Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

ROKO OPERA ''PRIESAIKA''

S 2018-09-23 17:00
Bistrampolio dvaras, Panevėžys
12.00 - 15.00
Roko opera „Priesaika“

Atlikėjai: patriotinio roko grupė THUNDERTALE
SANDRA LEBRIKAITĖ (sopranas)
LIUDAS MIKALAUSKAS (bosas)
EGIDIJUS BAVIKINAS (tenoras)
Kūrybinė grupė: kompozitoriai LAURYNAS BAŠKYS, JONAS CHOCKEVIČIUS
Libreto autoriai GEDIMINAS JANKUS, NERIJUS PETROKAS
Režisierius NERIJUS PETROKAS
Mokytojas, studentas, kunigas ir ryšininkė. Ar šie žmonės gali pakeisti šalies likimą?
Kaip jų duota priesaika kovoti dėl Lietuvos laisvės pakeitė jų pačių gyvenimus? Apie tai pasakoja tikrais auto biografiniais faktais paremta roko opera „Priesaika”.
Kūrybines pajėgas suvieniję roko muzikantai bei garsūs operos solistai įkūnys personažus, leisiančius geriau pažinti partizanus. Jų jausmai, išgyvenimai, išsiliejantys užburiančioje muzikoje, palies kiekvieno lietuvio širdį bei dar kartą primins kiek kainavo mūsų visų laisvė...
Mažos formos meniniais kūriniais buvo ne kartą bandoma aktualizuoti Lietuvai ypač skaudų istorinį laikotarpį. Neretai tai tapdavo svarbia profesionalų ir mėgėjų meno atlikėjų savirealizacijos medžiaga, tačiau rezistencinių kovų įprasminimas stambios formos muzikiniame kūrinyje vyks pirmą kartą. Pagrindinius roko operos personažus kurs: akademinio dainavimo profesionalai, Kauno valstybinio muzikinio teatro ir LNOBT solistai: Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas; roko muzikos atlikėjai: Laurynas Baškys ir Jonas Chockevičius (jie taip pat ir dainų autoriai). Muzikinės dalies kūrėjai – patriotinio roko grupė „Thundertale“ specializuojasi rezistencinės ir tautinės muzikinės medžiagos panaudojimu savo kūryboje. Šiam projektui specialiai sukurta originali muzika ir dainos, kurios bus atliekamos gyvai, pritariant roko grupei. Libreto autorius – 1991 m. LR Seimo gynėjas, Savanoris, teatro kritikas ir eseistas, daugelio istorinių pjesių ir apsakymų, recenzijų autorius – Gediminas Jankus. Libretas kuriamas remiantis realiai gyvenusių ir už Lietuvos laisvę partizanų gretose kritusių asmenybių biografijomis. Pastatyminei daliai vadovaus itin didelę patirtį turintis režisierius Nerijus Petrokas.

Renginio nuoroda: http://www.bistrampolis.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ROKO OPERA ''PRIESAIKA'' S 2018-09-23 17:00 Bistrampolio dvaras, Panevėžys 12.00 - 15.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~16:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Bistrampolio g. 1, Kučių km. Panevėžys Lietuva
Organizatorius
VŠĮ BISTRAMPOLIO DVARAS
VŠĮ BISTRAMPOLIO DVARAS
Bistrampolio g. 1, Kučių k. Panevėžys
Ta pati renginio vieta