Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

VTTFF: Animacinis pasaulis vaikams

S 2020-01-19 13:00
Kultūros fabrikas, Klaipėda
4.00 - 4.90
Vilniaus tarptautinis trumpųjų filmų festivalis. Programa: Animacinis pasaulis vaikams

 

Smagi, pamokanti ir įkvepianti trumpųjų filmų programa patiems jauniausiems žiūrovams – 4–9 metų vaikams. Trumpos animacinės kelionės po pasaulį metu žiūrovai pratinsis prie kokybiško kino, kuris yra ir pramoga, ir žinių šaltinis, ir smalsumą skatinantis užsiėmimas. Programą parengė festivalio partneris – tarptautinis Ansi animacinių filmų festivalis (Prancūzija), vienas svarbiausių animacijos festivalių pasaulyje, turintis ilgametę patirtį rengiant filmų programas vaikams. Programos trukmė: 52 min.

Žadintojas / Awaker

Animacinis / 2017 / Čekija / 10 min. Rež. Filip Diviak. Trumpa animacinė istorija, vykstanti Šiaurės šalyje, 19 amžiaus pradžioje. Tai istorija apie stereotipinį seno vyro gyvenimą, kuris dirba žadintoju – jam reikia žadinti žmones. Jo gyvenimas teka įprastą vaga, kol vieną dieną jis negauna seno švytinčio varpo.

Paukštelis ir vikšras / The Little Bird and the Caterpillar

Animacinis / 2017 / Šveicarija / 4 min. Rež. Lena von Döhren. Vasara. Aukštai, klevo viršūnėje mažas paukštelis džiaugiasi ir puoselėja žalius savo namučių lapelius. Staiga, alkanas vikšras ima kėsintis suvalgyti skaniuosius lapelius. Paukšteliui pavyksta nuvilioti besotį ir taip prasideda nuotykių kupina kelionė. Miške judviejų tyko ugnies raudonumo lapė. Reikės pereiti ir pro pavojingą ežerą. Galiausiai, vikšras virsta lėliuke. Paukštelis pradeda vienišą kelionę namo. Lapei tęsiant medžioklę, vikšras sugrįžta stebuklingai persimainęs, kad padėtų paukšteliui.

Laivelis / The Little Ship

Animacinis / 2018 / Rusija / 6 min. Rež. Anastasia Makhlina. Maža mergaitė ir jos draugas dramblys smagiai žaidžia kartu. Tačiau anksčiau ar vėliau vaikystė baigiasi ir mus įtraukia gyvenimas.

Lizdas / Nest

Animacinis / 2019 / Vokietija / 4 min. Rež. Sonja Rohleder. Naivokas Rojaus paukštis stengiasi kaip įmanydamas, kad susiviliotų paukštelę.

Aitvaras / The Kite

Animacinis / 2019 / Čekija / 13 min. Rež. Sonja Rohleder. Švelnus susidūrimo su mirtimi vaizdavimas – paprastai, metaforiškai ir simboliškai, per mažo berniuko ir jo senelio santykius.

Karščio banga / Heatwave

Animacinis / 2019 / Jungtinė Karalystė / 7 min. Rež. Fokion Xenos. Užklupus beprotiškai karščio bangai du vaikai sugalvoja, kaip visus atvėsinti!

Saitai / Link

Animacinis / 2017 / Vokietija / 8 min. rež. Robert Löbel. Du personažai yra susaistyti plaukais. Jie veikia kiekvieną vienas kito judesį ir judėjimo kryptį.

 

Renginio nuoroda: http://kinasarlekinas.lt/klaipeda

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
VTTFF: Animacinis pasaulis vaikams S 2020-01-19 13:00 Kultūros fabrikas, Klaipėda 4.00 - 4.90
Svarbi informacija
Pasibaigus bilietų pirkimo internetu laikui bilietus galima įsigyti ArleKino kasoje.

BIlietus rekomenduojame atsispausdinti arba turėti mobiliajame telefone.

Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 4 EUR moksleiviams, studentams, senjorams ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 4 EUR šeimos bilietai 3-ims asmenims (1-2 vaikai iki 13 metų). Norint pasinaudoti nuolaida į nuolaidos laukelį įveskite kodą ŠEIMA3
- 4 EUR šeimos bilietai 4-iems asmenims (2-3 vaikai iki 13 metų). Norint pasinaudoti nuolaida į nuolaidos laukelį įveskite kodą ŠEIMA4

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Kultūros fabrikas
Bangų g. 5A Klaipėda Lietuva
Organizatorius
UAB Antras kadras
UAB Antras kadras
Savičiaus g. 11-12 Vilnius
+370 600 93026; Vytautas@kinasarlekinas.lt
Įmonės kodas: 304741640