vilnius 25.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą KAROLINA CICHA (Lenkija) | Vilnius PopuliarusPopuliarusKAROLINA CICHA (Lenkija) | Vilnius VU botanikos sodas. Vingio skyrius, Vilnius 25.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Loading...
Perkrauti