logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Nauja data) Masters of Calm Vasara 2021

Pn 2021-08-13 15:00 - S 2021-08-22 15:00
Auksinė giria
71.00 - 311.00

ATNAUJINTA 2021-02-12

Renginys perkeliamas į 2021 m. rugpjūčio 13-22 d. Daugiau informacijos dėl renginio perkėlimo: https://youtu.be/ykcOKWyhJvU

Labai tikimės, kad šis pasikeitimas jums nesutrukdys atvažiuoti į jubiliejinę šventę. Mes jai ruošiamės jau dabar, sudėję geriausią visų praėjusių festivalių patirtį ir praturtinę ją nauju požiūriu, naujomis veiklomis ir kryptimis.

Jei Jums netinka nauja renginio data – rašykite info@mastersofcalm.lt iki 2021 m  vasario 28 d. , ir mes pasirūpinsime tolimesne eiga.  

Mes labai pasiilgome jūsų šurmulio girioje,

Viktorija ir Masters of Calm komanda

 

ATNAUJINTA 2020-06-26

Informuojame, kad festivalis Masters of Calm Vasara 2020 perkeliamas į 2021 metų liepos 16 - 25.

Jūsų įsigyti bilietai galios į perkeltą renginį atskirai kreiptis dėl jų keitimo nereikia. Visiems festivalio gerbėjams rekomenduojame bilietus pasilikti, nes artėjant renginiui bilietai brangs!

Jei kitų metų data jums nėra tinkama, kviečiame savo kuponą išnaudoti šią vasarą vykstančiame Masters of Calm miestelyje, kuris bus atviras net 34 dienas (liepos 14 - rugpjūčio 2 bei rugpjūčio 17-30 dienomis). Daugiau informacijos: https://mastersofcalm.lt/moc-miestelis/ arba telefonu 864416161.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymu dėl kompensavimo dėl  COVID-19 pandemijos metu atšauktus renginius, pirkėjai, kuriems netinka nauja renginio data, per 60 kalendorinių dienų (nuo birželio 26 iki rugpjūčio 24 d. imtinai) gali kreiptis dėl kompensacijos už įsigytus bilietus.

 Kompensavimo būdai:

1.       Pirkėjams sutikus, bus suteiktas kuponas, kurį galės panaudoti per 12 mėnesių, atsiskaitant už kitus to paties organizatoriaus renginius. Nepanaudojus kupono, pirkėjas per 14 dienų turės teisę kreiptis į info@bilietai.lt dėl pinigų grąžinimo. Norint iškeisti bilietą į kuponą, prašome el. paštu info@bilietai.lt atsiųsti sutikimą laisva forma, taip pat nurodyti keičiamo bilieto ID numerį,  brūkšninį kodą bei užsakymo nr. Kuponas bus atsiųstas per 30 d.d. nuo prašymo pateikimo.

2.       Pirkėjams nesutikus iškeisti bilieto į kuponą, privaloma el. paštu info@bilietai.lt atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo prašymą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766. Grąžinimai bus atlikti per 14 d. nuo vėlesnės renginio datos.

Kompensavimo vartotojams už neįvykusius renginius schema

 
 
Sąmoningas vasaros festivalis įspūdingoje Lietuvos gamtoje su Masters of Calm.  Patyrimai subalansuoti šeimoms, poroms, draugams ir tiems, kurie nuotykius mėgsta patirti vieni.

Masters of Calm yra būdas susikurti sau autentišką ir pilnavertę atostogų patirtį Lietuvoje. Patogiai pailsėti gamtoje, sustoti, pasisemti vidinės ramybės, skirti laiko sau ir tam, kas gyvenime yra svarbiausia.

Mūsų tikslas yra sukurti žaismingą ir lengvą aplinką savęs pažinimo kelionei ir sveikam bei aktyviam poilsiui. Tikime, kad geriausiai žmogus pailsi tuomet, kai grįžta namo su įkvėpimu įgautas patirtis panaudoja pokyčiams, kurie veda išsvajoto gyvenimo link. Ten, kur daugiau džiaugsmo, lengvumo ir mažiau streso bei nuovargio.

Į festivalį galima atvažiuoti  3, 5 arba visoms 11-ai dienų bei mėgautis nerūpestinga gamtos ramybe ir nekasdieniška rutina, kuri pilna nuotykių ir atradimų!

