Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Vakarienė ''PrisiMENU''

Š 2019-09-21 19:00
Nacionalinė dailės galerija, Vilnius
66.00

Rugsėjo 21 d. pirmą kartą įvyksiantis literatūros festivalis Open Books“ (liet. „Atviros knygos“) pakvies ne tik susipažinti su atrinktais, naujausias knygas išleidusiais autoriais, bet ir surengs unikalaus formato gurmanišką vakarienę „prisiMENU“, kurioje bus patiektas ne tik maisto, bet ir literatūros pokalbių meniu.

Didžiausia vakarienės intriga ta, jog iki pat atėjimo nebus žinoma, su kuo teks sėdėti prie vieno stalo, tačiau bet kuriam tikrai pasiseks, nes paklius į kompaniją su vienu iš vakarienės pokalbių gidų: Algirdu Kaušpėdu, Aidu Puklevičium, Dovile Filmanavičiūte, Eva Tombak, Linu Kojala, Valdu Papieviu, Erika Umbrasaite, Algirdu Kumža arba Ignu Staškevičiumi.

Vakarienė, kaip papildomas festivalio renginys, vyks Nacionalinės dailės galerijos erdvėse įsikūrusiame restorane „The Gallery“.

Į ją šventiškai ir literatūriškai nusiteikę inteligentai rinksis nežinodami, kas bus jo vakarienės ir pokalbių kompanija:

Vakarienės eiga:

Literatūrinė vakarienė prisiMENUprasidės 19.00 val. su taure putojančio vyno.

Susirinkusieji bus pakviesti išsitraukti burtus, prie kurio pokalbių gido stalo įsikurs. Prie vieno stalo, kaip numatoma, literatūrinėmis temomis bus bendraujama šešiese.

Vyks vakarienės bei pokalbių meniu pristatymas.Vakarienės metu jūsų lauks 6 degustaciniai patiekalai ir gėrimai, parengti specialiai šiam vakarui.

 

Vakarienės data: rugsėjo 21 d., šeštadienis

Vakarienės vieta: restoranas "The Gallery", įsikūręs Nacionalinėje dailės galerijoje.

Vakarienės trukmė: 2 val.

Vakarienės kaina: 65 Eur.

Vakarienės apranga: smart casual

Vietų kiekis: 50

 

Visiems, įsigijusiems bilietą į vakarienę, taikoma 50% nuolaida festivalio bilietui. Norint pasinaudoti nuolaida festivalio bilietui į nuolaidos laukelį įveskite vakarienės bilieto ID numerį.

Renginio nuoroda: http://www.openbooks.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Vakarienė ''PrisiMENU'' Š 2019-09-21 19:00 Nacionalinė dailės galerija, Vilnius 66.00
Svarbi informacija
Visiems, įsigijusiems bilietą į vakarienę, taikoma 50% nuolaida festivalio bilietui. Norint pasinaudoti nuolaida festivalio bilietui į nuolaidos laukelį įveskite vakarienės bilieto ID numerį.

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Nacionalinė dailės galerija
Konstitucijos pr. 22 Vilnius Lietuva
Organizatorius
VšĮ ''Open books''
Odminų g. 8 Vilnius
+37060857673 / ieva@openbooks.lt
Įmonės kodas: 305186608
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Literatūros festivalis OPEN BOOKS Literatūros festivalis OPEN BOOKS Nacionalinė dailės galerija, Vilnius 5.20 - 15.00
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!