Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TKKF: Vizija

Š 2018-10-13 18:00
Kultūros fabrikas, Klaipėda
TKKF: Vizija / Vision

Režisierė: Naomi Kawase
Prancūzija, Japonija, 2018 m., drama, 104 min., anglų, prancūzų, japonų k. su lietuviškais subtitrais

Prancūzė eseistė Jeanne (vaid. Juliette Binoche) drauge su vertėja atvyksta į Naros prefektūroje esantį mišką. Čia ji siekia pamatyti paslaptingą, tik kartą per bemaž tūkstantmetį užaugantį gydomųjų savybių turintį augalą. Čia ji susipažįsta su kalnuose gyvenančiu girininku Tomo, kuris padeda ieškoti retojo augalo ir eiti praeities takais. Prieš dvidešimt metų šiuose miškuose rašytoja patyrė savo pirmąją meilę. Subtiliai epinė garsios režisierės naujausia drama pakvies ieškoti sąlyčio tiek su supančia gamta, tiek su savo vidumi.

Apie režisierę:
Naroje (Japonijoje) gimusi Naomi Kawase baigė Vaizduojamųjų menų koledžą Osakoje (1989 m.). Jau pirmieji režisierės filmai buvo puikiai įvertinti Japonijoje.
1997 m. Kawase tapo pirmąja japonų režisiere ir jauniausia režisiere, pelniusia „Auksinės kameros“ apdovanojimą Kanų kino festivalyje už pirmąįj savo ilgametražį Suzaku. 2000 m. jos filmas Hokaru buvo apdovanotas FIPRESCI ir CICAE prizais Lokarno kino festivalyje.
Kanų konkursinėje programoje dalyvavo net keli režisierės filmai, o „Mogari miškas (Mogari no mori) pelnė Didįjį Kanų kino festivalio apdovanojimą.
Naomi Kawase 2009 m. suteiktas „Carrosse d’Or“ apdovanojimas Kanų programoje „Dvi režisierių savaitės“, 2015 m. jai įteiktas Prancūzijos kultūros ministerijos skiriamas Menų ordinas. 66-ąjame Kanų kino festivalyje ji buvo žiuri narė (žiuri pirmininkas – Stevenas Spielbergas). Europoje organizuotos jos filmų retrospektyvos. 2010 m. N. Kawase įkūrė Tarptautinį Naros kino festivalį, skirtą jaunų režisierių kūrybai skatinti.

Prodiuserės: Marianne Slot, Naomi Kawase
Montažo režisierius: François Gédigier
Produkcijos kompanijos: Slot Machine, Kumie, LDH Japan

Renginio nuoroda: http://www.kinasArleKinas.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
TKKF: Vizija Š 2018-10-13 18:00 Kultūros fabrikas, Klaipėda
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

BIlietus rekomenduojame atsispausdinti arba turėti mobiliajame telefone.

Renginio trukmė: ~ 97 minutės
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 4 EUR studentams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 4 EUR šeimos bilietai 3-ims asmenims (1-2 vaikai iki 13 metų). Norint pasinaudoti nuolaida į nuolaidos laukelį įveskite kodą ŠEIMA3
- 4 EUR šeimos bilietai 4-iems asmenims (2-3 vaikai iki 13 metų). Norint pasinaudoti nuolaida į nuolaidos laukelį įveskite kodą ŠEIMA4

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Bangų 5A Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta