Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

INSOMNIA. Lukiškių VI

Pn 2020-10-30 22:00 - Š 2020-10-31 04:00
Lukiškių kalėjimo kompleksas, Vilnius
31.00 - 99.00
Istorija byloja, kad šiuose koridoriuose garsai netildavo net ir naktimis. Kalėjimo tvirtovė, kurios sienos ne vienam tapo košmaru, atveria duris į dar vieną bemiegę naktį. Dvejose scenose stipriausiais šokiais baus įspūdingas Dj desantas. Šiurpai per kūną eis pasiklydus kamerų koridoriuose tarp sapno ir tikrovės. Ar pasiryši?
 
//    
 
12 Inčų Po Žeme
#SOLODISKOTEKA
Švoba
Tadas Quazar
Vaiper Vitalijus
Jaroška
Low Heights
Pinigai
Savana
 
//
 
Paroda:
Menininko Vėjo Aliuko instaliacija „Mazgas“
Simono Eismonto šviesų instaliacijos
Scenografija ir šviesų dizainas: ABLight Arvydas Buinauskas
Renginio organizatorius: Komunikacijos agentūra „Inspotlight“ ir prodiuserinė kompanija „Creative Industries“
 
//
 
Face control: pirmą kartą istorijoje į šią vietą bus sunkiau patekti vidun, nei iš čia išeiti. Kalėjimo prižiūrėtojai pasilieka teisę neįleisti nepageidaujamų asmenų be papildomo paaiškinimo.
 
Dress code: Helloween’o karnavalui ruoštis nereikia, tačiau kadangi renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, paversk jas ryškiausiu aprangos akcentu.
 
VIP bilietas: Pirmą kartą istorijoje Lukiškių kalėjimo kamera taps vieta iš kurios nenorėsi išeiti. V.I.P. bilietas tai išskirtinė galimybė patirti Insomnia, kitokiame amplua. Tardymo kamera, kuri nevienam yra tapusi košmaru, bus skirta tik TAU, užpildyta nematytomis instaliacijomis, išskirtiniais HouseBrothersDJ setais, bei netikėtumais renginio metu. Ar pasirašysi užsidaryti į kamerą, kurios sienose išlikę raižiniai ir istorija, o tamsoje vis dar girdisi kalinių riksmai?

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
INSOMNIA. Lukiškių VI Pn 2020-10-30 22:00 Lukiškių kalėjimo kompleksas, Vilnius 31.00 - 99.00
Svarbi informacija
PRIVALOMA papildoma kiekvieno lankytojo registracija čia: www.cutt.ly/qgrcKia
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~21:00
Renginio trukmė: ~7:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-18
Nuolaidos: netaikomos

VIP bilietas:
Pirmą kartą istorijoje Lukiškių kalėjimo kamera taps vieta iš kurios nenorėsi išeiti. V.I.P. bilietas tai išskirtinė galimybė patirti Insomnia, kitokiame amplua. Tardymo kamera, kuri nevienam yra tapusi košmaru, bus skirta tik TAU, užpildyta nematytomis instaliacijomis, išskirtiniais HouseBrothersDJ setais, bei netikėtumais renginio metu. Ar pasirašysi užsidaryti į kamerą, kurios sienose išlikę raižiniai ir istorija, o tamsoje vis dar girdisi kalinių riksmai?
Renginio vieta
Lukiškių kalėjimo kompleksas
Lukiškių skg. 6 Vilnius Lietuva
Organizatorius
VšĮ Kūrybinių industrijų projektai
Lvovo g. 13 – 12 Vilnius
+370 611 59862; antanas.kamenskas@gmail.com
Įmonės kodas: 305238072