logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Tarptautinis mažųjų šokėjų festivalis-konkursas ''Šokime kartu - ''Junga'', aš ir tu''

Š 2024-03-02 12:00
Palangos koncertų salė, Palanga

Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras
2024 M. KOVO 2 D. 12 VAL.
Palangos koncertų salė, Vytauto g.
43
TARPTAUTINIS MAŽŲJŲ ŠOKĖJŲ FESTIVALIS - KONKURSAS
„ŠOKIME KARTU - „JUNGA“, AŠ IR TU“ 

Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro vaikų šokių studija „Junga“ švenčianti savo 75-ąjį kūrybinės veiklos jubiliejų kviečia į pirmą kartą organizuojamą tarptautinį mažųjų šokėjų festivalį-konkursą „Šokime kartu – „Junga“, aš ir tu“, kuris vyks Palangos koncertų salėje. Dalyviai – šalies ir užsienio įvairių šokių stilių ikimokyklinių, pradinio ugdymo, progimnazijų, meno mokyklų, neformaliojo vaikų švietimo įstaigų šokių kolektyvai, grupės, studijos. Dalyvių amžius nuo 5 iki 12 metų.

Susipažinti su tarptautinio mažųjų šokėjų festivalio-konkurso „Šokime kartu – „Junga“, aš ir tu“ nuostatais galite www.kkljc.lt.

Festivalio-konkurso dalyviams bei žiūrovams vaikų šokių studijos „Junga“, dovana – teatralizuotas šokio spektaklis „Mėlynoji planeta – Žemė“.

Tai integruotas Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centro šokio, muzikos, teatro ir dailės mokinių ir mokytojų projektas „Aš esu gamtos dalis“, kurio premjera įvyko 2023 m. spalio 29 d. Klimato kaitos savaitei paminėti. Šokio spektaklyje pasirodys ne tik vaikų šokių studijos „Junga“ (neformaliojo vaikų švietimo (šokis) mokytojai llona Stankevičienė, Audronė Bastytė-Ignatvičė, Eglė Kiškiūnienė) šokėjai, bet ir dainos studijos „Keberiokšt“ (neformaliojo vaikų švietimo (muzika) mokytoja Regina Vindžigalskienė) dainininkai, šokio spektaklyje  Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos teatro klasės mokiniai (teatro mokytojas Karolis Makauskas) kurs performansą, videografijos autoriai koncertmeisteris Romualdas Kalvėnas, IT specialistas Algirdas Zigmantas.

Kviečiame ne tik dalyvauti ir varžytis šokių festivalyje-konkurse, bet ir pasižiūrėti vaizdingą 45 min. trukmės šou spektaklį - „Mėlynoji planeta – Žemė“ – čia vyraus dvi galingos kuriančios jėgos - gamta ir žmogus.
 

 Bilietų įsigijimas internetu www.bilietai.lt

Renginio nuoroda: http://www.kkljc.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Tarptautinis mažųjų šokėjų festivalis-konkursas ''Šokime kartu - ''Junga'', aš ir tu'' Š 2024-03-02 12:00 Palangos koncertų salė, Palanga 6.60
Renginys Tarptautinis mažųjų šokėjų festivalis-konkursas ''Šokime kartu - ''Junga'', aš ir tu''
Data / Laikas Š 2024-03-02 12:00
Renginio vieta Palangos koncertų salė, Palanga
Kaina 6.60
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~11:00
Renginio trukmė: ~3:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių, anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43 Palanga Lietuva
Organizatorius
Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras
Puodžių g. 1, Klaipėda
info@kkljc.lt / 846410972
Įmonės kodas: 190455340
PVM kodas ND
Renginys Tarptautinis mažųjų šokėjų festivalis-konkursas ''Šokime kartu - ''Junga'', aš ir tu''
Data / Laikas Š 2024-03-02 12:00
Renginio vieta Palangos koncertų salė, Palanga
Kaina 6.60
Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą ADRIANO CELENTANO TRIBUTE SHOW (Palanga) PopuliarusPopuliarusADRIANO CELENTANO TRIBUTE SHOW (Palanga) Palangos koncertų salė, Palanga
Pirkti bilietą Dirty Dancing in Concert | Palanga Dirty Dancing in Concert | Palanga Palangos koncertų salė, Palanga
Pirkti bilietą Angelou Piano Special. Palanga Angelou Piano Special. Palanga Palangos koncertų salė, Palanga
Pirkti bilietą Il Senso VASAROS VĖJAS, su orkestru | Palanga Il Senso VASAROS VĖJAS, su orkestru | Palanga Palangos koncertų salė, Palanga
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti