logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

Kinas kieme: ''Kryčio Anatomija'' | Kino pavasaris x Vasaros terasa

Pn 2024-07-26 19:00
Vasaros terasa, Vilnius

Romantiškiausi pasimatymai iš kino teatro vasarai išsikėlė po atviru dangumi! „Kino pavasario“ ir „Vasaros terasos“ komandos pristato vasaros seriją „Kinas kieme“. Joje – žiūroviškiausias festivalinis kinas, geriausi lietuviški filmai ir „A24“ studijos perliukai.

Šiame seanse pasijusite lyg teismo salėje – įdomu, kurią pusę pasirinksite? „Oskaru“ už geriausią originalų scenarijų įvertintas prancūzų filmas „Kryčio anatomija“ verčia muistytis kėdėje ir nepalieka abejingų. Nenuostabu, kad „Auksine palmės šakele“ Kanuose apdovanota juosta tapo vienu aptariamiausių šiemetinio „Kino pavasario“ filmų.
 

Vartai: 18:00

Seanso pradžia: 19:00 (filmo trukmė – 2 h 31 min)

Treileris: https://www.youtube.com/watch?v=OSZkB8n-mXE
 

PLAČIAU APIE FILMĄ „KRYČIO ANATOMIJA“

Pastaruosius metus rašytoja Sandra, jos vyras Samuelis ir jų sūnus Danielis gyveno atokiame Prancūzijos Alpių miestelyje. Vieną dieną Samuelis randamas negyvas sniege prie jų namo ir Sandra tampa pagrindine įtariamąja.

Prasidėjęs teismo procesas pamažu virsta viešu Sandros ir Samuelio sudėtingų santykių nagrinėjimu, o tyrimo eiga priklauso nuo jų neregio sūnaus parodymų. 2023 metais Kanų „Auksine palmės šakele“ apdovanota juosta „Kryčio anatomija“ yra intriguojanti teismo drama su psichologinio trilerio elementais.

Pasaulinė filmo premjera įvyko Kanų kino festivalyje, ten jis pelnė „Auksinę palmės šakelę“, o vėliau už originalų scenarijų gavo ir „Oskarą“ bei daugiau prestižinių kino apdovanojimų.

——————————

Renginys gali būti fotografuojamas ir/arba filmuojamas.

——————————

„Vasaros terasos“ veiklą iš dalies finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Kinas kieme: ''Kryčio Anatomija'' | Kino pavasaris x Vasaros terasa Pn 2024-07-26 19:00 Vasaros terasa, Vilnius 4.29 - 8.49
Renginys Kinas kieme: ''Kryčio Anatomija'' | Kino pavasaris x Vasaros terasa
Data / Laikas Pn 2024-07-26 19:00
Renginio vieta Vasaros terasa, Vilnius
Kaina 4.29 - 8.49
Svarbi informacija
Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~2:31
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: filmas lietuvių kalba su angliškais subtitrais
Vaikai įleidžiami nemokamai:  iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (bilietų kontrolės metu pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų grąžinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informacijos apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Vasaros terasa
Vilniaus 39 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Prakeiktai gerai, MB
Fabijoniškių 69-21, Vilnius
info@damngood.lt / +370 610 18543
Įmonės kodas: 304537463
PVM kodas LT100011394414
Renginys Kinas kieme: ''Kryčio Anatomija'' | Kino pavasaris x Vasaros terasa
Data / Laikas Pn 2024-07-26 19:00
Renginio vieta Vasaros terasa, Vilnius
Kaina 4.29 - 8.49
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą Kinas kieme: ''Kaimiečiai'' | Kino pavasaris x Vasaros terasa PopuliarusPopuliarusKinas kieme: ''Kaimiečiai'' | Kino pavasaris x Vasaros terasa Vasaros terasa, Vilnius
Pirkti bilietą Kinas kieme: ''Ryuichi Sakamoto | Opusas'' | Kino pavasaris x Vasaros terasa PopuliarusPopuliarusKinas kieme: ''Ryuichi Sakamoto | Opusas'' | Kino pavasaris x Vasaros terasa Vasaros terasa, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti