Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Svetingi namai / с дополнительными русскими субтитрами

A 2018-12-11 19:00
Kultūros fabrikas, Klaipėda
4.00 - 4.90
Svetingi namai (Welcome Home)
Trileris / N-16 / JAV / 2018 / 97min

„Pasimatymai kine“ – Kultūros fabriko ir ArleKino organizuojamas projektas, kurio metu kiekvieną antradienį kino salėje rodomi filmai su rusiškais subtitrais.

Beviltiškai trokšdami įžiebti kibirkštį savo griūvančiuose santykiuose, Bryanas (akt. A. Paul) ir Keisė (akt. E. Ratajkowski) pasinaudoja internetine svetaine „WelcomeHome“ ir išsinuomoja pasakiško grožio romantišką vilą Italijos kaime.
Netrukus po apsigyvenimo, Keisė susidraugauja su Federiku (akt. R. Scamarcio), maloniu ir išvaizdžiu nepažįstamuoju, kuris gyvena netoliese, gatvės pabaigoje. Nors Bryanui iš karto užkliūva naujojo kaimyno žavesys, tačiau Keisei itin nepatinka Bryano pavydas.
Mįslingasis Federikas panaudoja šį pavydą manipuliuodamas poros santykiais. Pamažu jaunoji porelė atsiduria pavojingame, seksualiame ir mistiškame katės ir pelės žaidime... Sunku suvokti, kada ir kur visa tai prasidėjo, o labiausiai baugina šio keisto žaidimo pabaiga.

Filmas anglų kalba su lietuviškais subtitrais.
Režisierius: George Ratliff („Joshua“, „Išsigelbėjimo bulvaras“, „Pragaro namai“)
Vaidina: Aaron Paul, Emily Ratajkowski, Riccardo Scamarcio, Katy Louise Saunders, Alice Bellagamba, Francesco Acquaroli, Daphne Alexander
https://www.youtube.com/watch?v=2YPclpFoD28

Renginio nuoroda: http://kinasarlekinas.lt/klaipeda

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Svetingi namai / с дополнительными русскими субтитрами A 2018-12-11 19:00 Kultūros fabrikas, Klaipėda 4.00 - 4.90
Svarbi informacija
„Pasimatymai kine“ – Kultūros fabriko ir ArleKino organizuojamas projektas, kurio metu kiekvieną antradienį kino salėje rodomi filmai su rusiškais subtitrais.

Pasibaigus bilietų pirkimo internetu laikui bilietus galima įsigyti ArleKino kasoje.

BIlietus rekomenduojame atsispausdinti arba turėti mobiliajame telefone.

Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-16
Nuolaidos:
- 4 EUR moksleiviams, studentams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Bangų 5A Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta