logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Masters of Calm Vasara 2021

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Jubiliejinis 10-asis MASTERS OF CALM festivalis vyks! 2021 m. rugpjūčio 13-22 d., laukiame Jūsų Auksinėje girioje (Asvejos regioninis parkas, Dubingių sav., Molėtų r.).

Vasaros atostogų festivalio patyrimai subalansuoti  šeimoms su vaikais, poroms, draugams ir tiems, kurie nuotykius mėgsta patirti vieni. Dalyvių skaičius ribotas, bilietai festivaliui artėjant kas mėnesį brangs tad ilgai nesnauskite ir bilietus įsigykite dabar!

SVARBU! Siekiant suvaldyti dalyvių srautus, organizatoriai prašo užpildyti šią ketinimo atvykti anketą ir nurodyti datas kada planuojate dalyvauti festivalyje. ANKETĄ PILDYKITE PASPAUDĘ ŠIĄ NUORODĄ: https://forms.gle/DkimmSRZqdRonpuBA

Maloniai kviečiame Jus susipažinti su FESTIVALIO TAISYKLĖMIS: http://mastersofcalm.lt/wp-content/uploads/2021/08/MoC-taisykles-LT.pdf

 

Ramybės meistrų organizuojamas MASTERS OF CALM yra būdas susikurti sau autentišką ir pilnavertę atostogų patirtį Lietuvoje. Laukiame, jei norisi patogiai stovyklauti, pailsėti gamtoje, sustoti, pasisemti vidinės ramybės, skirti laiko sau ir tam, kas gyvenime svarbiausia ryšio kūrimui.

Į festivalį kviečiame atvažiuoti 3, 5 arba visoms 10-ai dienų, o gal po šiokiadienio pabėgti į girią dviems festivalio savaitgaliams! Festivalio programa: https://mastersofcalm.lt/programa-2021/

 

Kas sudaro bilieto kainą?

Į bilietą įskaičiuotas: 

·         sotus vegetariškas ir veganiškas maitinimas 3 kartus per dieną; 

·         paskaitos, seminarai, kultūrinė pramoginė-patyriminė vakaro programa; 

·         nemokama vieta tavo palapinei ir automobiliui.  

Vaikams iki 3 m. (imtinai) festivalis nemokamas. Vaikams iki 15 m. (imtinai) - 50% (tikrindami bilietus prašysime pateikti amžių įrodantį dokumentą).

Norite nakvoti ne palapinėje? Visi Auksinės girios nameliai rezervuoti, bet susisiekite el. p. info@auksinegiria.lt nukreipsime Jus į netoliese įsikūrusias partnerių sodybas.

 

Kam festivalyje reikės kišenpinigių? Visiems, kurie mėgsta save palepinti kavinukės skanėstais ir gaiviais gėrimais, patyrusių specialistų asmeninėms konsultacijomis, masažais ir SPA procedūroms, pirtimis, mielais dalykais, kuriuos paprastai galima rasti festivalio turgelyje bei kitomis papildomomis laisvalaikio pramogomis.

Festivalis blaivus ir sąmoningas, tad vyrauja draugiška ir bendruomeniška atmosfera kurioje tiesiog gera būti.

 

Kaip viskas vyksta? Va taip https://www.youtube.com/watch?v=I6TQy1DUukM

 

Daugiau informacijos: www.mastersofcalm.lt, festivalio naujienas sekite festivalio Facebook ir Instagram.

Turite klausimų? Susisiekite el. p. info@mastersofcalm.lt arba telefonu +370 604 32131.

 

SVARBU! Šio renginio informacija prieš tai buvo atnaujinta 2020-06-26 ir 2021-02-12, o pats renginys, dėl karantino ribojimų, buvo perkeltas iš 2020 metų vasaros. Bilietai galios tie patys, jums papildomai jokių procedūrų atlikti nereikia. Organizatorių žinutė festivalio dalyviams įsigijusiems bilietus į Masters of calm 2019 m. ir ankstesne data: https://youtu.be/ykcOKWyhJvU

Labai tikimės, kad datos pasikeitimas jums nesutrukdys atvažiuoti į jubiliejinę MASTERS OF CALM šventę į kurią sudėjome geriausią visų praėjusių festivalių patirtį ir praturtinę ją nauju požiūriu, naujomis veiklomis ir kryptimis.

Jei Jums netinka nauja renginio data – rašykite info@mastersofcalm.lt iki 2021 m. vasario 28 d., ir mes pasirūpinsime tolimesne eiga.  

Lauksime Jūsų kaip šventės!

Viktorija ir MASTERS OF CALM komanda

Festivalio renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti