logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

XII tarptautinis fejerverkų festivalis ''Vilniaus fejerija 2020''

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Fejerverkų profesionalai bendrovė BLIKAS 2020 m. rugsėjo 19 d. vilniečius ir miesto svečius jau XII kartą kviečia į Vingio parke vyksiantį tarptautinį fejerverkų festivalį VILNIAUS FEJERIJA 2020. Konkursinėje fejerverkų programoje dalyvaus pirotechnikų komandos iš Estijos, Latvijos ir Lenkijos.

Pagal festivalio taisykles kiekvienos komandos konkursinį muzikinį fejerverką sudaro trys dalys: tai šalies savitumą atspindinti, laisva ir privalomoji programos. Privalomoji fejerverkų programa bus atliekama skambant Liudviko van Bethoveno populiariausių kūrinių ištraukoms. Genialaus kompozitoriaus kūrinių pasirinkimą lėmė tai, kad pasaulis mini jo gimimo 250-ąsias metines.

Festivalio kulminacija – fejerverkų profesionalų BLIKAS įspūdingas ir jaudinantis muzikos, šviesų, lazerių, projekcijų ir fejerverkų šou.

BLIKO programos garso takelio autorius – kompozitorius Audrius Balsys. Lazerines idėjas įgyvendins Julija Kolobovaitė, šviesų dailininkas – Marius Selevičius,

programos pirodizaineris – Mindaugas Preikša. Milžinišką darbą kuriant parodomąją programą atlieka visas bendrovės BLIKAS kolektyvas.

Muzikinėje festivalio programoje ypatinga viešnia – Džordana Butkutė su grupe, Skambės gražiausios ir visų mylimos dainos.

Iki sutemų linksminsimės su DJ.

Džordana Butkutė - Nemylėjau tavęs: https://www.youtube.com/watch?v=gGvQnXN6BmI&feature=youtu.be

 

XII tarptautinio fejerverkų festivalio VILNIAUS FEJERIJA konkursinės programos dalyviai:

ARNIKA (Viljandis, Estija)
Beveik tris dešimtmečius pirotechnikos įmonės ARNIKA kuriami fejerverkai puošia pagrindinius Estijos sporto ir meno renginius. ARNIKOS meistrų pirotechnikos pasirodymai pasižymi taikliai parinkta muzika, subtilia režisūra, kerinčiu įspūdingumu ir visa tai - nepakartojami ugnies spektakliai danguje.

UGUNSMEISTARS (Riga, Latvija)
Viena iš pirmaujančių įmonių Latvijoje, teikianti profesionalias pirotechnikos paslaugas nuo 2003 metų. Modernių ir drąsių sprendimų nebijanti komanda, kurios pasirodymai visada skirtingi, pirotechnikos meną atskleidžiantys per chaoso ir tvarkos dermę.

FENIX (Zeliona Gura, Lenkija)
Jau 25 metus Lenkijos ir Europos rinkoje dominuojanti įmonė, kurios pirotechnikų komanda dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose festivaliuose. Unikalūs, iki smulkiausių detalių parengti  fejerverkų pasirodymai kuriami didžiausiam žiūrovų džiaugsmui. FENIX deda daug pastangų pirotechnikos meno vystymui – nuolat naujina techniką ir pirotechnikos gaminius, ieško vis naujų meninių fejerverkų pateikimo sprendimų.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio nuoroda: http://www.fejerija.lt

Festivalio renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti