logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Kinas kieme: ''Kaimiečiai'' | Kino pavasaris x Vasaros terasa

Pn 2024-08-02 19:00
Vasaros terasa, Vilnius
Romantiškiausi pasimatymai iš kino teatro vasarai išsikėlė po atviru dangumi! „Kino pavasario“ ir „Vasaros terasos“ komandos pristato vasaros seriją „Kinas kieme“. Joje – žiūroviškiausias festivalinis kinas, geriausi lietuviški filmai ir „A24“ studijos perliukai.

Šokiai, dainos, ašaros ir dramos – viskas teptuku! Unikalus filmas, prie kurio kūrimo prisidėjo ir Lietuvos dailininkai, nutapytas pagal Nobeliu apdovanotą lenkišką romaną ir šiek tiek primena lietuviškus „Metus“. „Kaimiečiams“ abejingų nėra – filmas „Kino pavasaryje“ išrinktas žiūroviškiausiu.

 

Vartai: 18:00

Seanso pradžia: 19:00 (filmo trukmė – 1 h 54 min)

Treileris: https://youtu.be/FEj6KuBeYDM

 

PLAČIAU APIE FILMĄ „KAIMIEČIAI“

Tai istorija apie Jagną – jauną moterį, kuri XIX a. pabaigos Lenkijos kaime yra pasiryžusi rinktis savo pačios kelią. Šiame apkalbų, pavydo ir nesibaigiančių nesutarimų židinyje visus – ir turtingus, ir vargšus – vienija pasididžiavimas savo žeme, atsidavimas tradicijoms ir giliai įsišaknijęs patriarchatas.

Jagna atsiduria prieštaringų troškimų ir intrigų sūkuryje – tarp turtingiausio kaimo ūkininko, jo vyriausio sūnaus ir kitų svarbiausių bendruomenės vyrų. Jos pasipriešinimas veda link tragiško susidūrimo su bendruomene, kurioje ji augo ir gyveno.

Įspūdingu realistiniu stiliumi nutapyti „Kaimiečiai” – naujausias „Oskarui” nominuoto filmo „Jūsų Vincentas” autorių kūrinys, kurį tapė ir Lietuvos dailininkai.

——————————

Renginys gali būti fotografuojamas ir/arba filmuojamas.

——————————

„Vasaros terasos“ veiklą iš dalies finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Kinas kieme: ''Kaimiečiai'' | Kino pavasaris x Vasaros terasa Pn 2024-08-02 19:00 Vasaros terasa, Vilnius 4.29 - 8.49
Renginys Kinas kieme: ''Kaimiečiai'' | Kino pavasaris x Vasaros terasa
Data / Laikas Pn 2024-08-02 19:00
Renginio vieta Vasaros terasa, Vilnius
Kaina 4.29 - 8.49
Svarbi informacija
Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~1:54
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: filmas lietuvių kalba su angliškais subtitrais
Vaikai įleidžiami nemokamai:  iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (bilietų kontrolės metu pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų grąžinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Vasaros terasa
Vilniaus 39 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Prakeiktai gerai, MB
Fabijoniškių 69-21, Vilnius
info@damngood.lt / +370 610 18543
Įmonės kodas: 304537463
PVM kodas LT100011394414
Renginys Kinas kieme: ''Kaimiečiai'' | Kino pavasaris x Vasaros terasa
Data / Laikas Pn 2024-08-02 19:00
Renginio vieta Vasaros terasa, Vilnius
Kaina 4.29 - 8.49
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Kinas kieme: ''Kryčio Anatomija'' | Kino pavasaris x Vasaros terasa PopuliarusPopuliarusKinas kieme: ''Kryčio Anatomija'' | Kino pavasaris x Vasaros terasa Vasaros terasa, Vilnius
Pirkti bilietą Kinas kieme: ''Ryuichi Sakamoto | Opusas'' | Kino pavasaris x Vasaros terasa PopuliarusPopuliarusKinas kieme: ''Ryuichi Sakamoto | Opusas'' | Kino pavasaris x Vasaros terasa Vasaros terasa, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti