logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

GJan ''Miegamasis'' - akustinis turas

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
GJan „Miegamasis“ – akustinis turas
 
Pirmą kartą savo karjeroje GJan rengia koncertus, kuriuos tikslu būtų vadinti akustiškais. Į „Miegamąjį“ GJan savo klausytojus pakvies Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.
 
Koncertuose dainos bus atliekamos tik akompanuojant pianinui, kartais skambesį papildys specialiai koncertams sukurtos aranžuotės.
 
Greta Jančytė-GJan sako, kad tai bus „nuogi koncertai“. „Taip vadinu todėl, kad neturėsiu už ko pasislėpti, negalėsiu plačiu muzikos skambesiu prisidengti. Tai bus intymiausi koncertai, kokius tik esu rengusi. Iš čia ir pavadinimas „Miegamasis“, – sako GJan.
 
Daugumą dainų GJan pirmiausia ir parašo akompanuodama pati sau pianinu, todėl skambesys koncerte bus itin artimas originalui. „Tas pianinas, prie kurio kuriu dainas, stovi... miegamajame. Jis ir pasufleravo turo pavadinimą“, – šypteli GJan.
 
Akustiniuose koncertuose nuskambės visos jos žinomiausios lietuviškos dainos ir dalis angliškų kūrinių. Naujas aranžuotes joms Greta Jančytė kuria kartu su Kasparu Meginiu ir Roku Jansonu.
 
Gerbėjai jau yra matę ir girdėję koncertuose pianinu grojančią GJan. Visiems itin įstrigo jos pusiau akustinis dainos „Melagė“ atlikimas. Nors ir geba groti šiuo instrumentu, ji dar nėra tikra, ar per akustinius pasirodymus vėl prie jo prisės.
 
„Akompanuos pianistas Kasparas Meginis. Esame groję su juo anksčiau ir labai sutapo požiūriai. Pati noriu visiškai susikoncentruoti į atlikimą ir vokalinę pusę, todėl labai džiaugiuosi šiuo bendradarbiavimu su Kasparu. Gal pagrosiu ir pati kokiu nors instrumentu, tačiau dar neapsisprendžiau“, – sako GJan.
 
 
Video nuorodos:
 

Renginiai

Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti