Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Unikalus kūrybinis vakaras, filmo ''Critic'' rodymas, atsakymai į visus klausimus su ARTEMIJ TROICKIJ

Š 2018-12-22 18:00
WHITE PIANO HALL koncertų salė, Vilnius
11.00 - 45.00
„Didysis ir nekenčiamas“, legendinis kritikas ARTEMIJ TROJICKIJ gruodžio 22-ąją surengs pasirodymą Vilniuje!

Jį pažįsta visi! Daug kas yra nuolatinis jo puikių, per „Laisvą Europą“ transliuojamų laidų klausytojas! Kai kas matė įspūdingas televizijos laidas su juo ar dalyvavo jo renginiuose, skaitė jo išmintingas įžvalgas, nestandartinių minčių ir taiklaus sarkastiško humoro kupinus straipsnius, recenzijas, esė muzikos politikos ar net... tarpusavio santykių temomis! Daugelis negali jo pakęsti! Tačiau visis žavisi jo retu talentu, amžina vidinio pasaulio jaunyste, aistra mėgautis gyvenimu ir stulbinančia charizma! O kadangi jo pirmojo istorijoje Kūrybinio vakaro Lietuvoje, susijusio su intriguojančio filmo „Kritikas“ pristatymu, organizatoriai myli ir gerbia ARTEMIJŲ KIVOVIČIU TROJICKĮ, tai su džiaugsmu visus kviečią į šį unikalų renginį, kuris įvyks:

gruodžio 22-ąją; в 18 val. sostinėje jaukiausios kamerinės salės scenoje White Piano Hall (Kėdainių g. 8, Vilnius )!

Kūrybinio vakaro programoje bus filmo „Kritikas“ pristatymas ir atsakymai į net pačius kebliausius klausimus.

Trumpai apie filmą „Kritikas“:

Nufilmuota tūkstančiai filmų apie Muzikantus, šimtai – apie Kompozitorius, dešimtys – apie Prodiuserius...

Pasitikite pirmąjį filmą apie Muzikinį Kritiką!

(Režisierius Andriejus Airapetovas)

Filme „Kritikas“ dalyvauja: Artemijus Trojickij, Borisas Grebenščikovas, Andrėjus Makarevičius, Jevgenijus Chavtanas, Aleksandras Lipnickis, Vasilijus Šumovas, Andrėjus Tropilo, Vsevolodas Gakkelis, Aleksėjus Belovas, Ilja Lagutenko ir kt.

Sinopsis

Legendinis muzikinis kritikas ir žurnalistas. Pirmasis SSSR didžėjus. Paskutiniųjų žurnalistinių puslapių Karalius. Pirmojo tarybinio roko festivalio organizatorius. Pagrindinių tarybinių roko žvaigždžių Krikštatėvis. Pirmųjų tarybinių knygų apie rokenrolą Autorius. Kultinių muzikinių radijo ir televizijos laidų kūrėjas ir vedėjas. On-line laidų apie roko istoriją Autorius.  Kultūrtregeris, snobas, kino aktorius, emigrantas, politikos apžvalgininkas ir disidentas. Аrtemijų Trojickį vadina įvairiai. Jis jau 40 metų  yra absoliutus muzikos autoritetas ne tik Rusijoje, bet ir už juos ribų.

