logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

VYRŲ EROTINIS ŠOU MEN'S MALE EMPIRE NIGHT OUT SHOW, MAGIC TOUCH TOUR 2023

Š 2023-04-01 20:00
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

„MEN‘S: Male empire night“ pristato – Las Vegaso stiliaus erotinis vyrų šou Lietuvoje!

 

Jūsų laukia net du karšti vakarai - Vilniuje, pramogų salėje „Vakaris“ kovo 31 d. ir Kauno „Oazėje“ balandžio 1 d. - su vienais populiariausių Europos vyrų erotinio šokio atstovų.

„MEN$: Male empire night“ („Vyrų imperijos naktis“) – tai Las Vegaso stiliaus vyriškų šou kompanija su karštais ir profesionaliais Europos šokėjais, siūlanti aukščiausios kokybės programas brandžioms moterims (+18). Jos atsiradimą sąlygojo kolektyvo vadovo ir lyderio ilgametis darbas ir patirtis, koncertuojant su legendiniais „Chippendales“ vyrukais Amerikoje ir Kanadoje.

Pasirodymų metu kolektyvo nariai nesidrovėdami demonstruoja treniruotus „plieninius“ pilvo raumenis bei viliojančius ir seksualius judesius. Jų žavesys, pašaipus humoras ir „blogo berniuko“ stilius įkaitina bet kurią moterišką auditoriją. Kiekvienas grupės narys turi unikalų stilių, atitinkantį net įmantriausias moterų fantazijas. Jei tikitės tiesiog paprasto striptizo, jo čia nerasite. „MEN$: Male empire night“ parengė karščiausią programą, kad užkariautų moterų širdis tikrais Las Vegaso stiliaus pasirodymų privalumais.

„Vyrų imperijos naktis“ siūlo būtent tai, ką žada jų pavadinimas: profesionalų ir jausmingą šou, kuriame persipina vyriško kūno jėga ir charizmatiškos asmenybės, žinančios, kaip priversti moteris išprotėti dėl geidulio.

Atsikvėpk nuo kasdienių rūpesčių ir pasinerk į 2,5 valandos trukmės aistringą treniruotų kūnų, subtilios choreografijos ir erotika kunkuliuojančių emocijų šou! Šis kolektyvas garantuoja vakarą, kuris bus pilnas jaudinančių bei akinančių akrobatinių triukų, drąsiausių fantazijų, žiupsnelio humoro ir karštų vyriškų kūnų.

 

Festivalio renginiai

Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti