logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Jubiliejinis kantri muzikos festivalis ''Visagino country 2023''

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Švęskime festivalio „Visagino country“ jubiliejų!

 

Įspūdingą 30 – tąjį gimtadienį pasitinkantis „Visagino country“ festivalis kasmet po savo svetinga padange sutraukia gausų būrį kantri muzikos atlikėjų iš įvairių pasaulio šalių. Į jo sceną žengia ir pasaulinės kantri muzikos žvaigždės, kurios paėmusios nelaisvėn klausytojų širdis, pačios tampa festivalio fanais, pasiruošusiais bet kada vėl čia sugrįžti.

 

Jubiliejinio festivalio scenoje skambės įvairių žanrų kantri muzika, spindės grupės ir atlikėjai: Kinsey Rose (JAV), Karen McDawn (Austrija). „Western Girls" (Čekija), „Baylou Sisters“ (Australija), „Jody Kailola Band“ (Olandija), „Bad Brooks“ (Norvegija), „Higway 40“ (Švedija), Virgis Stakėnas ir kt.

 

Be didžiųjų vakaro koncertų, atvykusių į festivalį laukia įvairios pramogos ir nemokami renginiai, tai - linijiniai šokiai, vaikų ir jaunimo koncertai, parodos, motorizuotas paradas, kantri fanų atrakcijos, prekybinė mugė ir daug kitų. 

 

Daugiau apie dalyvius ir kitos informacijos rasite www.visaginocountry.lt

 

Visagino country” festivalis - šventė ne tik kantri muzikos gerbėjams, bet ir tiems, kas vertina gyvą muziką bei atlikėjų meistriškumą. Čia dvi dienas ir naktis skamba gyva muzika, nuteikianti maloniam bendravimui ir linksmybėms, čia susitinka seni draugai, užsimezga naujos pažintys, gimsta romantiški jausmai.

 

Kviečiame nedelsti ir įsigyti bilietus iš anksto. Artėjant festivaliui, bilietai brangs!

 

Bilietus platina www.bilietai.lt

 

Iki susitikimo rugpjūčio 18 ir 19 dienomis jubiliejiniame „Visagino country 2023“ festivalyje!

 

 

 

Renginio nuoroda: http://www.visaginocountry.lt

Festivalio renginiai

Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti