logo
Pasirinkite periodą
Paieška žemėlapyje
Meniu
Paieška žemėlapyje
Pasirinkite periodą

Ekskursija - praktinė pažintis su craft alaus bravoru

Pr 2022-08-22 11:00 - Š 2022-12-31 23:59
Dūmų fabrikas, Vilnius
25.00
Būtina išankstinė registracija - gintaras@dumufabrikas.lt
 
Dūmų fabrikas ir mažoji Sakiškių alaus darykla kviečia į pažintines ekskursijas su degustacija po industrinį Naujosios Vilnios paveldą šalia Dūmų gatvės.
Dūmų fabrikas ir jame įsikuręs Sakiškių alaus bravoras atsikraustė į Naujosios Vilnios rajoną, kuris yra vos 10 km nutolęs nuo Vilniaus senamiesčio.
Naujoji Vilnia, vietinių vadinama Vileika, savo dienas skaičiuoja nuo pirmųjų paminėjimų istorijos šaltiniuose dar XII a., kuomet pirmąją pilį čia pastatė Alšios kunigaikštis, nors pirmieji gyventojai dėl patrauklaus gamtos reljefo ir upių čia kūrėsi dar seniau. Tą žymi čia esantys pilkapiai ir randami archeologiniai radiniai.
Visgi ne daug kas žino, jog labiausiai Naująją Vilnią išgarsino čia pradėjusi kurtis pramonė, kurios vienas iš žymiausių vystytojų buvo vokietis Emilis Poselis, kurio sumanumas ir vadybos gebėjimai pavertė dabartinį Dūmų fabriką anuomet didžiausia ir pažangiausia dalgių gamykla pasaulyje. Be E. Poselio čia veikė ir kiti dideli fabrikai, o darbuotojai buvo kviečiami iš visos Europos, bet apie tai išgirsite ekskursijos metu.
Po pažintinės ekskursijos po buvusio fabriko teritoriją Jūsų laukia 6-ių alaus stilių, pagamintų Sakiškių darykloje, degustacija.
“Sakiškės brewery” - modernaus kraftinio alaus mikrobravoras, įkurdintas Vilniaus rajone, Sakiškių kaime 2015m. Meilė ir aistra šiame bravore kuria alų, kurio laukia nuolatiniai gerbėjai ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje Europos šalių. Mikrobravoras per 7-is savo veiklos metus 4 kartus pasaulio alaus gurmanų yra išrinktas geriausiu mažuoju Lietuvos alaus gamintoju, gaminančiu aukščiausios kokybės produkciją.
Bravoro vizijoje - modernus alus. Skonis - svarbiau už tradicijas. Jei žmogus paragavęs Sakiškių alaus maloniai nustemba, aludaris mano, kad jam pavyko. Noras nustebinti alaus mėgėją bravorui yra aukščiau visko. Sakiškių alus - neefiltruotas, nepasterizuotas.
 
Renginio trukmė – 1,5 val.
Ekologijos idėjos palaikytojams ir puoselėtojams siūlome į vietą atvykti traukiniu. Nuo Naujosios Vilnios traukinių stoties iki Dūmų fabriko – 800 m. Dūmų gatve, o kelionė traukiniu iš Vilniaus stoties trunka iki 12 min. Tvarkaraštį galima rasti čia. Bilieto kaina į vieną pusę – 0,70 €.
Važiuojantiems automobiliu rekomenduojamos automobilių parkavimo vietos čia. Ateiti pėsčiomis šaligatviu palei Dūmų g.
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Ekskursija - praktinė pažintis su craft alaus bravoru Pr 2022-08-22 11:00 Dūmų fabrikas, Vilnius 25.00
Renginys Ekskursija - praktinė pažintis su craft alaus bravoru
Data / Laikas Pr 2022-08-22 11:00
Renginio vieta Dūmų fabrikas, Vilnius
Kaina 25.00
Svarbi informacija
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Būtina išankstinė registracija - gintaras@dumufabrikas.lt

Durys atidaromos: ~17:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-20
Nuolaidos: nėra
Degustacijos bilietas galioja 6 mėnesius nuo įsigyjimo dienos.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Renginio vieta
Dūmų fabrikas
Dūmų g. 5, Vilnius, Vilnius Lietuva
Organizatorius
EMPL, UAB
Beržo 4-ji g. 9 Vilnius
869844299/gintaras@dumufabrikas.lt
Įmonės kodas: 300582856
Renginys Ekskursija - praktinė pažintis su craft alaus bravoru
Data / Laikas Pr 2022-08-22 11:00
Renginio vieta Dūmų fabrikas, Vilnius
Kaina 25.00
Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti