Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Radistai Village 2017

Pn 2017-07-21 15:00 - S 2017-07-23 15:00
Obuolių sala, Utena
5.00 - 229.00
APIE FESTIVALĮ „RADISTAI VILLAGE“

Tradicinė dvi dienas ir dvi naktis vykstanti muzikos, juoko ir pramogų fiesta „Radistai Village“ yra didžiausias ir svarbiausias elektroninės muzikos festivalis Lietuvoje. Jau keletą metų iš eilės į radistų Jono Nainio ir Rolando Mackevičiaus rengiamą festivalį visi bilietai būna išpirkti likus kelioms savaitėms iki jo pradžios. Kaip jau įprasta, kiekvienais metais liepos pabaigoje, „Radistai Village“ okupuoja įspūdingo grožio Obuolių salą Molėtuose.

2015 m. vykęs radistų festivalis sulaukė neregėto dalyvių dėmesio. Susidomėjimas renginiu viršijo visus lūkesčius. Tai patvirtino ir kompanija „Google“, paskelbusi metinius paieškų ir vaizdo klipų peržiūrų svetainėje „Youtube“ rezultatus: populiariausių renginių lietuvių paieškų sąraše „Radistai Village ‘15“ užėmė aukštą 5 vietą.

„Radistai Village ‘15“ filmas: http://bit.ly/1TAPoDL

2016 m. vykusi fiesta tiesiog pribloškė išskirtine pagrindine scena, pramogomis ir puikiais pasirodymais, kuriuos surengė per 40 garsiausių muzikos atlikėjų ir grupių iš viso pasaulio ir Lietuvos. Trijose festivalio scenose buvo sumontuotos įspūdingos dekoracijos, didžiuliai ekranai ir galingi lazeriai, pati moderniausia įgarsinimo ir apšvietimo technika, spec. efektai. Lankytojų laukė begalė pramogų ir gera nuotaika. Organizatorių manymu, šis renginys tapo vienu iš geriausių festivalio istorijoje.

Festivalio „Radistai Village ‘16“ filmas: http://bit.ly/2mSUYox

Jau žinoma, kad 2017 m. elektroninės muzikos festivalis „Radistai Village ’17“ vyks priešpaskutinį liepos savaitgalį. Radistai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius kvies šėlti dvi dienas ir dvi naktis: festivalis Obuolių saloje griaudės liepos 21 – 22 dienomis.

Blietus į festivalį „Radistai Village ‘17“ galima įsigyti visose BILIETAI.LT kasose ir internetu: www.bilietai.lt.

Daugiau informacijos bus paskelbta netrukus!

Festivalį „Radistai Village“ kartu su radistais rengia didžiausias Baltijos šalių koncertų organizatorius „Live Nation Lietuva“.

#feelthepx

APIE RADISTAI DJ‘S

Geriausiu DJ’ų duetu tituluojamais „Radistai DJ‘s“ yra tikrieji elektroninės muzikos vėliavnešiai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius. Jau 9-erius metus jie veda populiarias radijo ir TV laidas, rengia įspūdingus festivalius, šou ir pasirodymus, kurie per metus sutraukia daugiau nei 20 000 žiūrovų.

„Radistai DJ‘s“ oficialiame „YouTube“ kanale pastoviai fiksuojami rekordiniiai peržiūrų skaičius: 2011 m. veiklą pradėjęs kanalas pernai buvo žiūrėtas daugiau nei 5 mln. kartų, o per visą laikotarpį – beveik 20 mln. Didžiulę sekėjų armiją radistai turi ir socialiniuose tinkluose: „Facebook“ – 240 tūkst., „Instagram“ – 150 tūkst., „YouTube“ – 20 mln. peržiūrų.

2016 m. buvo išleistas antrasis didžiulės sėkmės sulaukęs „Radistai DJ‘s“ albumas „On Road“, kurį  radistai įrašė su grupės „Freaks On Floor“ lyderiu Justinu Jaručiu, etatinis Lietuvos atstovu „Eurovizijoje“ Donatu „Donny Montell“ Montvydu, vokiečių grupės „SONO“ dainininku Lennartu Solomonu, legendinio „RyRalio DJs“ hito „Sultry Blue“ balsu iš San Francisko Nica Brooke, žabiškai išpopuliarėjusiu „Daddy Was A Milkman“ ir kitais.

„OnRoad“ vaizdo klipas: http://bit.ly/2fbln1q

Tais pačiais metais J.Nainys ir R.Mackevičius pristatė naują projektą – vienos dienos festivalį Trakų pilyje „Radistai Castle“. Kasmet planuojamo rengti projekto startas pralenkė lūkesčius – buvo išpirkti visi bilietai.

„Radistai Castle‘16“ vaizdo klipas: http://bit.ly/2aOdwTl

Kiekvienų metų pabaigoje, didžiausioje šalyje „Žalgirio“ arenoje Kaune tradiciškai vyksta didžiausias elektroninės muzikos šou uždaroje erdvėje – „Radistai Future Arena Show“. Pernai į šį renginį buvo išpirkti visi bilietai.

„Radistai Future Arena Show“ filmas: http://bit.ly/2hKeen1

Be to, „Radistai DJ‘s“ kiekvieną savaitgalį rengia pasirodymus didžiuosiuose naktiniuose klubuose („Exit“ ir kituose). Per metus surengiama per 100 pasirodymų.

2017 m. vykusioje muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ ceremonijoje „Radistai DJ‘s“ buvo pristatyti apdovanojimui „Metų elektronika“ nominacijoje.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Radistai Village 2017 Pn 2017-07-21 15:00 Obuolių sala, Utena 5.00 - 229.00
Svarbi informacija

BILIETAI BRANGS !

BILIETAI:

VIP Zona (2 dienų bilietas, kempingas neįskaičiuotas)
- atskiras įėjimas
- pakyla su tiesioginiu vaizdu į sceną
- atskiras baras

VIP palapinė 2-iems asmenims - į kainą įskaičiuota :
- dvivietė palapinė
- 2 miegmaišiai
- 2 dviejų dienų VIP festivalio bilietai
- kempingo mokestis 2 žmonėms
- parkingas 1 automobiliui

VIP palapinė 4-iems asmenims - į kainą įskaičiuota :
- keturvietė palapinė
- 4 miegmaišiai
- 4 dviejų dienų VIP festivalio bilietai
- kempingo mokestis 4 žmonėms
- parkingas 2 automobiliams

Vienos dienos bilietai:
2017.07.21 15:00 - 2017.07.22 03:00 (Penktadienio bilietas)
2017.07.22 12:00 - 2017.07.23 15:00 (Šeštadienio bilietas)

Kempingo bilietas:
kempingo bilietas (bilietas į renginį neįskaičiuotas) Mokestis taikomas 1 asmeniui!

Vieta automobiliniam nameliui (6-iems asmenims):
Bilietas į renginį neįskaičiuotas.

Vieta automobiliui:
Bilietas į renginį neįskaičiuotas.
 

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: simonas@bilietupasaulis.lt.

Durys atidaromos: ~15:00
Renginio trukmė: ~2 dienos
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Organizatorius: Live Nation Lietuva ir Radistai DJ's
Nuolaidos: Bilietai brangs!

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Salos g. 3, Žalvariai Utena Lietuva