Tai ne vien primojo Rusijos roko kritiko Artemijaus Kivovičo Trojickio filmas–biografija. Tai filmas apie 60-70-80-90-ųjų tarybinius roko muzikantus ir melomanus. Pirmosios roko grupės, pirmieji hipiai ir pankai. Pirmieji savos leidybos žurnalai, magnitofoniniai albumai ir knygos. Leningrado Roko klubas ir Maskvos roko laboratorija. Žurnalas „Rovesnik“, pirmieji roko festivaliai ir televizijos laidos: „Programa A“ ir „Oblomovo kavinė“. Filmas pasakoja apie tai, kaip rokenrolo bendraamžiai augo ir keitėsi kartu su juo ir pagal rokenrolo garsus. Kaip rokenrolas tarnavo jų gyvenimo saundtreku. Kaip jie su juo praeidavo visus raidos etapus: nuo 50-ųjų Elvio „įsčių“ muzikos prie  vaikiškos 60-ųjų Beatles muzikos, per Doors ir Jimmy Henrix 60-ųjų pabaigos paauglių psichodelinę lyriką, su Brian Eno ir David Bowie suaugusiųjų eksperimentais 70-aisiais. O vėliau paprastai ateidavo vidurinio amžiaus krizė ir su ja padėdavo susidoroti „naujagimis“ pank-rokas ir „naujoji banga“. Savo interviu Аrtemijus prisipažino, kad patys sunkiausi jo gyvenimo laikai buvo 80-ųjų pradžioje, kai jis neturėjo darbo, pinigų ir ateities. Bet būtent tada jis buvo pats laimingiausias… Taip atsitiko, kad būtent tada jis kasmet atrasdavo po naują roko žvaigždę. 1979 m. Borisą Grebenščikovą, po to  Maiką Naumenko, Viktorą Cojų, Žaną Aguzarovą, Petrą Mamonovą, Vasilijų Šumovą, Aleksandrą Bašlačevą. Jis rodė jiems kelią į sceną ir iš užkulisių stebėjo kaip jie tapdavo istorija. Kas gali atnešti didesnį džiaugsmą už jausmą, kad tu pasauliui atvėrei talentą. O pasaulis, atrodo, to tik ir laukė…

Projektas „Kritikas“ – tai ne dokumentinis filmas, tai art-projektas dokumentinio filmo pavidalu. Jis išlaiko koliažo stilistiką.  Juodai-balti interviu keičiami spalvota animacija, timelapse video, video kadrais iš filmų ir televizijos laidų su Artemijumi Trojickiu, jo straipsnių ištraukomis ir nuotraukomis. Filmas yra trijų dalių.

Pirmoji dalis vadinasi „Beat Time System“ ir pasakoja apie 1955–1979 metus. Artiomo vaikystę, gyvenimą Prahoje, grįžimą į Maskvą, Hipius (Sistema), diskoteką, pirmuosius straipsnius, pankus ir pažintį su Аndrėjumi Makarevičiumi, Аleksandru Lipnickiu ir Borisu Grebenščikovu.

Antra dalis vadinasi „Berniukas Maikas ir kt. gaudo savo „kaifą“. 1980-1984 metai. Joje pasakojama apie festivalio Tbilisyje, skandalą su Akvariumu ir jo pasekmes. Apie savadarbę leidybą ir magnetofoninių albumų gamybą. Apie Artiomo pažintį su Maiku Naumenko, Viktoru Cojumi, Vasilijumi Šumovu, Žanna Aruzarova, Аleksabdru Bašlačevu ir grupės „Zvuki Mu“ sukūrimą.

Trečioji filmo dalis – „Stepių vilko eksperimentai“. Nuo 1985-ųjų iki šių dienų. Perestrojka, pirmosios Artemijaus Trojickio knygos „Back in the USSR“  leidybą Vakaruose ir SSSR,  programos: „Programa A“, „Oblomovo kavinė“, Radija ir Playboy. 2000-ieji. Dėstytojavimas, on-line projektai, politika ir emigracija.
 
Bilietai į Vienintelį  Kūrybos vakarą su Artemijumi Trojickiu gruodžio 22-ąją 18 val.  White Piano Hall (Kėdainių g. 8, Vilnius) salėje parduodami visose Bilietai.lt kasose! 
Paskubėkite, nes salėje tik 150 vietų! Pradinė bilietų kaina tik nuo 7 Eurų!

Informacija apie bilietus: +370 671 76 502, +370 645 36 403;

Pasiūlymai bendradarbiauti: +370 618 01 331
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Unikalus kūrybinis vakaras, filmo ''Critic'' rodymas, atsakymai į visus klausimus su ARTEMIJ TROICKIJ Š 2018-12-22 18:00 WHITE PIANO HALL koncertų salė, Vilnius 11.00 - 45.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Kalba: rusų ir anglų
Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Kėdainių g. 8 Vilnius Lietuva
Organizatorius
UAB ''DRUG''
Ligoninės g. 6 -15 Vilnius
Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta