logo
Krepšelis: 0
logo
Pasirinkite periodą:
Krepšelis: 0
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

„Pagaminta Vokietijoje: Migracija“ (Skalvija)

A 2021-10-26 17:00 - Š 2021-10-30 20:45
5.85
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus

Tarptautinis Oberhauzeno trumpųjų filmų festivalis

1954 m. įkurtas tarptautinis Oberhauzeno trumpųjų filmų festivalis yra seniausia pasaulyje tokių filmų platforma, garsėjanti dėl programos įvairovės ir atvirumo naujoms formoms. Prestižiniame festivalyje savo filmus yra rodę Martinas Scorsese, Werneris Herzogas, o apdovanojimus yra pelnę ir lietuvių menininkai: Deimantas Narkevičius, Emilija Škarnulytė, Audrius Stonys. „Skalvijoje“ pristatomos keturios programos iš 2020 m. festivalio laidos: tarptautinė konkursinė programa, nugalėtojų programa, vokiečių filmų programa migracijos tema ir kino bei šiuolaikinio meno ribas trinanti programa „Menas ir eksperimentai“.

Renginio organizatorius: Goethe’s institutas Vilniuje.

„Pagaminta Vokietijoje: Migracija“

N-13, 1.31


Latentinis nusikalstamumas
Dunkelfeld
Rež. Ole-Kristian Heyer, Patrick Lohse, Marian Mayland \ Eksperimentinis \ Vokietija \ 2020 \ liet., angl. subt. \ 16 min.

1984 m. Duisburge buvo padegtas namas, kuriame gyveno darbuotojai migrantai. Žuvo septyni žmonės. Nors policija iš karto atmetė rasistinio išpuolio tikimybę, išgyvenę migrantai dar šiandien kelia klausimą, kodėl buvo padegtas būtent jų namas.

Gaisras
Brand

Rež. Jan Koester, Alexander Lahl \ Animacinis \ Vokietija \ 2019 \ liet., angl. subt. \ 5 min.

Kai kaimelio meras nusprendžia priimti apie 40 pabėgėlių, jį ir jo šeimą užlieja įtūžio bei neapykantos banga. Animacijoje pasakojama apie kovą su baime ir apie drąsą, nepaisant gyvybei gresiančio pavojaus ginant savo įsitikinimus.

mano naujasis europietiškas gyvenimas
ma nouvelle vie européenne
Rež. Abou Bakar Sidibé, Moritz Siebert \ Dokumentinis \ Vokietija \ 2019 \ liet., angl. subt. \ 22 min.

Kai Abou iš Malio galiausiai atvyko į Europą, atrodė, kad prasidėjo jo naujas gyvenimas. Gyvenimas su ateitimi. Vis dėlto, tuo metu, kai jo filmas apie kelionę į Europą rodomas visame pasaulyje, jis pats gyvena izoliuotas pabėgėlių centre Vokietijoje. Eseistiniai pamąstymai apie nematomas Europos sienas ir apie kino kūrimą kaip vidinės galios išraišką.

Trys užrašai
Three Notes

Jeannette Gaussi \ Eksperimentinis \ Vokietija \ 2006 \ be dialogų \ 4 min.

„Iš mano kūdikystės liko dvidešimt nuotraukų – vienintelis beveik pamirštos tėvynės ženklas. Kai žiūriu į šias nuotraukas, man atrodo, kad jose užfiksuotas ne mano gyvenimas, tarsi jos iliustruotų kito žmogaus istoriją...“ – Jeannette Gaussi.

 

Morukas
Moruk

Rež. Serdal Karaça \ Vaidybinis \ Vokietija \ 2009 \ liet., angl. subt. \ 28 min.

Santūrusis Hakanas ir linksmuolis Muratas yra neišskiriami draugai. Jie kasdien susitinka, kartu leidžia laiką savo pamėgtame Kroicbergo kampelyje, rūko žolę, filosofuoja ir ginčijasi. Dienos kartojasi, laikas bėga. Vis dėlto, netikėtai atsklinda permainų nuojauta.

 

Ryškumo gylis
Tiefenschärfe

Rež. Mareike Bernien, Alex Gerbaulet \ Dokumentinis \ Vokietija \ 2017 \ liet., angl. subt. \ 14 min.

Filme „Ryškumo gylis“ tyrinėjamos Niurnbergo vietos, kuriose vadinamoji „Nationalsozialistische Untergrund“ (NSU, neonacių pogrindinė organizacija) nuo 2000 m. iki 2005 m. nužudė tris žmones. Tai stebėjimo misija, kurios metu kontekstualizuojamos nusikaltimo vietos parodant jų aplinką, analizuojamos jų žymės ir parodoma jų dabartinė paskirtis ar pokyčiai.

Nuo rugsėjo 1 d. į kino teatrą įleidžiame žiūrovus tik su galimybių pasu. Prašome turėti ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Renginiai
Renginių nerasta
Pirkti bilietą „Pagaminta Vokietijoje: Migracija“ (Skalvija) Tarptautinis Oberhauzeno trumpųjų filmų festivalis Tiketa.ltTiketa.lt„Pagaminta Vokietijoje: Migracija“ (Skalvija) Tarptautinis Oberhauzeno trumpųjų filmų festivalis Skalvijos kino centras, Vilnius 5.85
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Pirkti bilietą „Pagaminta Vokietijoje: Migracija“ (Skalvija) Tarptautinis Oberhauzeno trumpųjų filmų festivalis Tiketa.ltTiketa.lt„Pagaminta Vokietijoje: Migracija“ (Skalvija) Tarptautinis Oberhauzeno trumpųjų filmų festivalis Skalvijos kino centras, Vilnius 5.85
Saugok gamtą – rinkis skaitmeninį IšmanųBilietą!
IšmanusBilietas – visų renginių bilietai visada tavo telefone.
Daugiau informacijos čia!
Loading...
Perkrauti