logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Zero Waste Fest’23 sugrįžta jau penktą kartą lėtam, gaiviam ir įkvepiančiam rugpjūčio savaitgaliui Antalieptėje!

Šių metų tema – KELIONĖS!

Kelionės ir transportas yra atsakingi už maždaug 24% išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų. Mes keliaujame nuolat – nuo atostogų į šiltus kraštus ir komandiruočių iki kasdieninių kelionių į darbą ar parduotuvę. Tik ar dažnai pagalvojame, kad nuo mūsų keliavimo būdų pasirinkimo, nuo mūsų įpročių ir tradicijų priklauso pasaulio ateitis?

Festivalyje kviesime diskutuoti ir atrasti tvarius keliavimo būdus, išbandyti alternatyvias transporto priemones ir pasidalinti savo keliavimo įpročiais ir patirtimi. Bendrausime su tvarumo ir aplinkosaugos bendraminčiais, klausysimės įkvepiančių pranešimų ir istorijų!

 

ČIA JŪSŲ LAUKS:

POKALBIŲ IR MUZIKOS ERDVĖ
Čia klausysimės įkvepiančių diskusijų iš tokių pranešėjų, kaip Marius Čepulis, Lukas Keraitis, „Ornitostogos“, „Trenkturas“ ir kitų. Vakarais leisimės į muzikos kelionę kartu su Baltuoju kiru, Velvet, Baltomis Varnomis ir Ginte! 

POTYRIŲ IR JUDESIO ERDVĖ
Skirsime daug dėmesio savo kūnui ir mintims! Išbandysime oro jogą, veido jogą, garsų ir meno terapiją, naktinį žygį, miško maudynes, „Ornitostogas“ – paukščių stebėjimą. 

DIRBTUVIŲ ERDVĖ

Išmėginsime daiktų, dviračių atnaujinimo ir „Textale“ dirbtuves, iš Japonijos kilusį Furoshiki dovanų pakavimo meną, „Zero waste“ ledų dirbtuves, Europe Direct kūrybines dirbtuves.

KINO ERDVĖ

Turėsime išsikirtinę galimybę pamatyti Kino pavasario filmą „Aštuoni kalnai“, išbandyti karaoke bei sudalyvauti tvarių protų mūšyje.

POILSIO IR GROŽIO ERDVĖ

Čia Jūsų lauks Garnier ir Drogas grožio studija! 

VAIKŲ ERDVĖ

Festivalyje nenuobodžiaus ir mažieji! „Vaiko dėžutė“ žaidimų erdvėje vaikai viso festivalio metu galės žaisti įvairiausiais žaislais, pūsti muilo burbulus, išbandyti oro joga ir sudalyvauti edukaciniame užsiėmime. 

SKONIŲ TURGUS

Viso festivalio metu skanausime kokybišką, sveiką ir tvarų maistą bei gėrimus!

GĖRYBIŲ TURGELIS

ZERO WASTE FEST – gamtai draugiškas renginys, kviečiantis susiburti visus, besidominčius aplinkosauginėmis temomis, klimato kaita, tvaresniu gyvenimo būdu, aktyviu laisvalaikiu ir sveikesne gyvensena. Tai – prasmingas savaitgalio pasirinkimas šeimoms, draugams, kolegoms ir visiems, kas ieško lėto ir gaivaus poilsio, naujų žinių ir įkvėpimo, jaukaus bendruomeniškumo, patyriminių veiklų gamtoje.


Daugiau informacijos:

www.zerowastefest.lt,

FB https://www.facebook.com/ZerowastefestLT

IG https://www.instagram.com/zwfest_lt/

Renginio nuoroda: http://www.zerowastefest.lt

Festivalio renginiai

Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti