Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

MIRABAI CEIBA

A 2018-05-22 19:00
Lielā Ģilde, Rīga
Mirabai Ceiba muzika – švelni, harmoninga ir išskirtinė.

Delikatūs arfos ir gitaros garsai susipynę su meilės balsais sukuria prabangias, nežemiško grožio harmonijas. Šis muzikantų duetas įkūnija gilų tikėjimą universalia muzikos kalba, vienija visų pasaulio tautų kultūras ir tradicijas, jų koncertai - tarsi taikos, gyvenimo džiaugsmo ir meilės himnai.

Mirabai Ceiba duetas - gitaristas, dainininkas Marcus Sieber ir dainininkė, arfininkė Angelica Bamsbah. Abu kilę iš skirtingų pasaulio kraštų: Marcus gimė Vakarų Vokietijoje, Angelica – meksikietės ir vokiečio dukra, gimusi Arizonoje ir užaugusi mažame kaimelyje, netoli Meksikos.

Angelica ir Markus sukūrė naują dvasinės muzikos stilių, drauge sujungę Kundalini jogos Gurmukti mantras su originaliomis anglų ir ispanų dainomis, su Amerikos indėnų ir Rumi, Thich Nhat Hanh, Guru Nanak ir Yogi Bhajan muzika ir dainomis. Meistriškai atliktami “Mirabai Ceiba” kūriniai sukuria sudėtingą visų šių tradicijų ir šaltinių derinį, ši muzika tampa tarsi unikali dovana iš Visatos.

Mirabai Ceiba koncertuose klausytojai įkvepiami dainuoti drauge ir pajausti visa apimančios vienybės ir meilės dvasią.

"Jų muzika gimsta iš tyros meilės ir tikėjimo erdvės. Ji ramina ir yra labai meditatyvi.” – sako Lietuvoje gerai žinoma kita meditacinės muzikos atlikėja Deva Premal.

Su savo muzika "Mirabai Ceiba” visiškai ir neabejotinai perteikia Aukščiausiąją Dvasią. Dueto atliekama muzika įtraukia į aistringą kelią link šventumo ir dieviškosios tikrovės, ten, kur mes visi siekiame patekti. – apie atlikėjus pasakoja Snatam Kaur.

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/116743275650818

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
MIRABAI CEIBA A 2018-05-22 19:00 Lielā Ģilde, Rīga
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt


Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~2:00
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Renginio vieta
Amatu 6, Rīga Latvija
Organizatorius
Trade Hub Productions SIA
Trade Hub Productions SIA
Liepu iela 1a LV-2160 Saulkrasti
Įmonės kodas 40103709004