Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

LEDO SKULPTŪRŲ IR ŠVIESŲ FESTIVALIS ''PASAKA''

Š 2019-02-09 10:00 - S 2019-02-10 22:00
Harmony park (www.harmonypark.lt), Vazgaikiemis
5.00 - 21.00
DIDŽIAUSIAS LEDO SKULPTŪRŲ IR ŠVIESŲ FESTIVALIS „PASAKA“
2019 m. vasario 9-10 d. | „Harmony Park“ (Vazgaikiemis, Prienų rajonas)

Sulaukęs įspūdingo populiarumo didžiausias ledo skulptūrų ir šviesų festivalis „PASAKA“ vėl stebins lankytojus originaliais ledo kūriniais bei šviesos instaliacijomis po atviru dangumi!

Šiais metais ledo festivalis keliasi į Prienų rajoną - ramybe alsuojantį „Harmony park“. Nuostabios gamtos apsuptyje geriausi ledo meistrai pademonstruos savo talentus ir čia sukurs pasakiško grožio ledo skulptūras. Parko teritoriją netikėtomis spalvomis ir formomis nušvies viena garsiausių šviesos dailininkų komanda „AB Light“.

Ledo skulptoriai iš artimojo ir tolimojo pasaulio atvyks ne tik pradžiuginti festivalio lankytojus savo darbais, bet ir varžysis dėl gražiausios ledo skulptūros titulo. Praėjusiais metais, kuriant skulptūras, buvo panaudota beveik 40 tonų ledo bei dalyvavo daugiau nei 26 meistrai, o gražiausias ledo skulptūros titulas iškeliavo į Mongoliją.

Atvykusių svečių lauks įvairios pramogos: pasivažinėjimas su rogutėmis, jodinėjimas žirgais, šaudymas iš lankų, Lietuvos atlikėjų pasirodymai bei daug kitų pramogų. Taip pat, su ledo meistrų pagalba galėsite sukurti savo ledo kūrinį, išvysite didžiules deginamas skulptūras bei profesionalių ugnies šokėjų šou. Ištroškę ar išalkę palaimą atras net keliose maitinimo zonose.

Ekskliuzyvinis festivalis „Pasaka“ organizuojamas jau antrą kartą, kuris vyks dvi dienas - vasario 9 ir 10 dienomis. Bilietus platina „Bilietai.lt“.

#ledopasaka #HarmonyPark #HandsUp #ABLight

Festivalio metu turėsite galimybę įsigyti bilietus prie įėjimo. Renginio dieną bilietai brangs.

Pirkdamas bilietą į renginį, neprieštaraujate, kad renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas, o jo nuotraukos viešinamos, žiniasklaidoje ar socialiniuose tinkluose.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/467422937121977/

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
LEDO SKULPTŪRŲ IR ŠVIESŲ FESTIVALIS ''PASAKA'' Š 2019-02-09 10:00 Harmony park (www.harmonypark.lt), Vazgaikiemis 5.00 - 21.00
Svarbi informacija
BIlietai galioja vienai pasirinktai dienai!

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 2019-02-09, 10.00 val.
Renginio trukmė: 2 dienos
Renginio kalba: lietuvių/ anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- moksleiviams, studentams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- vaikams iki 13 metų amžiaus 1 bilietui (kontrolės metu pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Renginio vieta
Vazgaikiemis, LT-59257 Vazgaikiemis Lietuva
Organizatorius
VšĮ Džiazo galerija
Pamėnkalnio g. 5-19 Vilnius