Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

TKKF: Žaliasis rūkas

Pn 2018-10-12 18:00
Kultūros fabrikas, Klaipėda
TKKF: Žaliasis rūkas / The Green Fog

Režisieriai: Guy Maddin, Evan Johnson, Galen Johnson

Kanada, JAV, 2017 m., 63 min., anglų k. su lietuviškais subtitrais

Nepriklausomai nuo to, ar esate matę Hičkoko vyriškojo žvilgsnio studiją – filmą „Svaigulys“, ar ne, kviečiame jus paklaidžioti per paslaptis ir malonumus, kuriuos atradome kurdami šio veikalo adaptaciją. Filme naujai panaudojame kino ar televizijos bei išskirtinai San Franciske filmuotą medžiagą.
Mūsų sukurtoji „Svaigulio“ versija, kurią konstravome savo pačių malonumui iš naujai „sukeistintos“ medžiagos, kartais tarsi rimuojasi, kartais pertvarko originalą, o kartais jį – žiaurų, naikinantį – apverčia, stačiai kaip kiaušinį keptuvėje. Įsitaisykite patogiai ir leiskite emulsijai, taškams ir taksidermijos dulkėms apgaubt jūsų akių obuolius.

Apie režisierius:
Guy Maddinas yra instaliacijų ir interneto menininkas, rašytojas ir kino kūrėjas, dėsto Harvarde. Jis režisavo 12 ilgametražių filmų, tarp jų - „Uždraustasis kambarys“ (The Forbidden Room, 2015 m.), „Mano Vinipegas“ (My Winipeg, 2007 m.), „Liūdniausia pasaulyje muzika“ (The Saddest Music in the World, 2003 m.). Jis sukūrė apie septyniasdešimt renginių visame pasaulyje, kurių metu jo filmai buvo atliekami su „gyvais“ elementais, pvz., gyvai garsinami orkestro, realiu laiku pasakojant naratyvą ir kt. Nuo 2011 m. Maddinas bendradarbiauja su Galen Johnsonu ir Evanu Johnsonu, drauge jie įsteigė kino kūrėjų kolektyvą „Development Ltd.“
G. Maddinas yra gavęs Kanados ordino ir Manitobos ordino apdovanojimus.

Galenas Johnsonas kelerius metus dirbo architektūros srityje, vėliau filme „Uždraustasis kambarys“ (2015 m.) atliko produkcijos dizainerio, titrų dizainerio ir kompozitoriaus darbus. Iš karto po to jis ėmėsi drauge su Guy Maddinu ir Evanu Johnsonu režisuoti dokumentinį filmą „Atnešk man Timo Hortono galvą“ (Bring me the Head of Tim Horton, 2015 m.), trumpametražį „Seansai“ (2016 m.) ir „Žaliąjį rūką“.

Evanas Johnsonas yra scenarijaus autorius ir kino kūrėjas, drauge su savo partnere ir sūnumi gyvena Vinipege. Jis studijavo kiną ir filosofiją Manitobos universitete ir, iki jį atrado Guy Maddinas, dirbo Vinipego cheminio išpilstymo gamykloje. Pirmąjį pilnametražį „Uždraustasis kambarys“ (2015 m.) jis režisavo drauge su Maddinu. Jis yra sukūręs kelis trumpametražius filmus.

Montažas: Galen Johnson, Evan Johnson
Muzika: Jacob Garchik

Renginio nuoroda: http://www.kinasArleKinas.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
TKKF: Žaliasis rūkas Pn 2018-10-12 18:00 Kultūros fabrikas, Klaipėda
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

BIlietus rekomenduojame atsispausdinti arba turėti mobiliajame telefone.

Renginio trukmė: ~ 97 minutės
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 4 EUR studentams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 4 EUR šeimos bilietai 3-ims asmenims (1-2 vaikai iki 13 metų). Norint pasinaudoti nuolaida į nuolaidos laukelį įveskite kodą ŠEIMA3
- 4 EUR šeimos bilietai 4-iems asmenims (2-3 vaikai iki 13 metų). Norint pasinaudoti nuolaida į nuolaidos laukelį įveskite kodą ŠEIMA4

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Bangų 5A Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta