logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

ŠEIMOS BILIETAS (vienos dienos) / FAMILY TICKET (valid for one day)

Pn 2023-10-20 10:00 - S 2023-10-22 18:00
LITEXPO, Vilnius

COMIC CON BALTICS 2023

Superherojų pamėgtas „Comic Con Baltics“ Vilniuje sugrįžta jau penktąjį kartą su dar daugiau staigmenų ir 2023 m. spalio 20-22 d. kviečia pasinerti į nepamirštamų įspūdžių savaitgalį.

 

- Naujos, anksčiau nematytos erdvės, įspūdingos filmų ir serialų dekoracijos;

-Pasaulinio ir lietuviško kino kūrėjų bei aktorių diskusijos, nukeliančios į filmavimo aikšteles;

- Inovatyviausi technologijų sprendimai kompiuterinių žaidimų erdvėje, dar neišbandytos pramogos;

- E-sporto turnyrai;

- Įtraukiančios interaktyvios veiklos šeimų erdvėje;

-Prekybininkų zona.

 

Visa tai ir dar daugiau galėsite išvysti po vienu didžiausios Lietuvoje parodų erdvės LITEXPO stogu.

Nori paspausti ranką ar užduoti klausimą mylimiausiam aktoriui? Tavo autografų kolekcijai trūksta dar vieno komiksų kūrėjo ar aktoriaus parašo? O gal Tavo svajonė sužaisti mėgstamiausio kompiuterinio žaidimo mačą su žinomiausiomis Lietuvos pramogų pasaulio asmenybėmis? „Comic Con Baltics“ gali paversti Tavo svajones realybe!

Ir tai tik maža dalis to, ką gali nuveikti unikaliame, didžiausiame Baltijos šalyse populiariosios kultūros renginyje.

“Comic Con Baltics” – tai ne tik renginys, tai – potyris!

2022-ųjų metų Comic Con Baltics akimirkas galite pamatyti ČIA

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

BILIETAI

- MOKYKLOS DIENOS (PENKTADIENIO) BILIETAS: Bilietas galioja tik penktadienį. Edukacija mokiniams, išskirtiniai pranešimai, diskusijos moksleiviams aktualiomis temomis, kompiuteriniai žaidimai, turnyrai bei dar daug kitų veiklų anglų kalba.

- ŠEŠTADIENIO BILIETAS (vienos dienos): Visos dienos nuotykis, kurį gali patirti šeštadienį. Susitikimai su aktoriais, diskusijos, filmų ir kompiuterinių žaidimų įkvėpti Cosplay pasirodymai, turnyrai, įvairiausi suvenyrai ir dar daugiau.

- SEKMADIENIO BILIETAS (vienos dienos): Negali atvykti šeštadienį? O gal nespėjai visko patirti per vieną dieną? Šis bilietas leis Tau dar kartą, o gal iš naujo patirti visas renginio akimirkas sekmadienį.

- SAVAITGALIO BILIETAS (galioja penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį): Kaip ir vienos dienos bilietas tik trigubai daugiau pramogų. Šis bilietas galioja visas tris renginio dienas – būsi tikras, kad nieko nepraleisi.

- ŠEIMOS BILIETAS (vienos dienos): Bilietas galios vieną pasirinktą dieną 2 suaugusiems ir 2 vaikams (iki 16 m.). Vaikai iki 6 metų į renginį patenka nemokamai.

- SUPERHEROJAUS BILIETAS (galioja penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį): su šiuo bilietu galėsi ne tik visas tris dienas pasinerti į nepakartojamą popkultūros pasaulį, bet ir garantuotas atskiras įėjimas į renginį be jokių eilių, oficialūs „Comic Con Baltics“ marškinėliai, pasirinkto aktoriaus autografas bei nuotrauka su pasirinktu aktoriumi.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

BENDRAUKIME!

Jei turite klausimų, idėjų ar tiesiog norite pasidalinti įdomiomis populiariosios kultūros naujienomis, nedvejokite mums rašyti el. paštu: info@ccbaltics.com

**Visi svečiai yra be galo užimtos asmenybės ir dėl tam tikrų su darbu susijusių įsipareigojimų gali atšaukti savo pasirodymą renginyje. Dėl svečių pasirodymo atšaukimo organizatoriai neatsako ir pinigų už bilietą negrąžina.

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
ŠEIMOS BILIETAS (vienos dienos) / FAMILY TICKET (valid for one day) Pn 2023-10-20 10:00 LITEXPO, Vilnius 54.00
Renginys ŠEIMOS BILIETAS (vienos dienos) / FAMILY TICKET (valid for one day)
Data / Laikas Pn 2023-10-20 10:00
Renginio vieta LITEXPO, Vilnius
Kaina 54.00
Svarbi informacija
ŠEIMOS BILIETAS (vienos dienos): Bilietas galios vieną pasirinktą dieną 2 suaugusiems ir 2 vaikams (iki 16 m.). Vaikai iki 6 metų į renginį patenka nemokamai.
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
 
2022-ųjų metų Comic Con Baltics akimirkas galite pamatyti ČIA


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Organizatorius
Kultūringai, VšĮ
A. Goštauto g. 8, Vilnius
info@ccbaltics.com / +37062012102
Įmonės kodas: 304114538
Renginys ŠEIMOS BILIETAS (vienos dienos) / FAMILY TICKET (valid for one day)
Data / Laikas Pn 2023-10-20 10:00
Renginio vieta LITEXPO, Vilnius
Kaina 54.00
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą MOKYKLOS DIENOS (PENKTADIENIO) BILIETAS / SCHOOL DAY (FRIDAY) TICKET PopuliarusPopuliarusMOKYKLOS DIENOS (PENKTADIENIO) BILIETAS / SCHOOL DAY (FRIDAY) TICKET LITEXPO, Vilnius
Pirkti bilietą SAVAITGALIO BILIETAS (visų dienų) / 3 DAY PASS PopuliarusPopuliarusSAVAITGALIO BILIETAS (visų dienų) / 3 DAY PASS - LITEXPO, Vilnius
Pirkti bilietą ŠEŠTADIENIO BILIETAS (vienos dienos) / SATURDAY TICKET (valid for one day) PopuliarusPopuliarusŠEŠTADIENIO BILIETAS (vienos dienos) / SATURDAY TICKET (valid for one day) LITEXPO, Vilnius
Pirkti bilietą SEKMADIENIO BILIETAS (vienos dienos) / SUNDAY TICKET (valid for one day) PopuliarusPopuliarusSEKMADIENIO BILIETAS (vienos dienos) / SUNDAY TICKET (valid for one day) LITEXPO, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti