Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Filmų muzika | Archi Quartett

Š 2018-12-29 18:00
Trakų Vokės dvaras, Vilnius
11.40 - 14.00
V Festivalis “KALĖDINIS VILNIUS”

“FILMŲ MUZIKA”

ARCHI QUARTETT

Vitalija Makrickienė (smuikas)
Ginta Kriščiūnaitė (smuikas)
Mantas Makrickas (altas)
Mykolas Rutkauskas (violončelė)
Almantas Puidokas (perkusija)

  Muzika – neatsiejama kino filmų dalis. Ar norėtumėte bent valandėlei atsidurti žymiausių kino filmų scenose?  Gruodžio 29 dieną kviečiame į Trakų Vokės dvarą pasiklausyti Gražiausios filmų muzikos, atliekamos styginių kvarteto „Archi Quartett“ su perkusijos pritarimu. Koncerte skambės visiems atpažįstamos melodijos iš filmų „Amelija iš Monmartro“,“James Bond ”, „Moulen Rouge“ , „Karibų piratai“ bei nuostabi kompozitorių E.Morricone, A.Piazzolla, E.Kusturica, B.Adams muzika, skambėjusi kino filmuose.

Styginių kvartetas „Archi Quartett“, savo repertuare sukaupęs daugiau nei 200 skirtingų epochų bei stilių kūrinių,  laužo įprastus klasikinės muzikos standartus ir kviečia klausytojus atrasti naują visiems gerai žinomų kūrinių skambesį.  Entuziastingi muzikos atlikėjai susibūrė dar 2006 metais, studijuodami Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Iš pradžių grieždami vien klasikinę akademinę muziką, ilgainiui kvarteto nariai panoro pasukti eksperimentų keliu ir save išbandyti kituose žanruose. Taip gimė kolektyvo koncertinės programos, kuriose atlikėjai groja ne tik klasiką, bet ir žinomiausius roko ir pop muzikos kūrinius, kino filmų muziką, tango ar džiazą.

Šiuo metu styginių kvartete „Archi Quartett“ griežia Vitalija Makrickienė (smuikas), Ginta Kriščiūnaitė (smuikas), Mantas Makrickas (altas) bei Mykolas Rutkauskas (violončelė). Visi kvarteto nariai yra respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatai, aktyviai dalyvaujantys Lietuvos muzikiniame gyvenime, grojantys žymiausiuose šalies orkestruose bei ansambliuose. Aukštai profesionalumo kartelę iškėlęs kolektyvas kaskart sulaukia vis daugiau palankių atsiliepimų. Publiką pakeri atlikėjų preciziškumas, muzikos skambesio kokybė ir jaunatviškas polėkis. Daugiau informacijos apie kvartetą – www.styginiukvartetas.lt

Koncerte styginių kvartetui talkins perkusininkas Almantas Puidokas.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Filmų muzika | Archi Quartett Š 2018-12-29 18:00 Trakų Vokės dvaras, Vilnius 11.40 - 14.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10% su Daily Card kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
- 10% su Omni ID kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Žalioji a. 2A Vilnius Lietuva
Organizatorius
Ars Lituanica, VšĮ
Karklėnų g. 15-28 Vilnius