FESTIVALIO PROGRAMA:

- 240 paskaitų bei praktinių seminarų apie kūno sveikatą, žmogaus psichologiją, santykius, vaikų auklėjimą, sveiką mitybą, įpročius, tikslus, finansų planavimą ir kt.
- 70 profesionalių lektorių, mokytojų iš Lietuvos ir užsienio: Airija, Balis, JAV, Rusija, Vokietija, Portugalija ir kt.
- rytinių mankštų įvairovė: skirtingos jogos rūšys, pilates, kalanetika, aktyvi mankšta ir kt.
- įvairios meditacijų technikos;
- kūrybinės bei amatų dirbtuvės;
- vakariniai koncertai ir spektakliai;
- laužo programa su gitaromis, poezija ir istorijomis;
- naktiniai ir dienos žygiai;
- lauko pramogos;
- pirtys, masažų slėnis ir asmeninių saviugdos konsultacijų įvairovė;
- jaukios poilsio erdvės, kavinukė, biblioteka, hamakų giraitė;
- turgelis;
- Holi spalvų šventė.

KAS ĮEINA Į BILIETĄ?
Į bilietą yra įskaičiuota galimybė dalyvauti paskaitose, rytinėse mankštose bei meditacijose, kultūrinėje programoje. O taip pat sotus vegetariškas ir veganiškas maitinimas tris kartus per dieną, vieta palapinei ir automobiliui bei festivalio pramogos.

*Į bilieto kainą neįskaičiuota: kavinukės skanėstai ir gėrimai, asmeninės konsultacijos, masažai, pirtys.

KOMFORTAS GAMTOJE
Masters of Calm rūpinasi, kad atostogos gamtoje būtų smagios ir patogios tiek patyrusiems iškylautojams, tiek stovyklaujantiems pirmą kartą:
- paruošta palapinių miestelio erdvė bei vieta nameliams ant ratų;
- įrengti ŠILTI LAUKO DUŠAI su vaizdu į pušų viršūnes;
- sukonstruota patogi indaplovė ir džiovyklė. Festivalyje, kaip namie, valgome iš tikrų, ne plastikinių indų;
- nuolatinė tualetų švara!
- poilsis gamtoje BE UODŲ!

DRAUGIŠKA ŠEIMOMS APLINKA
Masters of Calm - kokybiškos vasaros atostogos visai šeimai. Festivalyje nėra keiksmažodžiu ar svaigalų, o žmonės yra nusiteikę draugiškam ir nuoširdžiam bendravimui, todėl vaikai mato gražios ir darnios visuomenės pavyzdį.
Kol tėveliai semiasi žinių seminaruose ar mėgaujasi masažais, jų vaikais rūpinasi geriausi savo srities profesionalai. Esame įkūrę vaikų erdvę paremtą lauko darželio bei patirtinio ugdymo principais, todėl įvairaus amžiaus vaikų laukia daugybė kūrybiškų ir įdomių pramogų.

VIETA: Auksinė giria, Asvejos regioninis parkas, Molėtų r.

Daugiau informacijos: www.mastersofcalm.lt arba sekite mus FB ir Instagram.

Turite klausimų?: info@mastersofcalm.lt arba telefonu +370 691 43500

https://www.youtube.com/watch?v=AXUv90O8Hxc&t=45s

Vaikams iki 3 metų festivalis yra nemokamas.

Artėjant festivaliui bilietai brangs!
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
(Nauja data) Masters of Calm Vasara 2021 Pn 2021-08-13 15:00 Auksinė giria 71.00 - 311.00
Svarbi informacija
Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~10 dienų
Renginio kalba: lietuvių, anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 3 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: -50% vaikams iki 15 metų (kontrolės metu pateikti amžių įrodantį dokumetą)

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Atkreipiame dėmesį, kad prieš įsigydami bilietus, įvertintumėte esamą situaciją dėl COVID-19 Lietuvos Respublikos Vyriausybės renginiams ir jų dalyviams taikomų apribojimų. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Renginiui neįvykus ar jį nukėlus, renginio organizatorius, o ne bilietų platintojas prisiima atsakomybę už pinigų už įsigytus bilietus grąžinimą.
Renginio vieta
Auksinė giria
Auksinė giria, Molėtų rajonas Lietuva
Organizatorius
UAB Sėkmės Respublika
Plytinės g. 37 Vilnius
+37069143500 / info@mastersofcalm.lt
Įmonės kodas: 304118892
PVM kodas LT100010625011