logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu

5 paskaitų ciklas ''Kodėl verta įsigyti fotografijas''

K 2024-03-28 19:00 - K 2024-04-25 20:00
ONLINE paskaita, Vilnius

Kodėl verta įsigyti fotografijas

Su dr. Dainiumi Junevičiumi
 

Nuotolinių paskaitų kursas (ketvirtadieniais per zoom platformą) apie fotografiją nuo 19 val. Paskaitos dieną gausite prisijungimo nuorodą.

Bilietus galima įsigyti į vieną paskaitą arba į visą ciklą.

5 paskaitų kaina 75 Eur (plius pardavimo mokesčiai) – 1 paskaita nemokamai, o paketas – tik 60 Eur (plius pardavimo mokesčiai) iki kovo 22 d. įsigyjant visą paketą;
1 paskaitos kaina 15 Eur (plius pardavimo mokesčiai).

Paskaitose jūsų laukia pažintis su fotografija Lietuvoje nuo ištakų iki šių dienų; su įvairia technika sukurtais fotografiniais vaizdais: pradedant Verkiuose 1839 m. sukurtais pirmaisiais dagerotipais, 19 a. viduryje atsiradusiomis šlapiojo kolodijaus epochos fotografijomis, 19 amžiaus pabaigoje jas pakeitusiomis sidabro želatinos nuotraukomis, baigiant šių dienų skaitmenine fotografija; su įvairiais fotografijos žanrais ir formomis.

Paskaitose D. Junevičius kalbės apie didžiuosius Lietuvos fotografijos meistrus, dalinsis profesionaliomis įžvalgomis apie pasaulinį ir Lietuvos fotomeno kontekstą, fotografijos kolekcionavimą, fotografijų vertę ir kainas.

Dr. Dainius Junevičius – Lietuvos fotografijos tyrinėtojas, menotyros daktaras, kolekcininkas, Europos fotografijos istorijos draugijos narys, buvęs diplomatas ir fizikas.
D. Junevičius parašė monografijas apie iškilius 19 a. Lietuvos fotografus: Benediktą Henriką Tiškevičių, Abdoną Korzoną, Antalį Rohrbachą, sudarė dviejų Vilniuje surengtų Juozapo Čechavičiaus nuotraukų parodų katalogus, parengė stereoskopinių nuotraukų albumus Iškilioji Lietuva ir Kuršių Nerija Anno 1900, yra daugiau nei 50 straipsnių apie fotografiją Lietuvos ir užsienio spaudoje autorius.

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/profile.php?id=61552224600714

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
5 paskaitų ciklas ''Kodėl verta įsigyti fotografijas'' K 2024-03-28 19:00 ONLINE paskaita, Vilnius
Renginys 5 paskaitų ciklas ''Kodėl verta įsigyti fotografijas''
Data / Laikas K 2024-03-28 19:00
Renginio vieta ONLINE paskaita, Vilnius
Svarbi informacija

Prisijungimo nuorodą prie paskaitos atsiųsime renginio dieną.

Renginio trukmė: ~1:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-13
Nuolaidos: netaikomos

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami (įskaitant atvejį, kai neapsilankoma renginyje). Renginį atšaukus ar nukėlus, dėl bilietų ir pinigų grąžinimo sprendimą priima ir už pinigų gražinimą, nuostolių atlyginimą atsako organizatorius. Bilietų platintojas veikia tik kaip atsiskleidęs tarpininkas, todėl neatsako už pinigų grąžinimą, nuostolių atlyginimą. Dėl pinigų gražinimo kreiptis reikia į renginio organizatorių. Daugiau informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Renginio vieta
Internete
Bokšto g. 10-12 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Meno ūsai, VšĮ
Antakalnio g. 86-8, Vilnius
info@menousai.lt / +37063605055
Įmonės kodas: 306391594
Renginys 5 paskaitų ciklas ''Kodėl verta įsigyti fotografijas''
Data / Laikas K 2024-03-28 19:00
Renginio vieta ONLINE paskaita, Vilnius
Kitos datos Tas pats organizatorius Ta pati renginio vieta
Pirkti bilietą 4 paskaita. Fotografija visiems 1-ojo pasaulinio karo ir tarpukario laikotarpiu 4 paskaita. Fotografija visiems 1-ojo pasaulinio karo ir tarpukario laikotarpiu ONLINE paskaita, Vilnius
Pirkti bilietą 5 paskaita. Lietuvos fotografija sovietinėje ir nepriklausomoje Lietuvoje. Partizanų nuotraukos ir fotografų kūryba išeivijoje 5 paskaita. Lietuvos fotografija sovietinėje ir nepriklausomoje Lietuvoje. Partizanų nuotraukos ir fotografų kūryba išeivijoje ONLINE paskaita, Vilnius
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti